Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@okiemtypera_lucaxx95 Bo uzytkownicy meczykow maja ujemne iq
Strona spoko ale fanbase najgorszego sortu
0
Miedzinsky rozpieprza system. Komediowe złoto na yt.
2
@SkilledHydra16 Swietny pomysł
43
Laporta? Top. Nie ma o czym dyskutowac
0
@MesQueUnClub96 zrobili ci juz kebaba?
Jak tam plan lekcji? Wracasz o 20?
0
@Emhyr Pan jest moim pasterzem :)
0
@Emhyr Znowu go ukrzyzowali?
23
Każda pora jest dobra na plucie na klubowa telewizje realu
To jaka tam hipokryzja panuje i jak uprzywilejowanu jest real wzgledem sedziowania to jest żart. Za takie filmiki powinny byc kary bo to wywieranie presji na arbitrach.
Tfu
19
Przerwa na kadre. Jak ja jej kur nienawidze zwłaszcza we wrzesniu gdzie zabija to rozgrywki ligowe.
Teraz 2 tyg meczenia buły z repka :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 Inny Adolf podobno był dobrym malarzem...
16
Afolf Hütter xD
Co chłop ma nazwisko i do tego austriak i jak na ironie bierze sie za podbój francji ;)
3
@QuaReL Gdzie on ulany jest?
11
@MesQueUnClub96 To bait na 100%
6
@Encore Dobrze ze nie poszedł do niebieskiego cyrku z londynu xd
1
@MOLESTA Kwestia czasu jak wygraja. Maja fajny projekt
9
@jacob345 Powinien lepe dostac za takie stwierdzenia. Co to kur jest za cyrk dziennikarski
17
Jules Kounde najlepszy obecnie piłkarz Barcy moim zdaniem.
Pewny w obronie i daje konkrety w ataku. Trzyma równy dobry poziom i wart był tych 50 mln bez dwoch zdan.
8
@AFA90 Karma is a bitch :)
0
@escarabajo Dostaniemy cos za niego?
0
@MesQueUnClub96 było "kiblowanie" czy to jeszcze nie czas na otrzęsiny?
1
@Kuba_1 Krótko i na temat. Szanuje Deco :)
0
@GeneralXavi Gorzej nie zagraja od XaviBall
0
@arasz1819 Dzieki kolego :/
1
Lech? Znowu zawiódł
Barca? Wygrana w takim stylu ze chce sie rzygac.
Co mi zaproponuje SantosBall???
1
Ide spac z nastawieniem ze w koncu nawet za Xaviego drużyna zacznie grac lepiej.
1
Mysle ze Laporta widzi co sie dzieje. Głupi nie jest i powinien szukac alternatywy. Nie mówie ze teraz ma zwalniac ale niestety smutna prawda jest taka ze wiecej z Xavim nie osiagnieny.
On kompletnie sie pogubił a piłkarze cofaja sie w rozwoju...
7
2 tyg urlopu od oglądania Barcelony.
Jak to brzmi w ogóle?!
Jestem Kibicem Lecha Barcy i Polski i czy ja moge poprosic o jakis dobry necz w koncu?!
4
Za Koemana takiej tragedii nie było jak to co my gramy w tym sezonie.
10
XaviOut.
To jest hańba co gra jego drużyna i jaki regres zaliczaja nasi młodzi