Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tymczasem w pompejach odkryto kolejne ciała. Tym razem 2 mezczyzn w wieku ok 50 lat :)
2
Komentarz usunięty
0
@Colon Dalej ma to cos. Wybitne miał te fałsze
4
Ludzie to idioci najlepsza seria na kanale Historia bez cenzury xd
3
@bartas97 No ja wyrzutów miec nie bede ale zawsze warto zapytac innych jak by postapili
4
Mam pogrzeb babci niebawem. Problem w tym ze relacje z nia mielismy z bratem tragiczne do tego stopnia ze ona odmówiła pojscia na komunie do brata. Ba po smierci jej meza a naszego dziadka nie powiedziała nam o tym w ogole.
Problem sie zaczał gdy mama rozwiodła sie z ojcem bo był zwykła gnida a ona nie dostrzegała jakim człowiekiem jest jej syn a nasz "ojciec"
Ja juz postanowiłem ze na pogrzeb z bratem nie pójde a wy uwazacie ze powinienem schowac dume w kieszen czy tez byscie to olali?
0
@talizmo Wniosek? Mou wypisał sie z powaznej piłki dawno temu
10
@esem91 Oby bo monopol nigdy dobry nie jest
0
@NeKenI Mocno podchwytliwe ale chyba chodzi o 2 zera i dwie 4
0
Aha dobra wiem. B chyba xd
0
@Hubertusk Swój chłop
0
I cyk przyszły kapitan na Avku :)
1
@takisobiektos Jakiej kary Leao?
4
@FcPortoFan1999 Dokładnie. Pieniadze to jedno ale ktos tych piłkarzy musi poukładac i w tym Pep jest wybitny
15
City mimo ze klub szejkow jest dobrze zarzadzamy. Tam nie ma takiej patologi jak w PSG gdzie tam kupuje sie byle kogo i zatrudnia randomowych trenerow a prezesem jest Mbappe.
City kupuje konkretnych piłkarzy pod konkretna taktyke trenera i w duzej czesci te transfery sa dobre.
1
@Gaz Christensen tez pewniak do składu wiekszosci druzyn z europy.
Araujo w city miałby pewny skład bo jest lepszy od Akanjiego czy Diasa moim zdaniem.
0
@Kapiczek Mysle ze Xavi wolałby miec 2 porzadnych skrzydłowych a nie pół.
0
@Kapiczek Zapominasz o jednym. Jaki budzet ma city jaki barca.
Gdyby Xavi mogł tak szalec to moim zdaniem gra tez by była bardziej efektowna i efektywna
0
@lucca87 Respect a strach to dwie różne rzeczy.
1
@Pawel13sz Gundogan must have
11
@Pawel13sz Za duze z nim problemy. Niech da ci do myslenia ze Pep go pogonił a i w Bayernie cyrki odstawia
0
@lucca87 Smiech? Gosc wyglada lepiej niz nie jeden piłkarz. Mozna go nie lubic ale respekt to on ma u piłkarzy. Trzyma krótko za mordy najbardziej wyszczekanych.
2
@Rust_Cohle Dodi mu zapłacił za wyrzucenie Norwega ale hajs sie nie zgadzał
5
Marciniak top xD
https://www.meczyki.pl/newsy/mocna-wymiana-zdan-miedzy-haalandem-i-marciniakiem-polak-bezlitosny-powtorz-to-jeszcze-raz/212002-n
Chłop powiedziaľ do Wikinga "Powtórz to raz jeszcze a wyrzuce cie z boiska" po czym Norweg oddalił sie z podkulonym ogonem :)
Ofc nie da sie tego zweryfikowac ale jestem w stanie uwierzyc ze tak było
Juz widze jak robi to Hiszpanski sedzia po czym Norweg go wysmiewa. Szymon swoim wygladem wzbudza respekt u piłkarzy bo jestem pewny ze w bitce pare ryji by obił ;)
2
@AlexDark00 Ta to wygladało na anal wczoraj
2
Miałem sen ze Real dostał 4-0 na dziure. Oh wait xD
1
https://www.meczyki.pl/newsy/gigantyczna-afera-w-portugalskiej-pilce-wielkie-kluby-oskarzone-o-falszerstwa-finansowe-trwa-dochodzenie/211985-n
A co my tu mamy xd
@FcPortoFan1999
7
Nie no ale z perspektywy czasu zabawnie sie czyta komentarze ze Militao>>Araujo
Brazylijczyk ostatnio to chodzacy wylew a Urus jak był tak jest nadal skała nie do przejscia
7
@Encore Nie do konca jego w tym wina. Odpadlismy z interem defacto przez kontuzje i wały sedziego i to jest fakt
0
@bartas97 Możliwe xd