Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 zobacz Golazoo Rochy z Radomiaka :)
1
@HighestInTheRoom To samo Gliwice dzis
0
@Kalin33 Nie moga. Widac to teraz nawet ze u nas gra na 2 9 nie ma racji bytu
0
@Colin94 Zabawne :]
0
@Culer9002 Nie bo piłkarsko widac różnice i tu nie chodzi o 1 mecz.
Roque duzo wiecej oferuje i to sa fakty
@Rewolucja123 gdybys uważnie ogladał to zauważyłbys ile daje Roque swoja gra.
Walczy,wychodzi do podan czyli to czego Guiu nie pokazał.
1
@Roobo Roque daje argumenty a Guiu nie.
2
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14193659#comment-14193686
To mnie podsumował xDDD
0
@Firestone Haha no xD
@partymaker Ja przede wszystkim bronie Roque bo dawal wiecej argumentów od Guiu.
Guiu jest jednowymiarowy i nie daje nic druzynie. On nie jest gotowy do gry w pierwszym skladzie
1
@Cvzx Placek wyjasnił Guiu w tym meczu.
Ale tobie nie ma co tłumaczyc tego
7
Juz nie chodzi o technike.
Roque po prostu piłkarsko jest duzo lepszy od Guiu. Nie ma przypadku ze w raz z wejsciem gra ruszyła. Przede wszystkim jest mobilny a nie stoi jak kłoda.
@Gaz ten mecz tylko pokazuje ze Guiu na ten moment nie stoi obok Roque
3
Ide ogladac gola Yamala :]
1
@Gaz w ktorym momencie mnie Guiu wyjasnił?
3
Ktos tu jeszcze twierdzi że Guiu >> Roque?
0
Dobra zmiana Roque
O tym pisałem w kwestii jego mobilnosci
2
Juz Roque zrobił wiecej nkz Guiu
1
@bartoszplucinski I tak za mały :]
1
@abram3k wiem że żałosna 1 polowa ale nie musisz sie powtarzac ;]
0
Do zmiany Guiu i gdyby było kim zastapic to i Yamal.
0
@ViscaelBarca2007 Aha? Ale juz jak tak gra Roque to jest jechany jak bura...
0
No dobrze wiec skoro krytykujemy Roque to co ppwiedziec o Guiu ktory wyglada jak kłoda?
0
To niezła technika Guiu...
0
@T^L Pewnie tak xd
2
@MarioVeB! OO ona gada z sensem xD
1
O panie ale ten Misiek z zakopca to czub..
Nic dziwnego że górole sa wsciekli bo pajac im niezła antyreklame zrobił. Chłopa powinni usadzic na dupie bo szkodzi miastu.
@Mario96w
0
@Rewolucja123 Ta bo Guiu to wybitny technik.
0
@Dalhi Wiesz mi warunki to nie wszystko. Liczy się tez spryt,zmysł i umiejetnosc do szukania przestrzeni. To Roque ma i pokazał to w tym sezonie
To nie te lata że 9 musi byc bykiem.
0
@Rewolucja123 Ale tak sie piłkarza nie buduje. Juz pokazał Roque ma sporo do zaoferowania tylko trzeba umiec to wykorzystac
Ale o co ci chodzi? Xavi fatalnie zarządza ta kadra i to jest fakt.
Wiele razy został osmieszony przez trenerow z duzo słabsza kadra.
W tym sezonie to piłkarze tuszuja Xaviego bo ten nie raz i nie dwa został rozjechany taktycznie. Rotowac tez nie potrafi.
0
@MOLESTA Takie posty slabo sie starzeja.
A Guiu to dryblig i technike ma? Prosze cie.
0
@Rewolucja123 A może kur po prostu widza w nim materiał na klasowa 9?
Moze przestaniesz na siłe dowalac Deco i innym i wezmiesz pod uwagr fakt że Roque brazylii jest wysoko ceniony?
Może gdyby Xavi potrafił zarządzac to pokazałby jeszcze wiecej w tak krotkim czasie
7
@FCB_dimiC Obecnie to Lewy moze buty czyscic Lautaro i to sa fakty