1

@DonAndrzejos znaczy ogólnie w tym sezonie to elanga jest bardzo mierny, dosłownie pojedyncze mecze miał dobre, w tym jeden z nami gdzie nam wbił 2 gole ale się skończyło 7-2 i w sumie w sezonie klubowym to był jego jedyny błysk

2

Elanga co mecz życia gra, zezłomował van de vena

5

@Konradowskyy z dziada pradziada

0

Szczerze myślałem że będzie równy mecz, a tu Holandia robi co chce, Szwecja rozmontowana, bez pomysłu

0

Brawo Holandia, za potop i za baraże

0

Bardzo fajna pierwsza połowa, Holandia trochę spuchła na koniec, może być mocna druga połowa tym bardziej że Holendrzy coraz więcej błędów popełniają

6

Szkoda chłopa, dopiero wrócił po kontuzji i teraz znowu

1

@macio_944 Mbappe z Senegalem też wprowadził w życie swoje „sztuczki” i karnego nie gwizdnął sędzia, w realu takich sytuacji miał kilka i zawsze karny

0

W piłkę, nie ma mowy o karnym

6

@Gibbon_FCB też trzeba oddać Maroko bo grają bardzo solidnie

7

Dobra zaraz zawijamy typa w kaftan i do Choroszczy z powrotem

4

@ViscaBARCA666 typie ogarnij się, nawalony to do spania a nie wyzywasz

2

Maroko gra bardzo przyjemna dla oka piłkę, z Brazylią zagrali pięknie, można powiedzieć że to Maroko grało jak Brazylia, teraz też początek top

6

Ale armata, piękna bramka

1

@Dari0G dlatego napisałem że nie jestem pewien, takie coś wyczytałem ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia

3

Fajny intensywny mecz, 2 połowa bardzo fajna bo i Australia zaczęła grać, szkoda tylko że bramek nie było w 2 połowie

0

@Votrox7 prawdę powiedział ale fani Ronaldo już kręcą szopkę że jak on może coś takiego powiedzieć

0

@Dari0G ja słyszałem że podobno w odpowiedzi na jakiś komentarz na insta pod jej postem odpisała żeby ten „GOAT” Ronaldo odszedł na emeryturę bo gra samolubie ale nie wiem czy to fake czy prawda

4

@Votrox7 bo powiedział że Ronaldo jest takim samym piłkarzem jak każdy inny zawodnik Portugalii i się spłakali i karzą teraz każdemu podawać do Ronaldo wszystko

3

Australia w drugiej połowie zaczęła grać, teraz ładnie cisną Amerykanów

2

Amerykanie już mają praktycznie pewny awans z top 2

0

@escarabajo szczerze? Podczas meczu bardzo rzadko, zazwyczaj w przerwie albo po golu

0

@escarabajo znaczy chodzi mi o to że to Amerykanie są, ja jestem Polakiem więc nie do końca mnie mecz USA obchodzi ale ich raczej powien skoro są na meczu

1

@Kozinho. Szczerze zaczynam wątpić, nawet te całe gwiazdy na trybunach w telefonach i mają wyjebane w ten mecz, na poprzednim też tak było

0

Bardzo ciekawa sytuacja w lidze syryjskiej. Al-Ittihad Aleppo dzieli jedynie 1 punkt za drugim Homs Al Fidaa na 3 koleji przed końcem ligi. Takie info z dupy

0

Ale to zjebal Balogun

5

Trzeba przyznać że Amerykanie dobrze grają, podoba mi się

0

Średnia ta nuta , chłopak nich się skupi na piłce

0

Myślę że byśmy na tym więcej stracili niż zyskali, mamy spore problemy z defensywą, napastników mamy, teraz kupiliśmy Gordona, ja bym się skupił na wzmocnieniu defensywy i jakaś typowa „9” by się przydała. Kounde wcale nie gra źle, bardzo dobrze rozumie się z Laminem

0

@DonCarletto to prawda że nie znamy jego uczuć co do Barcy, ale znamy jego publiczne wypowiedzi i dla mnie problemem nie jest odejście samo w sobie ale też to co mówił a co zrobił później

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?