0

@dafik85 obrażony bo mu Lamine nie podał

4

Jezu zróbcie to 3 bo będą nerwy

5

Jezu ta 3 jest potrzebna bo wiecie ze to Real

0

Zamiast wybijać ich z rytmu to Pena od razu wstaje, Balde rzuca z autu. Trzeba byc cwaniakiem tez

1

Rapha gon a nie marudź

0

Machine Gun Lewy

1

Casado masterclass, kocham Cie chłopaku

0

Dalej nic nie gramy. Oby to sie nie skonczylo 0:1 bo wyjdzie im jedna kontra.

0

Dawno nie pamietam zebym krzyczał przed tv tyle razy no podaj i no juz…

Fermin słaby ale gorzej bo Casado z kartka.

12

@budel17 Yamal tam był na spalonym i tak

2

Co oni k***a ręce rozkładają. Grajcie to w przód

0

Nie widze Raphy na skrzydle. Tylko 10. Na LS musi przyjść Nico

1

Co ten Kounde robi ? Piłka w polu karnym a ten wywala

0

Ile razy będą kopac bez piłki ?

4

Jezu otrząśnijcie sie, nic nie gramy. Trzeba szybciej pchac do przodu.

0

Szybciej k***a co wy gracie, zero zaskoczenia Realu.

0

Co my gramy ? Nie mozemy na szybkości atakowac ? Niech sie nie bawia

1

W piłkę przeciez trafił

1

Uderzajcie a nie bawcie sie !

7

Co ty zrobiłeś Yamal…

0

Stempel jak byk

0

Wyglądamy jak przestraszeni. Bierzcie sie w garść chłopaki

0

Wyszli naładowani. Vini juz szukał zeby nabić Kounde w reke a zaraz będą padolina

2

Jezus nie grajmy tak wysoko. Mbappe i Vini sa za szybcy. Rapha i Lamine nie sa tak szybcy w druga stronę…

2

Dopiero teraz sobie uświadomiłem, że Flick to pierwszy trener, który dokonał rewanżu na samym sobie XD
I tam smutna mina przy 2:8 a uśmiech przy 4:1 ;)

2

@Worny ale Araujo lubi sobie złamać linie spalonego, chyba ze Inigo go będzie sterował

4

@nabial warto było czekać. Jak pomyslalem ze to juz 10 lat jak Messi wkręcił Boatenga to sie za głowę chwyciłem

3

WY wiecie… idziemy po WAS ;)

1

@MesQueUnClub_87 otóż to, La Masia to nasze DNA ale mieliśmy tez słabsze roczniki wiec i wydawać trzeba było. Ale cos pięknego jak sie patrzy na Gaviego, Fermina czy teraz Casado

2

@Jakchcesz właśnie chyba wiekszosc z nas chce zeby zaczął byc bezczelny. Bo jak na razie z Neymarem łączyło go podobne poruszanie sie. Wszyscy chcemy zeby dryblował jak Neymar i oby kiedys tak było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?