3

W meksyku doszło do tragedi na własne zyczenie.

Wulkan popocatepetl to jeden z najaktywniejszych wulkanow w Meksyku. 22 letnia kobieta schodziła z wulkanu i spadła do wawozu i poniosła smierc. Jej towarzysz został ciezko ranny.

A dlaczego na własna smierc? Od dawna jest zakaz wspinaczki na ten konkretny wulkan. Reszta czyli pozostałe 4 osoby zostały uratowane

4

Nie no Kulesza jak nie pogoni typa po MS to bedzie wstyd...

8

Kurde kiedys to było. Celtic puszczali na polsat sport a w składzie Boruc,Zurawski,Venegor of Hesselink,Brown,McGeady,Maloney,Nakamura czy Petrov...

Wtedy old firm derby miały niesamowity klimat i te prowo Borubara xD

2

@NeKenI Ale fajny pieseł

2

@Rust_Cohle A moze ty jestes @MesQueUnClub96 tylko masz rozdwojenie jazni a kazda z nich ma osobne konto. Wiec cisniesz sam siebie nie bedac swiadomym tego.

3

0

Sliwka chciałby byc Antiga lub Winiarem ale z czym do ludzi...

5

@HighestInTheRoom W sumie to dobrze bo mi sie upiekło.

Dałem sie sprowokowac. Faktycznie to sie nadawało do utylizacji.

Podobnie jak post o tekstach ale tego nie żałuje bo pokazało to jak duzo osob ze mna sie zgadza jesli chodzi o tamten temat xd

0

@Dari0G Czy sobie radzi? No smiem watpic ale nie bede wnikał.

5

Swoja droga gdyby kogos interesowało a jesli nie to zignorujcie ten post.

Od dziecka miałem problem z psychika ale najbardziej nad panowaniem nad swoimi emocjami. Od poł roku kiedy jestem na regularnej terapi poziom nad panowaniem nad soba wzrósł i chociaz daleko mi pewnie do wiekszosci z was robie systematyczne kroki do przodu. Piłeczka antystresowa bardzo mi w tym pomaga.


Gdybyscie miewali problemy z opanowaniem emocji to polecam w taka piłeczke sie zaopatrzec.


No i przede wszystkim znalazłem odpowiednich ludzi,którzy mi ponagaja bo bez tego byłoby ciezko.

2

@Hubsao Prawda xd

3

@MesQueUnClub96 Chyba udaru dostałem

1

@Kgorecki2500 Marvell. Z DC tylko Aquaman i Zielona latarnia

3

@Firestone To od goraca

5

Zaczynam tesknic za jesiennymi temperaturami. Jest taki skwar ze szkoda ryja strzepic

3

@PatrykBarca Marketingowo Jesus z Gaya nie dadza tyle co Lewy.

20

Oj jak mi przykro kurła.

0

@Szklaner To nie chmurki...

0

Dla fanow absurdalnie głupich horrorow polecam Czarna owce xD

2

@Adran360 Do tworek z nimi

0

1

@Freudysta Znaczy sie srednio inteligenti ludzi i osoby starsze przesiakniete tvpis

1

Obejrzałem ostatnio przypadkiem Sabrine i tam był kot Salem...

Czarownica ma kota o imieniu Salem. Czy tylko ja tu widze paradoks?

1

@NaFazieHitman A czego sie po mobilce spodziewałes? Taki urok gier mobilnych xd.


Gram w MythWars szansa na 5* bohatera to 1% wiec trafienie 5* i do tego nie standardowej to cholernie trudne zadanie

1

@macio_944 Co tam grajo?

0

@Encore No to uj. Lewy to maks co wyciagniemy z tego okna ew jeszcze Azpi i Alonso.

To teraz niech dostosuje pensje do tego co oferuje bo zarabia o wiele za duzo

0

Komentarz usunięty

1

@Lionel_Messi10 Heyneken jest okej ale Tyskie to szczyny.

Juz lepiej kupic Henka Perłe lub pszeniczne.

4

@Lionel_Messi10 Tyskie? A idz pan z tym sikaczem.

70

Przeglada je od poł roku. Mógłby w koncu wyniesc sie z tego klubu razem z jego durnym agentem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?