5

Historia zatacza koło. Znowu zacznie sie temat zwolnienia Broma jak Lech znowu przegra.

Wszystko sie posypało. Zero schematów,gra na alibi,głupota poszczególnych piłkarzy i masa kontuzji.

0

Wyjeb tego Ba Loue dawno tak głupiego i nawinego piłkarza nie widziałem. Schodzi uj wie po co z tego skrzydła i zostawie pokrake Czerwinskiego na 2 rywali

4

Ja pier

Najpierw strata Ishaka a teraz taki karny. Kur dlaczego oni maja taki problem z mysleniem zwłaszcza Ba Loua i Sousa...

3

Btw Newcastle póki co rozczarowuje imo

0

@Faro Bo w trolling to trzeba umiec

0

@Firestone Sznur byłby rozwiazaniem xD

1

@dominox1998 Nie ma to znaczenia jak Max ich porobi

2

Jak waszym zdaniem bedzie wygladac once de gala?

Felix Lewy Raphinha
Pedri De jong Gundogan
Balde Araujo Kounde Cancelo
Ter Stegen

0

@bodzio10 Może nie było zachowawcze ale zapomniano o zmienniku Ishaka i Pereiry.

1

Za 1h Lech spróbuje sie otrzasnac z kryzysu. Licze na dobra ofensywna gre

Mam nadzieje ze kolejne okienko bedzie mniej zachowawcze bo brakuje min zmiennika dla Pereiry i Ishaka.

Lech ma solidny fundamenty ale brakuje siły ognia. Potrzebny jest ktos w stylu Iviego,Amarala za Skorży lub Josue z Legii.

0

Mam nadzieje ze po transferach zacznie nasza gra wygladac chociaz przyzwoicie.

Felix Lewy Ferran
Gundogan Romeu De jong
Balde Inigo Kounde Cancelo
Ter Wall

5

@Deviler Taki który pomaga realowi

1

Kur no Golizadeh ma mega skilla ale ten jego uraz jest nieco uciazliwy. Dopiero po kadrze bedzie chyba dostępny...

5

@kostek579 Adios

1

@Artysta9 Na pewno nie kiblarzy

5

@Derean Bo sędziowie w wiekszosci to kibice realu. Patologia.

14

Barcelone oszukano na conajmniej 2 karne

Realowi 2 kontrowersyjne bramki uznano

Naprawde ktos sie łudzi o uczciwa bezstronna rywalizacje?

3

Sezon na 1-0 po wałach sędziego. Gdzies to widziałem juz..

0

@Bartula U nas to było uzasadnione

4

@Bartula Pokutnie to mogliby upasc na ryj a najlepiej do segunda

2

Komentarz usunięty

0

@Mns21 Raczej szacunek wobec rywali

Umiecie rozróżnic szacunek od bojazliwosci?

5

Komentarz usunięty

0

@GeneralXavi Ale Lewy jest ofiara swojego sukcesu. On sam w wieku 35 lat kadry nie pociagnie

Bardzo dobrze ze to powiedział

1

Kto tu płaci arbitrom :)

0

Swietny wywiad. Bedzie trzeba w nocy jeszcze raz odpalic

1

Taki wywiadł był potrzebny :)

1

@Comentateiro Kontuzja to jedno ale jak chodzi o drybling to nigdy wybitny nie był. Bazował na motoryce i dobrym strzale ale patrzac tylko przez pryzmat techniki to do Felixa mu daleko

0

Prawda jest taka ze w żadnym momencie Ansu nie był na poziomie Felixa pod wzgledem czystych umiejetnosci

Felix ma wielki nie wykorzystany potencjał i gdzie jak nie w Barcelonie ma sie odbudowac

Nawet patrzac na same kompilacje z chelsea czy kotletiko wyglada po prostu na tle Ansu jak jednostka wybitna

Oby odpalił i udało sie go zatrzymac na dľużej

2

@tristan87 Piłkarski patus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?