0

@FcPortoFan1999 No tak ale wiesz o co mi chodzi xd

5

Ogólnie komentatorzy u nas maja przesrane xD

Kibice Realu: Kutalonce na majku
Kibice Barcy: Madrytczoki na majku

Nie ma szarej strefy xDDD

1

Mel Gibson rób remake pasji z Vinim :]

1

Komentarz usunięty

4

@Comentateiro Dziadzio do spania

0

@Bobo25 O gitara

2

Można obejrzec gdzies Zwariowany swiat malcolma?

1

Nie no to powinnl byc czerwo chyba
Bez jaj że Kun żółtko tylko

0

To sie Gikiewicz popisał xD

1

@Mario96w Ja ogólnie tylko wędzony ser jem. Rolada ustrzycka dla mnie top.

Oscypek cięzko dobry kupic u mnie w lublinie

1

@Mario96w Ale mi smaka na oscypka zrobiłes ;]

Trzeba będzie kupic :)

1

@Mario96w Ale oscypek macie wybitny :)

1

@Mario96w Ale nie mówie o tym 1 przypadku. Znajomi trafili na podobnych dziadów.

Ogólnie strasznie to odpycha od Zakopca

1

Górole z roku na rok co raz bardziej bezczelni.

Mam nadzieje że ta ich chciwosc odbije im sie czkawka

0

@tristan87 Jestem za ale kibiców pochwalic można

0

@Miszak Ale to nie legia grała :]

2

Fajnie że stadion Slaska nie swieci pustkami.

Oby też tak było jak będzie jakis kryzys

1

@ferranshark7 A skill? To Maxa wina że zrobili mu kolejny dobry bolid?

1

Ten Ennali to kawał piłkarza.

0

Ennali mi sie mega podoba. Dawac go do Lecha :)

0

@Marcin199310 Ktos innym zespołom broni zrobic podobny bolid?

7

Komentarz usunięty

3

Jadymy z najlepsza i niepowtarzalna liga świata!

Górnik vs Jaga na dzien dobry :)

0

@Wilku05 Akurat Imigrantów to PiS przyjał.

Rozważanie a przyjęcie to 2 inne rzeczy :)

Chcesz większego kłamce? Morawiecki,Kaczynski i Duda.

0

@Wilku05 Nie mówie że tak nie było. Ale patrząc na Dude to nie ma sensu niczego proponowac bo albo weto albo tk.

Chciałbym zobaczyc jak będzie z tym gdy Kaczka straci i prezydenta

0

@mkord Opcja nr 2

W obecnych czasach takie hasła przynosza efekty. Inna sprawa że to było nierealne z Duda :)

W ogóle polska polityka to oparta jest na populizmie i kłamstwach.

0

@Kazragore Politycy kłamia? Szok.

Tak wygląda niestety polityka i dochodzenie do władzy. A z ciekawosci pomyslałes o tym że Duda większosc by zawetował? Czy wymagam za wiele?

Zobaczymy co będzie jak będzie na stołku prezydenta ktos inny niż pachołek Kaczynskiego bez własnego zdania dla którego liczy się interes partii a nie polaków.

0

@barcelonaLM Jest gol? Jest :]

1

@Kamilos84 Sam dach złym pomysłem nie jest ale chodnik to kompromitacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?