1

@pacior95 Pokaz mi gdzie Laporta obiecał Rafinhe.

1

@RonnieVEB Jest git.

1

@ObiektywnyKibic121 Kur wiesz co to negocjacje? Nikt z góry nie wysyła swojej maks oferty bo to wiaze sie z podbiciem ceny przez Bayern

2

@ObiektywnyKibic121 Ani Lewy ani Rafa niesa warci tych pieniedzy a my musimy liczyc kazdy grosz.

Lewy za 50 mln to maks

0

@MesQueUnClub96 Nie no traktuje cie jak maskotke co prawda bezbekowa ale jednak.

Nie napisałem ze ciebie nie lubie. Budzisz skrajne emocje.

7

@Clue Nie mam konkretnego. Lubie @macio_944 @TheNekro94 @arasz1819 @Danny Gaucho @Encore

Jesli chodzi o bezbeka nr 1 tutaj to @MesQueUnClub96

0



Co jest kierwa xD? Chłopak w szopie zbudował reaktor jadrowy xD

1

@clyde Polscy piosenkarze i piosenkarki. Nie lubie Polskiej muzyki

1

@escarabajo Wez mnie nie strasz nawet. Ja jestem z 96...

0

@Kondziubarca Kto by sie spodziewał xD

3

@MesQueUnClub96 Ktos o zdrowym rozsadku

1

@Essos Gollum ale nie pamietam czy w powrocie krola czy dwoch wiezach.

Edit. Dwie wieze po zwiazaniu golluma

0

@Medium Fajna lubie tego typu urode

2

@Kondziubarca Marquez to był kocur. Oby i w trenerce dał rade

4

Kur jak gorąco. Słonce dej no zyc ;(

4

Skandal. Jak oni smia...

5

@hayek W imie komunizmu podziel sie :》

3

@Kamilos84 No i fajno

0

@mkord Lecha jako klubu juz i tak nie pociagnał do odpowiedzialnosci. Co innego byłych piłkarzy o ile sa jakies dowody

2

@bartas97 Kazdego kto brał w tym udział udupic i tyle.

5

@Rust_Cohle Nie do zrobienia

1

@LS To nie negocjuje Bartomeu.

2

Wszystko zalezy jakie to zmienne. Jesli proste to cena jest okej.

0

@Kondziubarca Plackiem to jest Arthur np ale nie gosc co ciagnał Valencie i wykrecił porzadne liczby

3

@hayek Serio jak ktos go sledzi dłuzej to widzi ze to fajny pomocnik. Dobrze by sie odnalazł z Gavim i Pedrim. Jesli jest szansa go kupic po taniosci to trzeba korzystac

7

@Kondziubarca Sam placek jestes no offense. Bardzo fajny grajek za psie grosze.

3

Carlos Soler 21/22

32 mecze 11 goli 5 asyst. Bardzo przyzwoite statystyki w bardzo kiepskiej druzynie. Jak on jest plackiem to ja jestem papiezem.

Na pewno fajna i tania alternatywa dla De Jonga.

26

@Azi Duzo tansza i nie gorsza wersjs De jonga.

44

Za 20 baniek dobry interes. Lubie tego pana ogladac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?