0

Kurła ludzie...

ZIELINSKI JEST CHORY i bynajmniej nie na głowe...

0

@Emhyr Daj boze by tu wylądował. Lubie tego goscia ;)

0

#MuzycznaNostalgia



Europe-The Final Countdown

Co prawda nie było mnie wtedy na swiecie ale regularnie puszczaja na sylwestra :)

1

#MuzycznaNostalgia



Green Day-American Idiot.

Bardzo lubie ta piosenke :)

0

Oho... zaczyna sie.

3

@Ojciec5tkidzieci Nigdy nie zostawia sie kota w takich sytuacjach xD

Przeciez wiadomo jak to sie skonczy :]

16

@DonCarletto To ze to atencjusz to wie każdy xd

@MesQueUnClub96 Na szczescie twoje zdanie nie jest brane pod uwage

10

@MesQueUnClub96 Ja rozumiem ze madytczok i pajacuje ale na boga...

Serio uważasz ze nie zasłużył? Jesli tak to nie ma dla ciebie ratunku

6

#MuzycznaNostalgia



Linkin Park-In The End.

Eh kur brakuje Chestera... Co to za wokal był :(

1

@Kidd I bardzo kurła dobrze. Najlepsze fantasy uniwersum.

Miał rozmach skurczybyk

1

@Kidd Wychodza tez ksiazki nie od samego Tolkiena ale na podstawie jego notatek. Np.Upadek Numenoru która jest juz dostepna za 80-100 zł. Kupie z czasem.

Fajna jest tez encyklopedia Roberta Fostera

1

@Kidd Listy notatki etc :)

Cały cykl to 12 bodajze ksiazek. Duze "DLC" do uniwersum srodziemia :)

3

https://zapodaj.net/plik-kdmi6J5yVv

@TheNekro94 Jeszcze niedawno wyszła ksiazka upadek Numenoru... Musza kupic ja i upadek gondolinu.

Na ten moment mam 3/12 z Historii Srodziemia

@TheNekro94 @Vitoo

2

@Sinirsey Oj juz nie wyj tak xD

6

@bartas97 Fajne uczucie cnie?

0

@Lola120 Kalina

6

1

Ale snieg nawala :o

0

@Azi To raczej gdybanie ale patrzac jak wyglada Araujo a jak nasi stoperzy to ciezko nie odniesc wrazenia ze spokojnie by sobie poradził na tej pozycji.

Ogólnie Urusi pod wzgledem fizycznym to bestie sa. Co pokazali z Argentyna

0

@maroon Tylko ze gra ciałem jest dozwolona. A to ze jest przepasc w sylwetkach to juz problem naszych :)

Ja mówie o rozbijaniu w ferworze sportowej walki a nie wjazdu z bara na pełnej

@Azi mało razy w klubie Araujo lądował na 9 w trakcie meczu xD? Zreszta z tej pozycji zdobył gola z baskami

1

Patrzac jakie byki graja w Urugwaju to gdyby nasi mieli grac na nich to xD

Chłopy przeciez by pozabijały naszych i tam dopiero byłoby błaganie o litosc.

Sam Araujo gdyby go na 9 przestawili porozbijał by na raz naszych stoperów ;)

0

@Rust_Cohle A to juz inna sprawa

0

@Rust_Cohle No tak ale oni az tak muskularni nie byli poza Luisem.

Zobacz jakie to sa byki teraz i potem zobacz na naszych... Niebo a Ziemia. Tylko Lewy przy nich okej wyglada a i tak Araujo pewnie gasiłby go jak kiepa

9

Malutki kraj a w składzie same potwory...

Araujo Valverde etc.

37 mln kraj i ciezko 11 dobrych piłkarzy znalezc xD

Przeciez ten Urugwaj by nam manite zapakował. Araujo sam by pozabijał naszych...

0

Jest gdzie powtorka bramki Yamala z polskim komentarzem?

1

@Awtameok_Klana Bokserki.

2

Sezon pS w skokach niebawem sie zaczyna a wiec macie tu kompilacje Stocha ze skokamk za HS


0

@FcPortoFan1999 Nie no zima kupia nowego bramkarza a Grek adios. Po tym co zrobił raczej nie ma po co wracac do klubu.

4

@cchesterr43 A wez nie wrzucaj takich smutnych obrazkow :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?