Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby ostatecznie zamknac kreska ere Bartomeu wystarczy jeszcze na dobre odpalic Desta i Lengleta.
Z płacami zeszli w opór mocno i jeszcze trzeba odroczone oddac ale mysle ze juz z tym problemu nie bedzie. Jeszcze z De jongiem sie dogadac w kwestii pensji w nowej umowie i many baaardzo solidne podstawy by wkrótce zawalczyc o LM
Ale trzeba jeszcze te kontuzje Araujo i Pedriego bo tego jest za dużoba sa to filary Barcy
12
Greenwood nie wie co to piar ale czego sie spodziewac po damskim bokserze
Życze tej hołocie z getafe spadku.
1
To juz jest koniec nie ma juz nic jestesmy wolni mozemy juz isc.
0
Ciekawe czy Bordalas bedzie dalej szczekac jacy to oni nie sa pokrzywdzeni
0
@nexxo O no i gitara
1
Komentarz usunięty
5
No i mamy spokój. Brawo Lapciu. Ale nam ekipe zmajstrował xD
Teraz tylko nowe umowy dla Balde i Yamala
6
@yoli Kolejny...
0
Wiecie ze Inigo mozna zarejestrowac pózniej. Rejestracja a transfer to 2 rożne kwestie.
Inigo niech najpierw sie wyleczy.
0
@AlexDark00 Hahahaha dobra tobie to na dekiel mocno siadło
3
@AlexDark00 Zaslepiony jestes przez ta swoja nienawisc do Lewego.
Wypadnie Ferran i kto na 9?
2
@VENOMStyle Przeciez po 3 kolejkach to najlepszy nasz obronca xD
9
Komentarz usunięty
3
@arasz1819 Nie ma wymówek. Kadra na min 1/4 lm i walke o dublet
0
Teraz odpalamy stream canal plus sport z podsumowaniem okna
9
@Barcasub Walic Semedo
1
Sociale nam sie poprawiły xD
1
No i zajebiscie
2
Piekne to było okienko. Nie zapomne go nigdy i bynajmniej to nie jest żart.
Saga z Messim
Saga z Cancelo Gundo Felixem Roque
Zwroty akcji,pesymizm i optymizm klubu,wały szwabskiego funduszu itd
TOP xD
0
SetienDoWrzesnia!
Co za czeresniak mój boże :/
0
Lozano w PSV lol
Az taki cieniki był?
2
Komentarz usunięty
1
Here we go po raz kolejny xd
No tym razem musi sie udac
0
@Encore Kiedys to 120 to był giga chad. Wlazły i Grozer dominowali w plus lidze.
Btw było 140?
0
Bardzo lubie Villareal ale z Setienem niczego nie zbuduja. Bardzo naiwny trener i tak samo naiwny jest villareal
3
@Faro Napiwno xD
1
Jak na Bankruta to Barca moze byc królem tego okienka patrzac na stosunek ceny do jakosci
2
@wpwelement Tez mi sie nie podoba :]
2
@Jarema2000 Alba?
5
@Kgorecki2500 XNXX