Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ali3231 Borek. Na meczykach jest artykuł.
0
Moder musi przejsc 2 operacje przez fachowców z Anglii...
3
@Encore Troche przesadza. Ale ciezko byc złym akurat na niego
2
@Pawel13sz Amigosi
2
@Cule1234 Jak obnizy to moze zostac
0
@MesQueUnClub96 Chodzi o video z eleven
0
Ma ktos video z wypadkiem Charlesa?
0
To co Leclerc pogrzebał szanse na mistrzostwo?
1
@Bykunn W sumie tak. Ale to nadal smutne
0
Nie no teraz to juz sie przykro robi. Ferrari piach w oczy
0
Ferrari top jak zwykle xD
8
To ile ten Arauczo nas kosztował?
Pamietam jak w debiucie bodaj czerwo z sevilla dostał a teraz top obronców na swiecie za grosze sprowadzony :)
7
@Encore Ale bydlak xd
0
Poezja xD
14
A ktos myslał inaczej xD?
3
Komentarz usunięty
12
@Cule1234 I dobrze. Krótka piłka.
0
@Zoker Taa a w tej bajce był smok?
26
@Neutral Gdzie podpisac?
0
Przed meczem leciała reklama mbanku z fajna piosenka i za cholere tytułu znalezc nie moge.
1
@Crystalline Ironia chłopie
0
Na meczykach zaraz Basałaj Przybysz i Swiecicki.
8
@Culer_1906 Za takie bym zapłacił
0
@ranger3120 Bo spiewali. Czyli powtórka z rozrywki.
Nasi kibole to cwiercinteligenci
0
Słyszałem o tej aferze z kibicami widzewa ale czy oni serio krzyczeli do dziennikarki "Hej czarna pokaz cycuszki"?
Jesli tak to wstyd jak uj...
19
@Peciak A czego wy oczekujecie od dzbana?
Miejsce Eljarka i Muniaka jest w Choroszczy.
1
@CalmaKounde Calma kolego calma
27
Kessie za darmo to rozbój w biały dzien xD
0
Co to za piosenka była w reklamie mbanku?
0
Co jak co ale mielismy sytuacje na chociaz te 2-0.
Real troche kaleczyc wiec warto to wykorzystac