1

No to szpital niezły maja xD

10

Gra o Tron i House of Dragon były kierowane w konkretna grupe odbiorców. Chodzi o fanów Martina i jego uniwersum a ze przyokazji dobrego serialu zebrali dodatkowa mase innych odbiorców to chwała dla nich.

Tak samo Ring of power był wymierzony w konkretne grono. A ze spieprzyli przy tym mnóstwo rzeczy to inna sprawa. Naprawde dziwi was krytyka tego serialu przez najwierniejszych fanów? Sam sie zaliczam do tego grona.

Pomysł był rewelacyjny ale jesli nie masz prawa do głównego zrodła informacji o tym to nie powinno sie za to zabierac.

Na podstawie Lotra i Hobbita mozna cos sklecic o drugiej erze ale efekt nie bedzie dobry.

Ps Amazon jakby bogaty nie był to nie dostałby praw do Silimariliona itd. Własciwie nie wiem czy tych praw nie posiada rodzina czy moze sa u Warnera. Tak czy siak wiedzieli co kupuja i wiedzieli jakie sa ograniczenia

Bezos chciał miec swoja Gre o tron a majac marke Lotr i jej fanbase byłoby łatwo o hit. Tylko niestety trzeba jeszcze miec prawa do zródeł i odpowiednich ludzi którzy zrobia porzadny serial.

1

@Hosh A do kogo serial był kierowany jak nie do fanów uniwersum? Czy tak ciezko zrozumiec ze celowano nie w randomowych ludzi z neta tylko w rzesze fanów twórczosci Tolkiena.

Wiedzieli na co sie pisza i wiedzieli jaki bedzie odbiór. 2 mln łap w dół pod 1 trailerem.

Nie majac praw do głównego zrodła nie powinni byli tego krecic. Rozumiesz czy dalej nie?

Fanbase Tolkiena jest ogromny i to była kwestia czasy jak zaczna serial mieszac z błotem.

Obiektywnie nie jest to tragiczne ale szału nie ma. Sredniak o którym szybko sie zapomni

2

@KlonaZepan Bo kretyni nie kupili praw do głównego zródła czyli Silimariliona i Niedokonczonych opowiesci

2

@Ojciec5tkidzieci Nie jestem zaskoczony. Serial celował w społecznosc fanów a fabularnie jest to mocny sredniak.

@Hosh Fanów takich jak ja boli to jak oni musza zmieniac fabułe z ksiazek bo praw nie maja.

1

@Bartula Owszem był wart. Takich skrzydłowych jest bardzo mało. Oczywiscie nie grał na miare mozliwosci ale przy odpowiednim trenerze widac w pełni jego potencjał. Na pewno umiejetnosci wieksze niz Sancho i Antony razem

@Danny Gaucho Byc moze ale nadal w tamtym momencie 150 mln to o 50 za duzo. Nie ma dyskusji o tym ze był wtedy na topie ale 150 baniek przy 220 Neymara brzmi tragikomicznie bo Neymar jaki by nie był był i jest 2x lepszy.

3

Z tych wszystki wtop Dembele po 5 latach zaczyna sie zwracac.

Biorac pod uwage same umiejetnosci to tylko on wart był tych 100 mln a ze odpalił po kilku latach to inna sprawa

Cena Coutinho i Griezmanna to niesmieszny zart. Obaj nijacy i obaj nie mieli pozycji na której lubili grac bo u nas był Messi..

Masakra ile my w nich kasy utopilismy..

1

@KrychaFCB Wroci i odejdzie. Klub go nie zostawi. Nie dosc ze nijaki to i absurdalna pensja

0

@koziar Temat rzeka. Nie chce nawet tego ogladac. Miniatura mnie zniecheciła

0

@koziar Bez spiny ale kur co? Wez wyjasnij kto co i dlaczego xd

0

@Bobo25 Mało odklejencow na tym swiecie?

0

@Survier Na szczescie nie jest to równoznaczne z jakoscia serialu. Takie ocenianie nie ma sensu gdy tak prosto manipulowac wynikami.

Obiektywnie s2 wiedzmin to syf. Ma ocene 8 i według ciebie zasługuje na taka ocene? No nie.

Działa to w obie strony i jak pisałem patrzac jak łatwo idzie manipulowac to nie ma sensu oceniac dzieła na podstawie oceny a tylko na podstawie tego co zobaczysz na ekranie.

Dla mnie Wiedzmin to słaby serial.
Z kolei uwazan ze Ring of power jest sredniakien i wyjasniłem dlaczego. Trzeba powiedziec jasno ze dzieło Amazonu ma tez plusy ale i pokazna liczbe minusów.

Widzisz np mi sie Wiedzmin podobał w sezonie 1 ale 2 do konca nie obejrzałem przez to ile głupot sie tam pojawiło

Nic nie obroni fabuły wiedzmina s2. To była jedna wielka wtopa.

Jako całokształt wiedzmina oceniłem na 4. Pierwszy sezon bardzo fajny ale wszystko zepsuł 2 i sybiektywnie wiecej niz na 4 nie zasługiwał

2

@macio_944 Ale to to tak zawsze jest. Zobacz ocene wiedzmina. Taki pozytywny revie bombing i wiedzmin ktôry jest syfem(s2) ma ocene 8.

To nie ma sensu gdy tak łatwo manipulowac ocenami.

1

@takisobiektos Podobnie jak ludzmi którzy nie maja pojecia o uniwersum i nie rozumia dlaczego jest taka krytyka tego serialu.

1

@takisobiektos Zgadza sie ale to dytyczy wszystkich takich stron.

Gdybym sugerował sie sama ocena to mnostwo perełek bym przegapił

0

@Solmyr No jak sie robi serial o 2 erze bez praw do Silimariliona i niedokonczonych opowiesci to nie ma sie co dziwic.

Aczkolwiek nie polecam sugerowac sie ocena

1

@Commandement To juz w ogole jest absurd xd

0

@Commandement No ale jak sie nie ma praw do ksiazek gdzie jest opisana 2 era to nic dziwnego. Moga bazowac na Lotrze Hobbicie i dodatkach.

1

@Commandement To prawda. Sredni jest i taki pozostanie.

Na plus widoki,muzyka

Na minus fabuła,wyglad i charakter postaci

0

@Jakub1513 Brawo on xD

21

Ale co sie Freixa skompromitował to jego :)

36

Chciec to sobie moga

5

@AllBundy Słaby bait. Wez sie postaraj troche

0

@masq Tak ale nie zagra jutro.

3

@Kessie Wydaje sie byc głupie ale jest całkiem ciekawym rozwiazaniem xd

7

Bellerin 27 lat. O kurde myslałem ze po 30 jest. Idealny wiek dla piłkarza. Moze byc to bardzo fajne wzmocnienie.

0

@SuperPatsonFCB Oby Lech sie zrewanzował. Ale mam obawy ze moga odpuscic Puchar na rzecz ligi i ligi konferencji

0

@Vitoo Ta scena z woda entow jest w dwóch wiezach w rozszerzonej wersji.

15

@musli1989 He he zabawne...

0

@Vitoo A propo Tommy lee. Musze se z nim wulkan odswiezyc albo facetów w czerni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?