6

Tak swoja droga czy naprawde ktos mysli ze usuwanie negatywnych recenzji przez IMDB cos zmieni?

Ring of power hitem nie bedzie i basta. Bezos chciał miec swojego GoT a tu dupa.

Prawda jest taka ze z takim budzetem serial nie powinien miec tak wielu kiepskich rzeczy. Poza widokami,wygladem miast,muzyka to nie ma nic w tym serialu godnego uwagi. Pomijam tez wiele głupot po których pewnie Tolkien sie w grobie przewraca

Dla kogos kto nigdy nie miał stycznosci moze sie spodobac chociaz bardzo w to watpie ale dla fanów jest to po prostu skok na kase.

Czy sie zwróci? Pewnie tak. Ludzie ogladaliby nawet gówno gdyby je dobrze opakowac.

Szkoda ze za to nie zabrało sie HBO bo jesten pewny ze efekt byłby duzo lepszy.

0

@Pawci023x Sredniak i to lekko mówiac

0

2

@koziar Ten serial sam sie ora. Nic nie uratuje tego serialu. Miał byc hit a jest co najwyzej sredniak

0

Przyznaje ze co raz mocniej widac efekty pracy Van der broma

Lech zaczyna przypominac mistrza polski.

Ps Dagerstal fantastycznie sie prezentuje.

0

@Encore Goat polskiej siatkowki

0

@mkord Tak o nia mi chodziło :)

1

Tak swoja droga niezła ta babka z Red Bulla co ja realizator czesto pokazywał :)

5

@msmsms Huberta Verstappena

1

Grande Mercedes. Zamiast podwójnego podium maja tylko Russela i to dzieki jego inteligencji.

Sainz to tez niezły memiarz xD

0

Ferrari ty memie xD

1

Zara Maksipuszkin wygra wyscig o gp Holandii :)

5

@Hubsao A jakis chop bodaj @PatrykBarca twierdzi ze nie robi zagrozenia z akcji czy jakos tak

0

@rayqi Dam rade ogarnac byle nie padła dzis :)

0

@rayqi Samsung galaxy j5 sm-j500fn. Wiem ze staroc ale lubie go i nie zamierzam zmieniac.

15 mam wypłate.

0

@rayqi Ah to moje szczescie. Zaczeła sie psuc w najgorszym mozliwym momencie. Złosliwosc rzeczy martwych.

1

Mam teraz nieciekawy okres wzgledem finansów bo leki mnie wykanczaja i pytanie mam ile wytrzyma bateria lekko wybrzuszona w telefonie? Musze poczekac do wypłaty zeby kupic nowa.

Wytrzyma pare dni normalnego uzytkowania? Ograniczyłem dane tle aplikacji itd.

0

Cieszy mnie to ze Xavi buduje zespół bardzo podobny do Lucho.

Majac tak dobrych i szybkich skrzydłowych az prosi sie by czesciej karac rywali konterka jak za MSN.

2

Jeszcze tylko Lech niech ogra Widzew a Maxi puszka wygra f1 i weekend udany.

0

@msmsms Obiecałem przystopowac z hejtem. To ze to marna produkcja wie kazdy :)

0

Poza Realem i Barca do top 4 moim zdaniem wejdzie Kotletiko i Villareal.

Sevilla i Betis mocno odstaja kadrowo od ww zespołów.

4

Sevilla ma tragiczna ta kadre jak juz kilka razy pisałem.

Obrona z Marcao,Rekikiem itd wyglada przecietnie.

Zobaczcie na ten tartak w pomocy. Poza Ivanem i Isco nie ma kto tam kreowac. Skrzydła z Suso/Papu wygladaja bardzo mizernie.

Atak z Dolbergiem,El Nesyrim i Rafa Mirem tez woła o pomste do nieba.
Nie licze kontuzjowanego Tecatito.

Nie rozumien po co oddali Ocamposa.

Monchi sie mówiac delikatnie nie popisał.

1

@kamiVeB Atencjusz straszny. Jako sedzia jest ogolnie spoko ale dzis był słabiutki

8

@Emhyr Sympatyczny grajek ale moze szybko popasc w niełaske jak nie zacznie grac na poziomie a ma ku temu predyspozycje

0

@bartekvisca Niby tak ale zawsze jest podzielony na 2 czesci

0

@thorin A jak mozna zrobic z Hobbita trylogie xd?

15

I pomyslec ze Raphinhe mamy dzieki poczciwemu Deco.

@Deco milordzie szanucek :)

11

Lewy zabrał cudowna asyste Raphinhy po tym ciasteczku :/

Brazol ma ta Joge bonito w sobie i czuc ze to jest po prostu kozak. Te jego wrzutki sa genialne..

27

Kounde za 50 baniek xD to rozboj w biały dzien. Fenomenalny piłkarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?