1

@MesQueUnClub96 Pal licho piłke sa duzo wazniejsze rzeczy na które powinna isc kasa

3

Ja licze ze mimo wszystko zrobi sie szum na temat decyzji Pinokia i nie dojdzie to do skutku

W kraju gdzie problemem jest wysoka inflacja tragiczny stan służby zdrowia czy oswiaty wychodzi premier i od tak mowi ze dofinansuja 40 mln na rozbudowe stadionu mistrza polski.

Nie wierze ze nie znalazłby sie sponsor albo kilku by pomoc w tej sprawie.

NieDlaFinansowaniaKlubówPrzezPanstwo.

5

@Firestone Wstyd jak ui. Rakow bedzie bardzo nie lubiany wsrod kibicow innych druzyn.

Sa wieksze problemy niz brak stadionu Rakowa. Inflacja,służba zdrowia czy oswiata.

Wstyd tez ze Rakow wyszedł w ogole z taka inicjatywa zamiast szukac sponsorów na to. Nie wierze ze mistrz polski moze tak nisko upasc by zebrac o kase na stadion przy tylu problemach w tym kraju

17

@MesQueUnClub96 Co ty masz w bani? Jeden 34 lat drugi 22 wiec jak i co ty chcesz porównywac?

1

0

2

@cris2706 Zaraz ban poleci usun to xd

Nie mile widziane jest promowanie kafejki i muniaka

1

@KlonaZepan Stadion był remontowany/przebudowany z mysla o Euro 2012 a nie stricte dla kolejorza a ze Lech na nim gra to juz inna kwestia i co wazne Lech sam go utrzymuje wiec nie kompromituj sie

0

@galix22 To wungiel było brac

5

Boze ale ten Krecidło sie głupi zrobił. Wrzuca info o kolejnej aferze a @MateuszDoniec wyjasnia go w minute ale syf zostaje i znowu aie nakreca spirale nienawisci wobec Barcy.

To pokazuje tylko poziom dziennikarstwa sportowego w Polsce.

1

@AmigoBlancos Janusz i wszystko jasne

0

@Rust_Cohle No fanów Rakow raczej nie zyska ba bedzie jeszcze wieksza niechec do nich.

Czemu od razu Warcie czy innym klubom nie dofinansowac budowe/przebudowe stadionu.

11

@Emhyr Przeciez to sa jaja ze im sie stadion z publicznych pieniedzy finansuje zaraz Warta bedzie chciała i inne kluby.

3

@Kidd LaHogwartNegreira

1

2

@VamoSBarca88 Może i ma na to duze szanse

0

@Firestone No o tych co w dziure dostajo :(

0

Idzta w uj Mediolanczycy!

0

Teraz graja na San Siro a za tydzien Giuseppe Meazza?

4

@FcPortoFan1999 20 czy 16 jeden uj xD

0

https://www.filmweb.pl/serial/W+%C5%9Bwiecie+mit%C3%B3w-2001-221153

Ha! Wreszcie mozna sobie go odpalic po tylu latach. Swietny był jak na swoje lata

3

@kryhaa Zdrowia :]

3

@Zoker Bo pique wzbudza skrajne emocje. Jest Cule z krwi i kosci ale jego zachowanie bywało odpychajace i dlatego az tak nie odczuwano jego odejscia

0

@Emhyr Nowy stadion i mecz bez kibicow

1

@Emhyr Burdy w Grecji jesli mecz sie odbedzie w Salonikach lub Atenach wiec bezpieczniej rozegrac na neutralnym gruncie poza Grecja xd

5

@takisobiektos Człowiek dno. Gardze typem

6

@marcin62 Kolejny w kolejce do odebrania obywatelstwa zaraz po Korwinie i Braumie

2

@Survier Still Breathing 21 century breakdown czy 21 guns tez top

0

Adios Amigos :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?