0

Ciekawe ile by teraz kosztowała wersja 2.0 Dembele pewnie grubo ponad 100 baniek.

5

Czy grajac takim tartakiem dziwi kogos wynik Live? Przeciez ta pomoc to zart jakis.

41

Chwila czy Kounde w 2 meczach zaliczył wiecej asyst niz Semedo w kilka sezonów xD?

1

@SelloutCrowd Ty chyba pomyłek nie widziałes. Bardzo dobry mecz zagrał od kiedy wszedł

3

Bardzo dobra zmiana Ferrana oby to go odblokowało

0

Wow dembele wow

2

Trzeba byc fair Roberto ostatnio grał na dobrym poziomie :)

0

@NaFazieHitman Nie wiem i nie chce wiedziec. Brzydki nie jest ale czy był potrzebny? Nie mi oceniac

0

@Vitoo Ja sobie te 50 zł odłożyłem by na premiere kupic :)

0

https://www.lublin112.pl/wp-content/uploads/2018/09/Maszt_2.jpg

Co jak co ale mieli rozmach z tym masztem xD

1

@Vitoo 27 wrzesnia 1 tom z cyklu Historii Srodziemia.
Natura srodziemia bodaj 28 pazdziernika


Natura Srodziemia
Ksiega zaginionych opowiesci part 1

Ta 2 ok 50 zł a Natura bodaj 60-70

Dla kogos kto chce poznac uniwersun jak najlepiej to obowiazkowe lektury.

1

@Vitoo Bo Manwe jest królem a Varda królowa.

Silimarilion jest dosc ciezkim dziełem ale mógłbym bez konca go czytac.

Hobbita masz w fajnej wersji.

4

@TR3YWAY o jak parskłem xDDD

43

@TR3YWAY Gówniara z paletkom

4

Ciasto na mecz? ✔
Piwko? ✔
Piłeczka antystresowa tak na zas żebym nie rzucał mięsem? ✔
Chipsy?✔

Nic tylko czekac :)

1

@VamosRakieta Lis to naprawde cwiercinteligent.

6

@PatrychoO No przeciez Rasizm dotyczy tylko ciemnoskórych... Nie wiesz?

1

@LS A to nie wszystkie głupotki tego serialu. To mozna by jeszcze spokojnie powiekszyc o kilka punktów

1

Lubicie Steva Carella lub Keire Knightley? Jesli tak to polecam film Przyjaciel do konca swiata ;)

0

@KichuBlaugrana Meta czy Tomato tez bo tam cenzury nimo

2

@Jakchcesz Amazon za wszelka cene próbuje zrobic z tego hit. Oni sie nie cofna bo nie moga za duzo do stracenia maja. A to ze serial to co najwyzej sredniak nie ma znaczenia.

Dlatego pluje na to studio.

0

@Jakchcesz Pali sie grunt pod nogami :)

1

@Nihas No z Galadriela to popłynał bo to najgorsza postac w serialu

2

@Kengo Elon z Rigczem. Swój chłop :)

Tylko ta Galadriela to karykatura jej pierwowzoru z ksiazek xD

1

@Kgorecki2500 Kompromitacja xd

1

@Khajio To juz 2 zmiana w Lipsku?

Mocny zjazd zaliczaja.

0

Sevilla to w tym sezonie dosłownie mocny sredniak. Baardzo odstaje od topowych zespołów ale co sie dziwic jak w ataku bieda,w obronie bieda a pomoc tez mocno srednia.

0

@Survier Dopiero wróciłem i patrze ze zszedł

0

Co z Benzema ???

1

3 odcinki Peacemakera za mna i to jest pieprzone złoto xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?