Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Dioudis to i tak miał szczescie ze 10 nie dostał. Szajbus niezły.
0
@FcPortoFan1999 I fajnie. Karac psycholi :)
0
@takisobiektos Dzieki bogu ze juz go tu nie ma xD
2
https://www.meczyki.pl/newsy/potezna-kara-dla-bramkarza-zaglebia-lubin-komisja-ligi-nie-miala-litosci/225884-n
No i elegancko.
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Nie xD
4
@urbipl Boli? Ma bolec.
0
https://weszlo.com/2023/11/13/dioudis-agresywnie-zlapal-rekami-za-twarz-szyje-i-oczy-rywala/
Idiota powinien zawieszenie na pół roku dostac. 2x zaatakował Sancheza...
2
@Kgorecki2500 No ta strona to kopalnia dobrego humoru :)
5
https://nonsa.pl/wiki/Sejm_Rzeczypospolitej_Polskiej
Uwielbiam ta strone xD
0
Netfliks dawaj adaptacje cyrku z wiejskiej
Ofc Kaczynski musi byc czorny :)
2
@Mario96w Niestety
3
Hołownia czuje sie jak ryba w wodzie bo juz nie z takimi wsiokami miał stycznosc w mam talent xD
W zasadzie to zamienił stryjek siekierke na kijek
0
@TheNekro94 Słychac wycie? Znakomicie
4
Takich ludzi jak Hołownia brakuje w polityce. Oby to sie zmieniło ;)
Jesli bedzie kandydował na prezydenta to ma mój głos z automatu
3
@Encore Nie warto xD
6
@OnlyBarca10 Spójrz w lustro to cyrkowca zobaczysz.
1
@BorzyKrzys Jo wiem. Masz prawo. Nie oceniam :)
3
@MesQueUnClub96 Domysły? Nie rób z ludzi idiotów xD
No chyba ze faktycznie w sprawie Haalanda i Kane*a jestes tak odklejony. To wybacz mi xD
5
@MesQueUnClub96 Uuu doniesiesz na mnie? Boje sie.
Może nie wiesz ale trollowanie tez łamie regulamin :]
Jestes ostatnia osoba która moze komus hipokryzje wypominac :)
Najpierw spójrz na siebie i swoje posty. Może odrobina refleksji?
Nikt bez powodu ciebie nie cisnie
1
Komentarz usunięty
6
@MesQueUnClub96 Tak było,nie zmyslam xD
0
@kamilop W guwnianych barwach :]
4
@Androchem To juz inny poziom.
0
Która grupa odklejencow jest głupsza?
Ekoswiry,Płaskoziemcy,Aktywisci klimatyczni czy Antyszczepionkowcy?
I bynajmniej nie chodzi mi o szczepionki na Covida tylko o podstawowe szczepienia.
2
@Ojciec5tkidzieci Selekcja naturalna
0
@Deviler Memcen sie skompromitował..On nie ogarnia ze tylko rzuca kłody pod nogi konfederacji
0
@Ojciec5tkidzieci Nagroda pocieszenia :)
Mimo wszystko lepszy Bosak jak Memcen
15
@J4no Jest inteligentny i ma charyzme.
Czemu oceniasz go na podstawie jakiegos programu rozrywkowego
1
Za 15 minut Radomiak vs Ruch :)
0
Dziwne nicki
@czopek_wirtuoz
@dziurawy
@PiesNaBaby
@Porucznik_Patol
@bijmniepejczem
@BiałyMurzyn
@sexxbomba xd
@gdzie_jest_bus
@wielkousznysmula1234
@Tonewpromilach