0

Tymczasem w pompejach odkryto kolejne ciała. Tym razem 2 mezczyzn w wieku ok 50 lat :)

2

Komentarz usunięty

0

@Colon Dalej ma to cos. Wybitne miał te fałsze

4

Ludzie to idioci najlepsza seria na kanale Historia bez cenzury xd

3

@bartas97 No ja wyrzutów miec nie bede ale zawsze warto zapytac innych jak by postapili

4

Mam pogrzeb babci niebawem. Problem w tym ze relacje z nia mielismy z bratem tragiczne do tego stopnia ze ona odmówiła pojscia na komunie do brata. Ba po smierci jej meza a naszego dziadka nie powiedziała nam o tym w ogole.

Problem sie zaczał gdy mama rozwiodła sie z ojcem bo był zwykła gnida a ona nie dostrzegała jakim człowiekiem jest jej syn a nasz "ojciec"

Ja juz postanowiłem ze na pogrzeb z bratem nie pójde a wy uwazacie ze powinienem schowac dume w kieszen czy tez byscie to olali?

0

@talizmo Wniosek? Mou wypisał sie z powaznej piłki dawno temu

10

@esem91 Oby bo monopol nigdy dobry nie jest

0

@NeKenI Mocno podchwytliwe ale chyba chodzi o 2 zera i dwie 4

0

Aha dobra wiem. B chyba xd

0

@Hubertusk Swój chłop

0

I cyk przyszły kapitan na Avku :)

1

@takisobiektos Jakiej kary Leao?

4

@FcPortoFan1999 Dokładnie. Pieniadze to jedno ale ktos tych piłkarzy musi poukładac i w tym Pep jest wybitny

15

City mimo ze klub szejkow jest dobrze zarzadzamy. Tam nie ma takiej patologi jak w PSG gdzie tam kupuje sie byle kogo i zatrudnia randomowych trenerow a prezesem jest Mbappe.

City kupuje konkretnych piłkarzy pod konkretna taktyke trenera i w duzej czesci te transfery sa dobre.

1

@Gaz Christensen tez pewniak do składu wiekszosci druzyn z europy.

Araujo w city miałby pewny skład bo jest lepszy od Akanjiego czy Diasa moim zdaniem.

0

@Kapiczek Mysle ze Xavi wolałby miec 2 porzadnych skrzydłowych a nie pół.

0

@Kapiczek Zapominasz o jednym. Jaki budzet ma city jaki barca.

Gdyby Xavi mogł tak szalec to moim zdaniem gra tez by była bardziej efektowna i efektywna

0

@lucca87 Respect a strach to dwie różne rzeczy.

1

@Pawel13sz Gundogan must have

11

@Pawel13sz Za duze z nim problemy. Niech da ci do myslenia ze Pep go pogonił a i w Bayernie cyrki odstawia

0

@lucca87 Smiech? Gosc wyglada lepiej niz nie jeden piłkarz. Mozna go nie lubic ale respekt to on ma u piłkarzy. Trzyma krótko za mordy najbardziej wyszczekanych.

2

@Rust_Cohle Dodi mu zapłacił za wyrzucenie Norwega ale hajs sie nie zgadzał

5

Marciniak top xD

https://www.meczyki.pl/newsy/mocna-wymiana-zdan-miedzy-haalandem-i-marciniakiem-polak-bezlitosny-powtorz-to-jeszcze-raz/212002-n

Chłop powiedziaľ do Wikinga "Powtórz to raz jeszcze a wyrzuce cie z boiska" po czym Norweg oddalił sie z podkulonym ogonem :)

Ofc nie da sie tego zweryfikowac ale jestem w stanie uwierzyc ze tak było

Juz widze jak robi to Hiszpanski sedzia po czym Norweg go wysmiewa. Szymon swoim wygladem wzbudza respekt u piłkarzy bo jestem pewny ze w bitce pare ryji by obił ;)

2

@AlexDark00 Ta to wygladało na anal wczoraj

2

Miałem sen ze Real dostał 4-0 na dziure. Oh wait xD

7

Nie no ale z perspektywy czasu zabawnie sie czyta komentarze ze Militao>>Araujo

Brazylijczyk ostatnio to chodzacy wylew a Urus jak był tak jest nadal skała nie do przejscia

7

@Encore Nie do konca jego w tym wina. Odpadlismy z interem defacto przez kontuzje i wały sedziego i to jest fakt

0

@bartas97 Możliwe xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?