Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Pawel13sz No ale dotyczy to kolejnego roku wiec nie powinno byc problemu z rejestracja a do next roku mysle ze sie pozbeda szrotu
17
Patrzac stricte na Ferrana to nie zdziwie sie jak bedzie kims takim jak Mueller dla Lewego.
Ferran jest bardzo inteligentnym piłkarzem i moze z Lewym fajne duo zrobic
7
Inigo Martinez:
W LaLidze w przeliczeniu na 90 minut: 1,1 odbioru, 1,5 przechwytu, 5,3 wybić (jeden z liderów w lidze), 2,8 wygranego pojedynku powietrznego, 4,6 celnej długiej piłki, 31,6 celnych krótkich podań.
To niezły "placek"
Takie statystyki zrobił w przeciętnym Bilbao. Dac mu Araujo i moze byc sciana.
Ps Statystyki podrzucił mi @ViscaBarca123
1
Won z mojego auta. Stare ale jare
@macio_944
7
@Tomason Tak to jest niestety problem.
No ale wole z dwojga złego KO niz Pis
42
@Kgorecki2500 Wszystko inne niz PiS jest lepsze
1
@Emhyr Lipsk nie sprzeda go za mniej niz 60.
Moze po sezonie rusza po niego a Inigo na 3 lata to nie głupia opcja
10
@zgiru Dobry zart
1
@takisobiektos Nie jest słaby ale tez nie jest tak dobry jak sie go kreuje.
1
@messicocacola Moze po sezonie.
1
@ViscaBarca123 Nie realny w tym okienku.
Azpi i Inigo i zostaje sprzedaz lub rozwiazywanie umów
1
@malicinho Ta. Wyleci Pique i kto bedzie tym doswiadczonym?
0
@ViscaBarca123 Wrzuc post obszerny jesli masz czas to moze ludzie troche sie ogarna
0
@Kurkmen @ViscaBarca123 Yamal.
0
@Kondziubarca A to ze gra w takich klubach ma deprecjonowac jego umiejetnosci?
2
@ViscaBarca123 czy mozesz wrzucic statystyki Inigo z sezonu 21/22?
Jestem ciekaw jak liczbowo wygladał
0
@Encore Ale to nie jest argument. Rozumiem ze moze sie jego gra przeciwko naszym nie podobac ale moze potrzebny jest taki zwierzak?
Barcy brakuje charakteru w obronie
2
@Deviler Żebys sie nie zdziwił
0
@Encore Eric to jeszcze nie ten poziom przy Inigo.
To ze grał jak grał przeciwko nam to nie zaden argument by go nie brac. Do Araujo jak znalazł
Potrzebny nam stoper ograny w LL za stosunkowo niewielkie pieniadze
2
@Lionel_Messi10 Zajebista logika. Gratulacje.
Mamy go nie brac bo kiedys brzydko naszych faulował? Chłopie po meczach kazdy pewnie piatki zbijał
7
Komentarz usunięty
2
Transfer Azpilicuety i Inigo to wystarczajace wsmocnienia na sezon. Za rok mozna myslec o jakims top obroncy i bokach obrony.
4
Czy wam słonce przygrzało? Mamy juz perspektywicznych stoperów. Teraz potrzeba doswiadczonych jak np Azpilicueta. Nie mówie ze Inigo to dobry wybór ale potrzebne tez jest doswiadczenie a Pique ma spore problemy ze zdrowiem
0
@Rhaan Nie ma. Ale wydzwiek sie zgadza
2
Inigo był fajna opcja ale kilka lat temu a nie teraz.
0
@Culer_1906 Wyjdzie w praniu
6
Zaraz zaczne Szamana nienawidzic tak samo jak Figo.
Co chłop jest darmozjadem to nie mam pytan i to pewnie jeszcze kulawy bo nikt goscia nawet wypozyczyc nie chce :/
Braithwite kolejny wielki ambitny piłkarz. Kasy jak lodu a ambicji za grosz. Oby nie pojechał na mundial.
0
@Azi No i skonczy sie tak samo. Alemany i Laporta to nie sa durnie nie kupowaliby nikogo gdyby nie było pewnosci ze ich zarejestruja
1
Jest na szczescie sporo czasu do startu LL.
Jesli nie bedzie innego wyjscia to na pewno pójda w ruch srodki ostateczne czyli rozwiazywanie kontraktów.
Najpierw Neto i Braithwite.
4
Najgorsze jest to ze tych darmozjadów nie udac sie sprzedac. Czas chyba kontrakty rozwiazywac