SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dafik85 obrażony bo mu Lamine nie podał
4
Jezu zróbcie to 3 bo będą nerwy
5
Jezu ta 3 jest potrzebna bo wiecie ze to Real
0
Zamiast wybijać ich z rytmu to Pena od razu wstaje, Balde rzuca z autu. Trzeba byc cwaniakiem tez
1
Rapha gon a nie marudź
0
Machine Gun Lewy
1
Casado masterclass, kocham Cie chłopaku
0
Dalej nic nie gramy. Oby to sie nie skonczylo 0:1 bo wyjdzie im jedna kontra.
0
Dawno nie pamietam zebym krzyczał przed tv tyle razy no podaj i no juz…
Fermin słaby ale gorzej bo Casado z kartka.
12
@budel17 Yamal tam był na spalonym i tak
2
Co oni k***a ręce rozkładają. Grajcie to w przód
0
Nie widze Raphy na skrzydle. Tylko 10. Na LS musi przyjść Nico
1
Co ten Kounde robi ? Piłka w polu karnym a ten wywala
0
Ile razy będą kopac bez piłki ?
4
Jezu otrząśnijcie sie, nic nie gramy. Trzeba szybciej pchac do przodu.
0
Szybciej k***a co wy gracie, zero zaskoczenia Realu.
0
Co my gramy ? Nie mozemy na szybkości atakowac ? Niech sie nie bawia
1
W piłkę przeciez trafił
1
Uderzajcie a nie bawcie sie !
7
Co ty zrobiłeś Yamal…
0
Stempel jak byk
0
Wyglądamy jak przestraszeni. Bierzcie sie w garść chłopaki
0
Wyszli naładowani. Vini juz szukał zeby nabić Kounde w reke a zaraz będą padolina
2
Jezus nie grajmy tak wysoko. Mbappe i Vini sa za szybcy. Rapha i Lamine nie sa tak szybcy w druga stronę…
2
Dopiero teraz sobie uświadomiłem, że Flick to pierwszy trener, który dokonał rewanżu na samym sobie XD
I tam smutna mina przy 2:8 a uśmiech przy 4:1 ;)
2
@Worny ale Araujo lubi sobie złamać linie spalonego, chyba ze Inigo go będzie sterował
4
@nabial warto było czekać. Jak pomyslalem ze to juz 10 lat jak Messi wkręcił Boatenga to sie za głowę chwyciłem
3
WY wiecie… idziemy po WAS ;)
1
@MesQueUnClub_87 otóż to, La Masia to nasze DNA ale mieliśmy tez słabsze roczniki wiec i wydawać trzeba było. Ale cos pięknego jak sie patrzy na Gaviego, Fermina czy teraz Casado
2
@Jakchcesz właśnie chyba wiekszosc z nas chce zeby zaczął byc bezczelny. Bo jak na razie z Neymarem łączyło go podobne poruszanie sie. Wszyscy chcemy zeby dryblował jak Neymar i oby kiedys tak było.