Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Historia zatacza koło. Znowu zacznie sie temat zwolnienia Broma jak Lech znowu przegra.
Wszystko sie posypało. Zero schematów,gra na alibi,głupota poszczególnych piłkarzy i masa kontuzji.
0
Wyjeb tego Ba Loue dawno tak głupiego i nawinego piłkarza nie widziałem. Schodzi uj wie po co z tego skrzydła i zostawie pokrake Czerwinskiego na 2 rywali
4
Ja pier
Najpierw strata Ishaka a teraz taki karny. Kur dlaczego oni maja taki problem z mysleniem zwłaszcza Ba Loua i Sousa...
3
Btw Newcastle póki co rozczarowuje imo
0
@Faro Bo w trolling to trzeba umiec
0
@Firestone Sznur byłby rozwiazaniem xD
1
@dominox1998 Nie ma to znaczenia jak Max ich porobi
2
Jak waszym zdaniem bedzie wygladac once de gala?
Felix Lewy Raphinha
Pedri De jong Gundogan
Balde Araujo Kounde Cancelo
Ter Stegen
0
@bodzio10 Może nie było zachowawcze ale zapomniano o zmienniku Ishaka i Pereiry.
1
Za 1h Lech spróbuje sie otrzasnac z kryzysu. Licze na dobra ofensywna gre
Mam nadzieje ze kolejne okienko bedzie mniej zachowawcze bo brakuje min zmiennika dla Pereiry i Ishaka.
Lech ma solidny fundamenty ale brakuje siły ognia. Potrzebny jest ktos w stylu Iviego,Amarala za Skorży lub Josue z Legii.
0
Mam nadzieje ze po transferach zacznie nasza gra wygladac chociaz przyzwoicie.
Felix Lewy Ferran
Gundogan Romeu De jong
Balde Inigo Kounde Cancelo
Ter Wall
5
@Deviler Taki który pomaga realowi
1
Kur no Golizadeh ma mega skilla ale ten jego uraz jest nieco uciazliwy. Dopiero po kadrze bedzie chyba dostępny...
5
@kostek579 Adios
1
@Artysta9 Na pewno nie kiblarzy
5
@Derean Bo sędziowie w wiekszosci to kibice realu. Patologia.
14
Barcelone oszukano na conajmniej 2 karne
Realowi 2 kontrowersyjne bramki uznano
Naprawde ktos sie łudzi o uczciwa bezstronna rywalizacje?
3
Sezon na 1-0 po wałach sędziego. Gdzies to widziałem juz..
0
@Bartula U nas to było uzasadnione
4
@Bartula Pokutnie to mogliby upasc na ryj a najlepiej do segunda
2
Komentarz usunięty
0
@Mns21 Raczej szacunek wobec rywali
Umiecie rozróżnic szacunek od bojazliwosci?
5
Komentarz usunięty
0
@GeneralXavi Ale Lewy jest ofiara swojego sukcesu. On sam w wieku 35 lat kadry nie pociagnie
Bardzo dobrze ze to powiedział
1
Kto tu płaci arbitrom :)
0
Swietny wywiad. Bedzie trzeba w nocy jeszcze raz odpalic
1
Taki wywiadł był potrzebny :)
1
@Comentateiro Kontuzja to jedno ale jak chodzi o drybling to nigdy wybitny nie był. Bazował na motoryce i dobrym strzale ale patrzac tylko przez pryzmat techniki to do Felixa mu daleko
0
Prawda jest taka ze w żadnym momencie Ansu nie był na poziomie Felixa pod wzgledem czystych umiejetnosci
Felix ma wielki nie wykorzystany potencjał i gdzie jak nie w Barcelonie ma sie odbudowac
Nawet patrzac na same kompilacje z chelsea czy kotletiko wyglada po prostu na tle Ansu jak jednostka wybitna
Oby odpalił i udało sie go zatrzymac na dľużej
2
@tristan87 Piłkarski patus