Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gracek10 Giga chad.
4
Co jak co ale Urban z Eleven naprawde spoko ekspert
26
Bydło z cornelky powinno za to dostac minusowe pkt zeby im nie przyszło do głowy ze moga sie utrzymac
4
Campeones Campeones
Balde MVP co za matador.
Swietny Robert
Kurw wszyscy sa swietni dzis!
1
Brawo Lech nie tylko przerwali fatalna passe z Rakowem ale pozbawili złudzen Piast.
0
Takie 1-0 biore z pocałowaniem reki. Rakow nic nie musi a Lech moze sobie zagwarantiwac spokoj na 2 ost kolejki
0
@FcPortoFan1999 No i git wygrac i zapewnic sobie spokoj i ogrywac z korona i jaga młodych
2
Rakow widze ze nie na galowo no to moze Lech przerwie ta fatalna passe z nimi
0
@FcPortoFan1999 Lech gra z Rakowem wiec raczej nie straca
0
Super filmik
Holandia Portugalia 2006 to była rzez i to dosłownie. 4x czerwo i 16x żółta xD
Pamietam jak byłem wtedy 10 letnim szczylem i z mama ogladałem i mało brakowało a nie dałaby mi obejrzec do konca taka to masakra była xd
1
Yokota kozak totalny. Lech musi go zgarnac.
0
Ktoregos z Japonców widziałbym w Lechu a najlepiej obu. Trzeba sobie Gornik obejrzec
1
@TaughtMule Niestety ma spore szanse bo kolejny mecz z Miedzia
0
@AmigoBlancos Benzyna odpuszcza pichichi?
2
Abde widze kolejny gol. Nie ma szans by nie dostał szansy. Widze w nim potencjał na topowego LS.
Kiedy grywał u nas miał problemy ala Vini. Miał drybling i szybkosc ale złe decyzje podejmował. Bardzo mi sie podoba jego gra w Pampelunie.
VamosAbde
0
Niestety Slask teraz ze spora szansa na utrzymanie...
Miedz i Legia 4 pkt moga wystarczyc...
1
Za chwile mecz o zycie Slaska oby przegrali :)
22
@DonMatteo901 Do wiezienia powinni pojsc.
4
Ale dlaczego on ma na sobie pruski mundur?
Tak mam napisane w scenopisie... „Wchodzi dziedzic pruski”.
Pruski, pruski... Bo on się nazywa Pruski - Wawrzyniec Pruski, polski dziedzic!
Ja pierdziele jakie to jest arcydzieło polskiej kinematografii xD
0
@Emhyr Ja pier... Dramat Piłkarza i klubu.
9
Wojtek Drewniak? Top
2
@Odcinkowy Chwała tobie chryste.
4
https://volcano.si.edu/gallery/photos/GVP-01777.jpg
Mayon-Filipiny
Jest to wulkan wyjatkowy bo jest niesamowicie symetryczny.
@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira
0
@FcPortoFan1999 Relacje miedzy kibicami a klubami to dwie rozne bajki.
Lech zrobi szpaler bo tak wypada zwłaszcza po emocjach z poprzedniego sezonu a Rakow tez nie bedzie sie napinał na ten mecz i moga spokojnie grac 2 garniturem
1
@FcPortoFan1999 Tak. Czemu mieliby nie zrobic? Rakow to nie Legia mimo wszystko.
Rakow tez nie musi grac na 100% wiec moga se wzajemnie pomoc :]
0
Dobrze ze Raków wykartkowany i nie grajacy o nic wiec w teorii Lech w niedziele moze sobie zagwarantowac spokój.
Potem jest Korona i Jaga 1 wygrana w tych 3 meczach to obowiazek.
0
@Barca1992 Remis tez moze byc
1
Korona dzis po 3 pkt.
4
@MesQueUnClub96 Wez nacisnij alt +f4
4
Piekna jest ta Sevilla Mendilibara @VamosRakieta tez dobry mecz.
Vlahovic to jest drewno okrutne xD