Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W meksyku doszło do tragedi na własne zyczenie.
Wulkan popocatepetl to jeden z najaktywniejszych wulkanow w Meksyku. 22 letnia kobieta schodziła z wulkanu i spadła do wawozu i poniosła smierc. Jej towarzysz został ciezko ranny.
A dlaczego na własna smierc? Od dawna jest zakaz wspinaczki na ten konkretny wulkan. Reszta czyli pozostałe 4 osoby zostały uratowane
4
Nie no Kulesza jak nie pogoni typa po MS to bedzie wstyd...
8
Kurde kiedys to było. Celtic puszczali na polsat sport a w składzie Boruc,Zurawski,Venegor of Hesselink,Brown,McGeady,Maloney,Nakamura czy Petrov...
Wtedy old firm derby miały niesamowity klimat i te prowo Borubara xD
2
@NeKenI Ale fajny pieseł
2
@Rust_Cohle A moze ty jestes @MesQueUnClub96 tylko masz rozdwojenie jazni a kazda z nich ma osobne konto. Wiec cisniesz sam siebie nie bedac swiadomym tego.
3
https://pobierak.jeja.pl/images/f/a/8/248560_tyle-pizzy.jpg
Az sie kur głodny zrobiłem...
0
Sliwka chciałby byc Antiga lub Winiarem ale z czym do ludzi...
5
@HighestInTheRoom W sumie to dobrze bo mi sie upiekło.
Dałem sie sprowokowac. Faktycznie to sie nadawało do utylizacji.
Podobnie jak post o tekstach ale tego nie żałuje bo pokazało to jak duzo osob ze mna sie zgadza jesli chodzi o tamten temat xd
0
@Dari0G Czy sobie radzi? No smiem watpic ale nie bede wnikał.
5
Swoja droga gdyby kogos interesowało a jesli nie to zignorujcie ten post.
Od dziecka miałem problem z psychika ale najbardziej nad panowaniem nad swoimi emocjami. Od poł roku kiedy jestem na regularnej terapi poziom nad panowaniem nad soba wzrósł i chociaz daleko mi pewnie do wiekszosci z was robie systematyczne kroki do przodu. Piłeczka antystresowa bardzo mi w tym pomaga.
Gdybyscie miewali problemy z opanowaniem emocji to polecam w taka piłeczke sie zaopatrzec.
No i przede wszystkim znalazłem odpowiednich ludzi,którzy mi ponagaja bo bez tego byłoby ciezko.
2
@Hubsao Prawda xd
3
@MesQueUnClub96 Chyba udaru dostałem
1
@Kgorecki2500 Marvell. Z DC tylko Aquaman i Zielona latarnia
3
@Firestone To od goraca
5
Zaczynam tesknic za jesiennymi temperaturami. Jest taki skwar ze szkoda ryja strzepic
3
@PatrykBarca Marketingowo Jesus z Gaya nie dadza tyle co Lewy.
20
Oj jak mi przykro kurła.
0
@Szklaner To nie chmurki...
0
Dla fanow absurdalnie głupich horrorow polecam Czarna owce xD
2
@Adran360 Do tworek z nimi
0
https://www.meczyki.pl/newsy/jeremy-sochan-zaskoczyl-wszystkich-koszykarz-z-nba-odpowiedzial-amerykanskim-mediom-po-polsku-wideo/190907-n
W sumie wiadomo po kim odziedziczył talent. Mama była koszykarka :)
@Encore
1
@Freudysta Znaczy sie srednio inteligenti ludzi i osoby starsze przesiakniete tvpis
1
Obejrzałem ostatnio przypadkiem Sabrine i tam był kot Salem...
Czarownica ma kota o imieniu Salem. Czy tylko ja tu widze paradoks?
1
@NaFazieHitman A czego sie po mobilce spodziewałes? Taki urok gier mobilnych xd.
Gram w MythWars szansa na 5* bohatera to 1% wiec trafienie 5* i do tego nie standardowej to cholernie trudne zadanie
1
@macio_944 Co tam grajo?
0
@Encore No to uj. Lewy to maks co wyciagniemy z tego okna ew jeszcze Azpi i Alonso.
To teraz niech dostosuje pensje do tego co oferuje bo zarabia o wiele za duzo
0
Komentarz usunięty
1
@Lionel_Messi10 Heyneken jest okej ale Tyskie to szczyny.
Juz lepiej kupic Henka Perłe lub pszeniczne.
4
@Lionel_Messi10 Tyskie? A idz pan z tym sikaczem.
70
Przeglada je od poł roku. Mógłby w koncu wyniesc sie z tego klubu razem z jego durnym agentem