SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sqr3byq
Powiem ci, że w tym sezonie Hazard gra słabo. Nie pokazuje już tego co rok temu. Może dlatego, że dojrzał i działał więcej z drużyną niż sam ale jego forma też spadła. Lille chciało za niego bodajże 30 mln ale jak dla mnie to za dużo 10-15 mln to góra. Typowy grajek na skrzydło na którym i tak mamy załadowane pełno ludzi. A jeśli chodzi o aspekty techniczne to Cuenca,Tello i Alexis są dużo lepsi od niego. Poza tym raczej nie pasuje do Barcy. Nie zrozumiał by gry i języka. Moim marzeniem jest zobaczyć Neymara, Gotze i Eriksena w koszulce Barcy za parę lat.
Powiem ci, że Chelsea ściąga młodych zawodników (18-21 lat) i od razu ich wypożycza Kevin de Bruyne, John Guidetti (hmm ten to wygląd naszego Deulofeu i styl CR7 ale raczej nie odnalazł by się w grze Barcy), Thibaut Courtois (wypożyczony był do Atletico Madryt) i paru innych. The Blues ściągają właśnie wysokich, technicznych graczy coś ala Drogba. Bo na tym opiera się ich taktyka w ważnych meczach autobus i długie podania na napastnika.
0
Remis :D To było wiadome, że pójdą w remis :D
0
Pique x2 EPIC Fail :D
0
fanbarcelony09
Składy:
Drużyna Tito: Pinto, Montoya, Pique, Xavi, Pedro, Bartra, Muniesa, Rodri i Cuenca, (pierwszy komplet)
Drużyna Pepa: Masip, Adriano, Busquets, Iniesta, Tello, Jona dos Santos, Espinosa, Gustavo (stroje rezerwowe)
Na zielono Valdes (w koszulce z 10 i napisem "Messi") i Ilie
0
Polak
http://www.tv3.cat/directes
http://wwitv.com/tv_channels/b1535.htm
0
mateoyy
Czy ty chcesz aby Cuenca jeszcze bardziej tą łękotkę czy co tam naruszył ?? Przecież lepiej, żeby jak najszybciej kontuzję wyleczył.
0
http://www.tv3.cat/directes
http://wwitv.com/tv_channels/b1535.htm
Tutaj dwa działające linki. Szkoda, bo się się spóźniłem i nie widziałem akcji Pique z telefonem :D
Mam pytanie nie ma może na YT na żywo ??
0
Bartra prze świr :D Nie wiedziałem nigdy tak technicznie grającego obrońce no może Pique. Szkoda, że nie ma Alexisa bo by wam pokazał co potrafi :PP
0
O kur** widzieliście Bartre ??? Jaki technik :D
0
Jest Alexis ?? Bo widziałem Adriano którego miało nie być
0
Można wypożyczyć ale nie za nic :D Odkupmy Botię. Później wypożyczyć Tello (z opcją pierwokupu lub po prostu na sezon) + Botia i powiedzmy 5 mln a Atletico daje nam Adriana. Dla mnie to by była świetna transakcja. Damy Tello żeby się rozwinął bo w Barcelonie chodź nie wiem co to za dużo tych minut nie będzie miał a Atletico da nam świetnego napastnika :D I nie trzeba będzie sobie zawracać głowy Drogbą który może przyjdzie za darmo ale sobie zażyczy mega kwot jako wynagrodzenie lub RvP który albo podpisze kontrakt z Arsenalem albo nie podpisze ale odejdzie do bogatego klubu (City,PSG) więc nie ma co się z nimi droczyć, chciałbym widzieć A. Lopeza u nas :D
0
Uf dopiero teraz wziąłem się za przeczytanie newsa.... nie będzie Messiego, Alexisa i Adriano czyli 3 zawodników których chciałem zobaczyć jak grają na hali. A reszta kontuzjowana. Raczej chyba sobie odpuszczę oglądanie tego meczu a zapowiadało się ciekawe. Oby tylko nic się nie stało reprezentantom Hiszpanii przed Euro.
0
Nie no śmiechu warte. Nie ma Soldado a jest Torres i Pedro. Torres i Pedro obudzili się dopiero przed końcem sezonu i dostali powołanie a Soldado cały sezon harował jak wół a i tak nie dostał powołania. Bez komentarza.
