Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
@pioz123 Odradzam dyskusje z tym typem xD
1
@udarpawarotam @Comentateiro co myslisz?
1
@avanes Wszyscy sie tam do choroszczy nadaja
3
Nie da sie patrzec na Lewego.
Ani nie trzyma pozycji 9 ani nie potrafi sie zastawic. Motorycznie to on jest emerytem
10 kur minut i Roque zrobił wiecej niz on.
Presował,pokazywał sie do gry,skupiał uwage rywali i powinien miec gola.
Vitor pod wzgledem motoryki wyglada wiecej niz dobrze
1
Btw widac różnice między statecznym Lewym a dynamicznym Roque
Jesli sie dobrze rozwinie to będzie mała bestia
2
Szkoda sytuacji ale może jestem dziwny ale podobała mi sie jego zmiana
5
Ja juz nawet nie mam siły denerwowac sie na Xaviball..
Z roku na rok co raz większa obojętnosc we mnie względem klubu.
2
Nawet obrone trener zepsuł.
Koeman to był wirtuoz przy tym co pokazuje Xavi w 2 sezonie
0
@czółkovsky Bez przesady. Po co obrażasz?
8
Zwolniłbym Xaviego po 1 połowie.
CO ZA KOMPROMITACJA
Ja pier wyjasnia go pierwszy lepszy trener z ligi...
2
Komentarz usunięty
5
@Popitek12 real
2
@Pawel13sz Fajna opcja na tapete
0
@gumaz Lalka sie nie liczy
0
Mam nadzieje ze Roque dostanie pare minut :)
1
Wam tez na fb nie doczytuja sie obrazy?
3
@MesQueUnClub96 @VegetaPolska zagraj z nim w swoja gre
Będzie spokój od was..
4
@tbas Prawda. Nie podoba mi sie to ale tak było jest i będzie bez znaczenia kto rządzi.
@against_modern_football a która partia nie oszukuje wyborców? Konfa? Prosze cie..
Wybory niestety sa oparte na populizmach. Jedno sie mówi a robi drugie. Zawsze tak było i będzie
3
https://jebzmeme.pl/przemyslany-tort-urodzinowy-xdd/
200 IQ xD
@Kgorecki2500 @tomek8756
1
@pt9 A ja wielokrotnie
1
https://www.filmweb.pl/film/Dzika+Frajda-2020-862589
Swietny film z rewelacyjna muzyka :)
0
Mam dylemat
Odpalic Castla czy Mentaliste. Chce sobie wrócic do starych seriali i mysle zaczac od jednego z tych.
Co myslicie?
1
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 Żart a twoim poziomie.
0
@MesQueUnClub96 Nie pogrążaj się bardziej
3
@MesQueUnClub96 Ty tak serio?
W dupie mam twoja kandydature. Chodzi o sposób w jaki to robisz. Poza tym czym zasłużyłes sobie na nominacje? Chyba nie za bycie maskotka la bamby?
6
@Rust_Cohle Da sie niżej upasc?
3
Głos na @Luciano99 oddany :)
2
Nominuje @Luciano99 za ubarwianie LaBamby uniwersum wulkanizacji :)