Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arczek2001 Xavi jest niereformowalny pod tym wzgledem.
0
@Gaz 1 mecz nie zmieni mojej opini na jego temat.
0
Komentarz usunięty
1
@Lionel_Messi10 Na pewno nie tak jak Guiu.
0
@Recha_0684 Tu nie o to chodzi. Xavi nie potrafi go zbudowac i wykorzystac tego co oferuje a ma co zaoferowac
@Gaz Technika to jedno ale Guiu nie daje nic czego nie da Roque. Z reszta gdybys ogladał mecze to zauważyłbys ile razy Roque dobrze wychodził na pozycje a ile piłki nie dostawał
1
@Gaz Nie po to wydalismy 40 mln by Roque nie grał regularnie. Zwłaszcza że pokazał juz że ma smykałke do goli i szukania przestrzeni.
To młody chłopak i on musi grac regularnie a nie po 1 slabszym meczu leci do zamrazarki
0
@regatta52 To co zwykle."Buduje" piłkarza
0
Szkoda ryja strzępic na zarządzanie piłkarzami przez Xaviego.
Casado niech sie pakuje bo i jego xavi zniszczy.
4
@Dankho94isback Owszem bez powodu.
Nie pierwszy raz Xavi go olewa.
0
@tbas A jak ma wygladac jak on nie gra regularnie? Xavi go niszczy a nie buduje
0
Rooooocha ale golaaaaazooo
10
@partymaker Aj ten niedobry red bull. Nie to co mercedes swego czasu xd
2
Ale kartoflisko w gliwicach...
2
@Kessie Trzeba odpalic na nowo :)
2
Al Bundy na temat kobiet.
Nie ma większego autorytetu w tej dziedzinie
@VegetaPolska ty nie musisz dla ciebie nie ma ratunku :]
0
Cover Let her go
Oryginału nie przebija ale i tak kozak :)
1
@TR3YWAY No okej ale nie każdego bawia tego typu żarty.
Sam pewnie bym sie zasmiał ale nie kazdy podchodzi do tego z dystansem
7
@TR3YWAY No fajnie ale po co zmywak?
Tutaj akurat mogę zrozumiec frustracje tej dziewczyny bo jest to lekko mówiąc żenujacy dodatek.
8
@TR3YWAY Powinni to jezorami zlizywac. Co za retardy
0
@FcPortoFan1999 Ma to sens
2
Co da fak? Czemu Barca gra w piatek?
1
@FcPortoFan1999 Cos tak czułem :]
4
Wszystkiego najlepszego drogie panie :)
0
VPN lubi to :]]
0
@Kgorecki2500 Może sobie składac xD
0
Ostatnie pytanie.
Ograniczyłem mocno picie napojów gazowanych i pije sporo wody. Jest jakis stosunkowo niedrogi dzbanek z filtrem lub cos w tym stylu?
1
@Lionel_Messi10 A jakis konkretny rodzaj czy obojętnie?
1
@HighestInTheRoom Smakuje dobrze ale musze syf z dołu ogarnac bo fajtłapa ze mnie :[
@Transu96 ten stół ma więcej lat niż ty xD
I nie jest to obraza tylko no wiekowy mebel i no nie jest już w topowej kondycji
0
Poleci ktos jakas dobra kawe rozpuszczalna?
Próbowałem pic mielona ale tak srednio mi smakuje.
0
@vangoor A to akurat wypadek mały był i trochę się uwalił. Na szczęscie juz jest git :)