Na bramce jak zwykle Iker, Valdes i Reina. Co najlepsze mój kuzyn (fan Manchesteru Utd) mówił, że de Gea wygryzie Valdesa i to on będzie 2 bramkarzem.
Co do obrony to chyba nie ma się co przyczepić no może do Albiola bo są lepsi na prawej obronie.
Pomoc standardowo, chyba najlepsza w całym turnieju :D
0
Mam pytanie będzie na żywo na YT ???
0
Ok dzięki za info. Cesc powinien się najszybciej wyleczyć. Jeśli chodzi o Cuence to też odpocznie ale jeśli nic się mu nie poprawi zapewne przejdzie zabieg. Hmm z tego co mi pisaliście najgorzej ma Thiago. Nie wiadomo co z tą kością czy jest nadpęknięta czy coś oby to nie było nic poważnego. Czasami nawet zwykłe nadpęknięcie kości jest gorsze niż złamanie :(
Wracajcie do zdrowia i od następnego sezonu rajd po zwycięstwo ligi.
VeB !
0
Właśnie o co chodzi z tymi kontuzjami ??? Co i komu się stało bo nie jestem za bardzo poinformowany.
0
Chyba tak :D Dzięki za info :***
0
Ja mam pytanie. Jak się nazywał zespół i jaką piosenkę wykonywał po tym jak z boiska zeszli 4 kapitanowie ?? Bo dopiero później po tych gościach śpiewali Gotta Feelin
0
Oprawa godna mistrzostwa hiszpanii. Nie żal im kasy heh :D
0
My w tym sezonie zdobyliśmy 4 trofea a real tylko jedno :P
0
Jednak prawie wszyscy z pierwszej drużyny mają te fajne okularki ze swoimi numerkami i herbem :D
0
Cuenca i Adriano w okularkach Pinto :D
0
Może uważają, że mało ważny puchar albo sezonowcy :D
Wchodzą piłkarze :D
0
Hahah biegną jak przy Papa Mobilu :D
0
Wszystko fajnie ale nie ma za dużo ludzi :((
0
Oba linki działają... i od Janeczka i od Humberta nie wiem co ty chrzanisz ...
0
A co do okularów to kiedyś słyszałem, że można było kupić na necie ale tylko z symbolem grupy Pinto - Wahin. Bo te z nr i herbem to dla zawodników.
Z tych okularów widziałem już nr. 2,3,5,8,10,13,22 i w podróży powrotnej Alexis dostał od Pinto ze swoim numerkiem :D --> http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/579818_10150798834021213_209523681212_9941549_1990570124_n.jpg
Oj ile bym dał za te okularki :D Oczywiście z nr.9 :P
0
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/301752_10150798044086213_209523681212_9939445_354992916_n.jpg
Świetne zdjęcie :D
0
Realu nadchodzimy !!! Znowu wam pokarzemy kto rządzi w Hiszpanii ! Sędziowie wam już nie pomogą.
Co do meczu świetna pierwsza połowa. 3 najważniejsze gole. Błysk Pedro i dokładka Messiego. Druga połowa trochę taka spokojna nie chcieli już ich bardziej ośmieszać.
Pinto miał niewiele okazji ale te co się nadarzyły to dobrze w nich się zachował. Alexis wyposzczony, z chęciami do gry no niestety nie udało mu się zdobyć gola ale wkład miał duży. Może gdyby pograł we wcześniejszym meczu to jego forma była by lepsza no cóż jest następny sezon. Teraz czas na odpoczynek, podsumowanie sezonu. A najważniejsze czas zacząć transfery i EURO.
VeB
0
Dzięki Bogu jest Alexis. Bo to ostatni mecz przed wakacjami na który tak czekam :D Obyśmy wygrali.
Co do reszty to o Pinto nie chce komentować. Już prawie zawaliliśmy przez niego mecz CdR z Realem a co dopiero teraz finał. Do obrony się nie czepiam bo i tak nie ma kto grać. + za Montoye a Adriano musi się wykazać, że jest cenny i powinien zostać. Co do Pedro mam mieszane uczucia. Darze go szacunkiem ale ulubieńcem moim nie jest. Może w końcu błyśnie czymś na ostatni mecz.. W 2 Cesc,Thiago i Afellay jako zmiany,
Veb
Mecz będę raczej oglądał w tv ale w razie czego mogę też na necie.