1

Ciekawostka z Lotra

W wersji rozszerzonej Dwóch Wież jest super nawiązanie do Toma Bombadila.
Mówie tu o scenie gdy pippin i merry zostali uwięzieni przez drzewo. Wówczas Drzewiec uwolnił ich używajac słów Bombadila z książki.

Był to hołd dla postaci Toma bo Jackson nie mógł sobie pozwolic na pokazanie go w 1 częsci gdyż zbyt długo trwałby film

0

Widzisz na fb post o republice a w komentarzach ludzie których do choroszczy by nie wpuszczono. Masakra jacy ci ludzie sa głupi...

Ofc częsc z nich to pewnie troll konta ale i tak to jest wyższy poziom głupoty

0

@KrwawiaceoczyVEB Niech idzie

0

Obrzydził mi Xavi ta drużyne do reszty

Z topowych piłkarzy zrobił amatorów.

4

Xavi wystawia Roque na skrzydle z 4 ligowcem.

Kur mac. On ma byc 9 do uja wafla i tam powinien grac nawet kosztem Lewego

Kolejnego piłkarza nam zmarnuje

1

@Seledynowy Co on robił na skrzydle?

0

Zamiast ogladac kulisy krecenia Lotra to straciłem 2h ogladajac to gówno

4

Xavi powinien poleciec.

Gramy kur z 4 ligowcem jprdl

Gramy większe gówno jak za Koemana


Dosc mam tej patologii

3

Wytłumaczy mi ktos co nasz trener robi z nimi na treningu ze dominuja ich 4 ligowcy?

I co to za pozycja dla Roque?

0

Komentarz usunięty

0

Ale ciacho od Forta wow

0

Sztuka jest grac takie guwno jak Romeu na tle 4 ligowca

0

Gdzie nasz mecz...

1

Ciekawostka z Lotra

Aragorn po tym jak został królem przeszukał dokładnie Orthank. Znalazł tam klejnot elendilmir symbol władzy w Arnorze i Gondorze. Jest to o tyle ważne ze szczątków Isildura nigdy nie odnaleziono a to dlatego że Saruman zapewne je spalił bo to,że je znalazł to pewne o czym swiadczy ww Elendilmir

Był to klejnot w srebrnej oprawie z Mithrilu który noszono zamiast korony.

1

1

@Kgorecki2500 Tu masz 3 płyty tego :)

5

Kulisy powstawania Lotra to arcydzieło. Ile smaczków jest w tych dodatkach to sie w pale nie miesci.

Jackson to geniusz bo zrobił cos co po dzis dzien zachwyca ludzi na całym swiecie.

Nie bede spoilerował ale warto kupic wersje reżyserskie z dodatkami

@TheNekro94

2

Dziurkacz forma mutant :]

0

https://www.filmweb.pl/film/Odd+Thomas%3A+Pogromca+z%C5%82a-2013-606984

3x obejrzałem i masakra jaka koncówka...
Ogólnie swietny film. Polecam sie zapozac

10

https://kiep.pl/img47/2016/07/22/1469152479najgorzej.jpg

Ała xD

@VegetaPolska nie ty jeden masz problem z laskami xD

0

https://www.filmweb.pl/film/Awareness+Rzeczywisto%C5%9B%C4%87+jest+iluzj%C4%85-2023-10039046

Nie sugerujcie sie ocena. Bardzo dobrze sie ogląda i sporo polskich wątków :)

2

@barcelonaLM Z deszczu pod rynne

4

0

@tristan87 A czy ja komus bronie? Cieszy mnie ze ta szczujnie olewaja poważne firmy i nie chca byc twarza tego szamba

Zawsze rydzyk może ich sponsorowac :)

1

@Bobo25 Niech upadna na ryj

1

Gdyby nie te urazy to moglibysmy wrócic do 4 2 2 z Felixem i Ferranem z przodu.

No nie da sie ogladac Lewego. Zaliczył większy zjazd jak swego czasu Suarez

Roque w 10 min pokazał dlaczego jest nam potrzebna przebojowa 9. Piłka go szukała,był czujny,presował,pokazywał sie do grania.
I powinien miec gola.

Najlepsze zagranie Lewego to przypadkowa asysta do Ferrana.

1

@HighestInTheRoom Za późno ;)

13

Komentarz usunięty

0

Mam nadzieje ze Vitor zagra w PK.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?