0

@Arczek2001 Xavi jest niereformowalny pod tym wzgledem.

0

@Gaz 1 mecz nie zmieni mojej opini na jego temat.

0

Komentarz usunięty

1

@Lionel_Messi10 Na pewno nie tak jak Guiu.

0

@Recha_0684 Tu nie o to chodzi. Xavi nie potrafi go zbudowac i wykorzystac tego co oferuje a ma co zaoferowac

@Gaz Technika to jedno ale Guiu nie daje nic czego nie da Roque. Z reszta gdybys ogladał mecze to zauważyłbys ile razy Roque dobrze wychodził na pozycje a ile piłki nie dostawał

1

@Gaz Nie po to wydalismy 40 mln by Roque nie grał regularnie. Zwłaszcza że pokazał juz że ma smykałke do goli i szukania przestrzeni.

To młody chłopak i on musi grac regularnie a nie po 1 slabszym meczu leci do zamrazarki

0

@regatta52 To co zwykle."Buduje" piłkarza

0

Szkoda ryja strzępic na zarządzanie piłkarzami przez Xaviego.

Casado niech sie pakuje bo i jego xavi zniszczy.

4

@Dankho94isback Owszem bez powodu.

Nie pierwszy raz Xavi go olewa.

0

@tbas A jak ma wygladac jak on nie gra regularnie? Xavi go niszczy a nie buduje

0

Rooooocha ale golaaaaazooo

10

@partymaker Aj ten niedobry red bull. Nie to co mercedes swego czasu xd

2

Ale kartoflisko w gliwicach...

2

@Kessie Trzeba odpalic na nowo :)

2



Al Bundy na temat kobiet.

Nie ma większego autorytetu w tej dziedzinie

@VegetaPolska ty nie musisz dla ciebie nie ma ratunku :]

0

Cover Let her go



Oryginału nie przebija ale i tak kozak :)

1

@TR3YWAY No okej ale nie każdego bawia tego typu żarty.

Sam pewnie bym sie zasmiał ale nie kazdy podchodzi do tego z dystansem

7

@TR3YWAY No fajnie ale po co zmywak?
Tutaj akurat mogę zrozumiec frustracje tej dziewczyny bo jest to lekko mówiąc żenujacy dodatek.

8

@TR3YWAY Powinni to jezorami zlizywac. Co za retardy

0

@FcPortoFan1999 Ma to sens

2

Co da fak? Czemu Barca gra w piatek?

1

@FcPortoFan1999 Cos tak czułem :]

4

Wszystkiego najlepszego drogie panie :)

0

VPN lubi to :]]

0

@Kgorecki2500 Może sobie składac xD

0

Ostatnie pytanie.

Ograniczyłem mocno picie napojów gazowanych i pije sporo wody. Jest jakis stosunkowo niedrogi dzbanek z filtrem lub cos w tym stylu?

1

@Lionel_Messi10 A jakis konkretny rodzaj czy obojętnie?

1

@HighestInTheRoom Smakuje dobrze ale musze syf z dołu ogarnac bo fajtłapa ze mnie :[

@Transu96 ten stół ma więcej lat niż ty xD
I nie jest to obraza tylko no wiekowy mebel i no nie jest już w topowej kondycji

0

Poleci ktos jakas dobra kawe rozpuszczalna?

Próbowałem pic mielona ale tak srednio mi smakuje.

0

@vangoor A to akurat wypadek mały był i trochę się uwalił. Na szczęscie juz jest git :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?