1

@Gracek10 Giga chad.

4

Co jak co ale Urban z Eleven naprawde spoko ekspert

26

Bydło z cornelky powinno za to dostac minusowe pkt zeby im nie przyszło do głowy ze moga sie utrzymac

4

Campeones Campeones

Balde MVP co za matador.
Swietny Robert

Kurw wszyscy sa swietni dzis!

1

Brawo Lech nie tylko przerwali fatalna passe z Rakowem ale pozbawili złudzen Piast.

0

Takie 1-0 biore z pocałowaniem reki. Rakow nic nie musi a Lech moze sobie zagwarantiwac spokoj na 2 ost kolejki

0

@FcPortoFan1999 No i git wygrac i zapewnic sobie spokoj i ogrywac z korona i jaga młodych

2

Rakow widze ze nie na galowo no to moze Lech przerwie ta fatalna passe z nimi

0

@FcPortoFan1999 Lech gra z Rakowem wiec raczej nie straca

0



Super filmik

Holandia Portugalia 2006 to była rzez i to dosłownie. 4x czerwo i 16x żółta xD

Pamietam jak byłem wtedy 10 letnim szczylem i z mama ogladałem i mało brakowało a nie dałaby mi obejrzec do konca taka to masakra była xd

1

Yokota kozak totalny. Lech musi go zgarnac.

0

Ktoregos z Japonców widziałbym w Lechu a najlepiej obu. Trzeba sobie Gornik obejrzec

1

@TaughtMule Niestety ma spore szanse bo kolejny mecz z Miedzia

0

@AmigoBlancos Benzyna odpuszcza pichichi?

2

Abde widze kolejny gol. Nie ma szans by nie dostał szansy. Widze w nim potencjał na topowego LS.

Kiedy grywał u nas miał problemy ala Vini. Miał drybling i szybkosc ale złe decyzje podejmował. Bardzo mi sie podoba jego gra w Pampelunie.

VamosAbde

0

Niestety Slask teraz ze spora szansa na utrzymanie...

Miedz i Legia 4 pkt moga wystarczyc...

1

Za chwile mecz o zycie Slaska oby przegrali :)

22

@DonMatteo901 Do wiezienia powinni pojsc.

4

Ale dlaczego on ma na sobie pruski mundur?

Tak mam napisane w scenopisie... „Wchodzi dziedzic pruski”.

Pruski, pruski... Bo on się nazywa Pruski - Wawrzyniec Pruski, polski dziedzic!

Ja pierdziele jakie to jest arcydzieło polskiej kinematografii xD

0

@Emhyr Ja pier... Dramat Piłkarza i klubu.

9

Wojtek Drewniak? Top

2

@Odcinkowy Chwała tobie chryste.

4

https://volcano.si.edu/gallery/photos/GVP-01777.jpg

Mayon-Filipiny

Jest to wulkan wyjatkowy bo jest niesamowicie symetryczny.

@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira

0

@FcPortoFan1999 Relacje miedzy kibicami a klubami to dwie rozne bajki.

Lech zrobi szpaler bo tak wypada zwłaszcza po emocjach z poprzedniego sezonu a Rakow tez nie bedzie sie napinał na ten mecz i moga spokojnie grac 2 garniturem

1

@FcPortoFan1999 Tak. Czemu mieliby nie zrobic? Rakow to nie Legia mimo wszystko.

Rakow tez nie musi grac na 100% wiec moga se wzajemnie pomoc :]

0

Dobrze ze Raków wykartkowany i nie grajacy o nic wiec w teorii Lech w niedziele moze sobie zagwarantowac spokój.

Potem jest Korona i Jaga 1 wygrana w tych 3 meczach to obowiazek.

0

@Barca1992 Remis tez moze byc

1

Korona dzis po 3 pkt.

4

@MesQueUnClub96 Wez nacisnij alt +f4

4

Piekna jest ta Sevilla Mendilibara @VamosRakieta tez dobry mecz.

Vlahovic to jest drewno okrutne xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?