Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i przyszły mistrz wimbledonu uporał sie z pierwsza powazna przeszkoda w 1 rundzie ;)
1
@Bocheno1 No wiem. O to chodzi
1
@Fenyx Zapowiada sie na syf. Pisałem pare x dlaczegp uwazam to vedzie katastrofa.
1
To moze ja zaczne:
Hanba
Kompromitacjs
Nie wracaj do Polski
Idz grac z juniorami
Wstyd
Kleska
Upokorzebie
Nie wracaj do Polski
1
@D10SLEO Za feke newsy sa bany
4
@Sysia11 Kogos tyrac trzeba. La Bamba jest jak ten dzieciak ze szkoły co kradł innym zarcie.
Pech(na szczescie) chciał ze ofiara jest @MesQueUnClub96
12
@MesQueUnClub96 Dla spokoju la bamby
17
@macio_944 W Monachium z rocznym kontraktem
0
@MesQueUnClub96 Nie bedzie bo Siurkacz zaraz 3-1 dostanie
0
@MesQueUnClub96 6-1 z PSG mowi to panu cos? Gol w ostatnich sekundach meczu
0
@Encore Byle bez agenta
2
@tomek8756 Dla dobra rodzaju ludzkiego nie rob tego.
0
@Peszko07 Bardzo dobrze.
0
@KrystianR Co tam robi Quirell z Voldemortem?
5
Hurkacz nie wracaj do polski. Wstyd,hanba,kompromitacja.
7
@MesQueUnClub96 Wyłacz na zawsze
3
@Popitek12 To chyba o uniwersum pojecia nie masz. To jedna z najpotezniejszych istot na Ardzie
8
Ciekawostka
Trylogia Petera Jacksona pt Władca Pierscieni łacznie zarobiła 2.8 mld dolarów :).
Z czego powrót króla zarobił ponad 1 mld.
0
@anxted No z tym to do feministek i skrajnej lewicy :)
1
@Ojciec5tkidzieci Szkoda. W Lechu szybko by sie przebili.
1
@Przemooooo95 Jak kur bez profitow marketingowych? Klub potrzebuje takiego nazwiska..
1
Agent Dembele w Barcelonie? Spoko pakujta manatki i wypierniczac.
Mam dosc juz tej farsy z Dembele. Gdyby chciał to by został bo to on jest pracodawca agenta a nie odwrotnie.
No ale Dembus inteligencja nigdy nie grzeszył.
1
@nwchades A co moze tak to nie wyglada? Duza czesc feministek jest zawistna i zakompleksiona co zreszta nie raz udowadniały.
Pomijajac oczywiscie te fantazje bo reszta sie zgadza.
3
https://pobierak.jeja.pl/images/d/6/1/215422_mozg-feminazistki.jpg
Zgadzacie sie? Ja czesto odnosze wrazenie ze dokładnie tak to wyglada.
5
@escarabajo Lech ma najlepsza akademie. Wystarczy spojrzec ilu kadrowiczów dostarczyli i za jaka kase zostali sprzedani.
Moze lepiej z dziecmi tam sie pracuje ale koniec koncow to Lech zarabia krocie na swoich wychowankach.
Moder Kaminski Bednarek Linetty Jozwiak Kownacki Puchacz a w kolejce Skóras czy majacy dostac swoje szanse Kozubal.
Akadenia Lecha>inne akademie.
6
https://pobierak.jeja.pl/images/c/0/9/215960_majestatyczny-jak-jasna-cholera.jpg
Ale fajny lis :D
6
Ciekawostka
Najwyzszym wulkanem na ziemi jesli bierzemy pod uwage wartosc wgledna czyli od podstawy do wierzchołka jest Mauna Kea z Hawajów gdzie łacznie ma ponad 10000m.
Mauna Loa natomiast biorac pod uwage te wartosc ma ponad 9000m.
Natomiast najwyższym wulkanem sklasyfikowanym nie biorac pod uwage wartosc od podstawy jest Ojos del Solado na granicy Chile i Argentyny. Wysokosc tego stratowulkanu to 6893m n.p.m
Jesli chodzi o największy pod wzgledem zajmowanej powierzchni to jest to Masyw Tamu o powierzchni ok 300 tys km2.
Ciekawostka o 2 większej komorze magmowej w Yellowstone. Jest ona tak duza ze roztopiona w nim skała mogłaby zapełnic wielki kanion kilkukrotnie
12
@norbi77 Do Tworek z nim.
1
@NeKenI No ludzie czesto gina na własne zyczenie no ale deb* nie sieja a sami sie rodza.
0
@Sau_Ron Ludzi przyciaga ten wulkan bo jest trudny do zdobycia Ale czy warto ryzykowac? Nie. Ale kolega wyzej dobrze prawi. Selekcja naturalna.
Polski wspinacz Grzegorz Gawlik zdobył Popocatepetl.