SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonAndrzejos znaczy ogólnie w tym sezonie to elanga jest bardzo mierny, dosłownie pojedyncze mecze miał dobre, w tym jeden z nami gdzie nam wbił 2 gole ale się skończyło 7-2 i w sumie w sezonie klubowym to był jego jedyny błysk
2
Elanga co mecz życia gra, zezłomował van de vena
5
@Konradowskyy z dziada pradziada
0
Szczerze myślałem że będzie równy mecz, a tu Holandia robi co chce, Szwecja rozmontowana, bez pomysłu
0
Brawo Holandia, za potop i za baraże
0
Bardzo fajna pierwsza połowa, Holandia trochę spuchła na koniec, może być mocna druga połowa tym bardziej że Holendrzy coraz więcej błędów popełniają
6
Szkoda chłopa, dopiero wrócił po kontuzji i teraz znowu
1
@macio_944 Mbappe z Senegalem też wprowadził w życie swoje „sztuczki” i karnego nie gwizdnął sędzia, w realu takich sytuacji miał kilka i zawsze karny
0
W piłkę, nie ma mowy o karnym
6
@Gibbon_FCB też trzeba oddać Maroko bo grają bardzo solidnie
7
Dobra zaraz zawijamy typa w kaftan i do Choroszczy z powrotem
4
@ViscaBARCA666 typie ogarnij się, nawalony to do spania a nie wyzywasz
2
Maroko gra bardzo przyjemna dla oka piłkę, z Brazylią zagrali pięknie, można powiedzieć że to Maroko grało jak Brazylia, teraz też początek top
6
Ale armata, piękna bramka
1
@Dari0G dlatego napisałem że nie jestem pewien, takie coś wyczytałem ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia
3
Fajny intensywny mecz, 2 połowa bardzo fajna bo i Australia zaczęła grać, szkoda tylko że bramek nie było w 2 połowie
0
@Votrox7 prawdę powiedział ale fani Ronaldo już kręcą szopkę że jak on może coś takiego powiedzieć
0
@Dari0G ja słyszałem że podobno w odpowiedzi na jakiś komentarz na insta pod jej postem odpisała żeby ten „GOAT” Ronaldo odszedł na emeryturę bo gra samolubie ale nie wiem czy to fake czy prawda
4
@Votrox7 bo powiedział że Ronaldo jest takim samym piłkarzem jak każdy inny zawodnik Portugalii i się spłakali i karzą teraz każdemu podawać do Ronaldo wszystko
3
Australia w drugiej połowie zaczęła grać, teraz ładnie cisną Amerykanów
2
Amerykanie już mają praktycznie pewny awans z top 2
0
@escarabajo szczerze? Podczas meczu bardzo rzadko, zazwyczaj w przerwie albo po golu
0
@escarabajo znaczy chodzi mi o to że to Amerykanie są, ja jestem Polakiem więc nie do końca mnie mecz USA obchodzi ale ich raczej powien skoro są na meczu
1
@Kozinho. Szczerze zaczynam wątpić, nawet te całe gwiazdy na trybunach w telefonach i mają wyjebane w ten mecz, na poprzednim też tak było
0
Bardzo ciekawa sytuacja w lidze syryjskiej. Al-Ittihad Aleppo dzieli jedynie 1 punkt za drugim Homs Al Fidaa na 3 koleji przed końcem ligi. Takie info z dupy
0
Ale to zjebal Balogun
5
Trzeba przyznać że Amerykanie dobrze grają, podoba mi się
0
Średnia ta nuta , chłopak nich się skupi na piłce
0
Myślę że byśmy na tym więcej stracili niż zyskali, mamy spore problemy z defensywą, napastników mamy, teraz kupiliśmy Gordona, ja bym się skupił na wzmocnieniu defensywy i jakaś typowa „9” by się przydała. Kounde wcale nie gra źle, bardzo dobrze rozumie się z Laminem
0
@DonCarletto to prawda że nie znamy jego uczuć co do Barcy, ale znamy jego publiczne wypowiedzi i dla mnie problemem nie jest odejście samo w sobie ale też to co mówił a co zrobił później