Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Nie idzie usnac jak sie jest zestresowanym..
80 lat wiadomo ze co raz blizej do konca ale człowiek chce by babcia żyła jak najdłużej..
0
@Emhyr Lo Celso moze? Nie widze za bardzo innych alternatyw. Guido z Betisu nie do wyjecis
33
Dramat ten wieczór.
Babcie pogotowie zabrało. 80 latka wiec w głowie czarne scenariusze sie kształtuja...
Ide spac z nadzieja ze bedzie okej.
4
Komentarz usunięty
14
@Deviler Smiano sie z Dembele nie z kontuzji. Bo de facto on skontuzjował Camavinge
0
@SkilledHydra16 I co jeszcze? Frytki do tego?
4
https://m.kwejk.pl/zobacz/4017726/az-milo-przeczytac.html?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=fb&type=picture
Chamy z LaBamby(Ja tez cham) paczta jaka kulturka xD!
2
@Atlas W punkt :)
0
@Rewolucja123 A ile mozna grac weteranami jak i oni juz odstawali? Ez Abde to jezdziec bez głowy.
Fati potrzebował minut by wrocic do siebie. Potrzebował wypożyczenia.
Akurat Zarzad zrobił wszystko co mogł by kadra była jak najlepsza.
0
Mogliby Lo Celso wypozyczyc w styczniu.
2
@Rewolucja123 Kur chopie. My mamy ograniczony budzet..
Zrozum ze nie było funduszu na szersza kadre. Felix i Cancelo sa wypozyczeni. Gundo Inigo free transfery.
Tylko na Roque wydalismy kase
1
Trzeba sie modlic by Gundo i Pedri byli zdrowi. Do tego Frenkie i Fermin.
Gaviego ciezko zastapic ale da sie grac w ustawieniu Pedri Gundo De jong.
Od biedy Raphinie przesunac do srodka
1
Ferran na 9 zamiast Lewusa i niech zagra kilka meczy. W kadrze pokazuje skilla
0
@Dzieniu Adrenalina. Mógł ból odczuc dopierp po chwili
0
@bartas97 Wtf? Gruzin mu w kolano wjechał od tyłu
0
@barcelonaLM Raczej krzywdy zrobic nie chciał ale prad odcieło...
0
Ten gruzin to totalny idiota. Na powtórce widac jaki to był bezmyslny faul. Nie zdziwie sie jak więzadła poszły
1
Ferran najlepszy z Hiszpanow.
Dobrze drybluje i powinien miec 2 asysty
0
@Emhyr To inna sprawa
1
@MesQueUnClub96 Ty jestes niereformowalny
0
Ten gruzin to siano w głowie. Gdzie tak atakowac w kolano...
Widac od razu ze chyba skręcenie...
0
@FcPortoFan1999 Ta za długa jest :/
0
@FcPortoFan1999 Niestety koniec rundy jesiennej zaraz ;(
2
Spokojnie zamiast oponiarzy zaraz sie narciorze odpala :]
Równowaga musi byc :)
0
@barcelonaLM Przeciez on zawsze taki był. Barca powinna była sie wczesniej dogadac z typem.
1
@Kessie Za duze % Jeszcze sie upije
1
@kamilos1214 Pogadaj z szefem. Albo niech go ogarnie albo przeniesie.
0
Kupiłem sobie energola z żabki Level up dragonfruit i serio lepszy niz nie jeden monsterek a kosztuje prawie 2 zł mniej.
https://www.zabka.pl/tylko-u-nas/level-up
Tak tak energole to syf ale czasami można se dupnac :)
2
https://m.kwejk.pl/zobacz/4017387/no-w-koncu.html?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=fb&type=picture
Jakim cudem Kevin dopiero teraz w Alei Gwiazd xD
@Kgorecki2500 @tomek8756
0
Uwielbiam yt
Szukaj tytułu godzinami a tu od tak pojawia sie na yt. Swoja droga fajne to było pożegnanie Busiego i starego Camp Nou. Beth tez całkiem ładna