Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ciekawostki z uniwersum Tolkiena
Amon Lanc to wzgórze położone w południowo zachodniej czesci mrocznej puszczy. Na tym wzgórzu Sauron zbudował ok 1100 roku trzeciej ery swoja kryjówke Dol Guldur.
Za nim jednak powstało to w 750 roku drugiej ery Oropher załozył tutaj Lesne królestwo. Niedługo potem ze wzgledu na rosnaca siłe Saurona Oropher przeniósł swoje królestwo bardziej na północ.
Z Dol Guldur Bolg syn Azoga prowadził swoja armie do bitwy pieciu armii. A w czasie wojny o pierscien wojska z Dol Guldur nieskutecznie atakowały ziemie Galadrieli.
Ostatecznie Galadriela razem z Celebornem udała sie na Amon Lanc i zburzyła twierdze i pozamykała szyby by nie zatruwały juz wiecej lasu.
Zdjęcie Dol Guldur:
https://zapodaj.net/81ca192dceeb1.jpg.html
1
@Messibestplayerintheworld Nic tylko rozwiazywac
0
@tomek8756 Na pewno nie lublin. 90% autobusow jest bez klimy i sa ta jezdzace piekarniki
1
@HighestInTheRoom No słodkie to juz w ogole pomiot szatana
0
@Wilczeq Dla mnie paskudztwo
1
@DaPidejpi Nie podoba mi sie twoj tok myslenia
0
Pierogi z kapusta i grzybami? Top.
Pierogi z miesem? Top
Pierogi Ruskie? Nie Top
Pierogi na słodko? Nie top.
Koniec dyskusji :)
173
Prosto i celnie w tego łysola z parciem na szkło
0
@Cule1234 Laporta chyba sie zdenerwował i w sumie sie nie dziwie. Krótko z takimi :)
0
@Kai0 Szczerze wole wersje z Jetixa. Nowa mi nie siadła
0
@priest9999 Ja bym miedzy nimi stawiał znak rownosci. Jeden miał przyjecie i technike drugi atak i zagrywke. 2014 podsumował ich piekna kariere
1
@Bobo25 Oj tak. Kudłacz był spoko
0
Wlazły goat polskiej siatkowki. Tak czy Nie?
Dla mnie bez cienia watpliowsci.
Najlepszy atakujacy i zagrywajacy do czasu Leona. MVP MS w 2014 to była wisienka na torcie legendy Skry Bełchatow.
1
@Criss18Barca Bo to mierny siatkarz był.
Leon grał w klubie bo to jego praca tyle. Bartman to mógłby zamknac jadaczke.
2
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg1Klsx__PUokY4DnNxbSHH5yXZz04EgTRHHrR_Y-8uuOVc2qgBdOPQl4Lz8dXo7H7jrcNIG_xOjQ1BsXFovVoqhgJuzil7es_72T6rE5uHqLe94ThBm0sOWg2zuHXDfW_d3vBSuP57u32kqxrv1JpitzZFONJx19uxY9VYmckBKZKa1wZ5XOKn-aVKmw/s1156/Bezimienny%2028.05.2022.jpg
Kamczatka. Bezimienny wulkan i jego paroksyzm.
0
@JordiElNino Zasłuzyli xDDD. Kur no jak twoim zdaniem zasłuzyli zdobywajac gola z przypadku i oddajac 1 celny strzał to xD
0
@Sau_Ron Co kur xD? 1 celny strzał i z dupy gol.
3
@Janiama Czym? Szczesciem w kazdej mozliwej sytuacji? Pokaz mi drugi taki klub który miałby chociaz ułamek tego szczescia.
0
@BulaKG Szacunek za co? Kolejny raz sie przeslizneli.
1
Jurgen Klopp kolejny raz okazał sie przegrywem w LM
Niech dobrym podsumowaniem Niemca bedzie fakt ze jedyna LM zdobył w finale z Tottenhamem.
Nigdy wiecej nie postawie grosza na druzyne Jurgena.
Piłka nozna to kur zart jest. Pal licho nasza sytuacje bo to wina socios ze zwlekali z odwołaniem dzbana ale tl ile Real slie slizgał na farcie zdobywajac LM w ostatmich latach to jest jeden wielki zart.
Rywale nagle zapominaja jak grac w piłke,kontuzje,kontrowersje na ich korzysc. Rzygam tym kur Realem.
1
@Mathoue Pomnik dla farta a nie dla Pereza.
Tutaj wylewik,tu kontuzja,tu centrostrzał tu kontrowersje. Ha tfu
1
@Abominacja Żadna inna druzyna nie miała tyle farta co Real w ostatnich 8 latach.
0
A kur szkoda gadac. Real w ostatnich kur latach miał wiecej szczescia niz pozostałe druzyny razem wziete.
Jak to kur sensownie wytłumaczyc? Tu wylewik,tu kontuzja,tu brak spalonych.
Serio az sie niedobrze robi
3
@Madridistaaa Dobre sobie. Klub kur od kilku lat ma wiecej farta niz pozostałe razem wziete.
Oby kur karma was dopadła w koncu
0
@Rust_Cohle Nie lubie Live ale to co sie odwala z Realem to jest zart. Tu wylewik tu kontuzja tu kontrowersja na ich korzysc.
0
@Kondziubarca Koeman sabotazysta.
2
@BART97 A jak myslisz xd?
0
Czy wiecie ze istnieje taki zawod jak Łowca pytonów xD?.
Tacy osobnicy sa poszukiwani na florydzie gdzie zbyt duza liczebnosc tych jebitnych wezy zagraza równowadze ekosystemowej m.in parku Everglades
0
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh8WGcnnXkxsND4tNu_Os4GSzCNkHbHz2V2uCfkl29_XuvSK4JpGf9cElzZiu84PuNby3lNgZFqrLs6EkNnfE0kku-fhD5Z42IQSUcAhBTJvVTWZPvN1ion7SNeugwpSv1fhS1Ap7nDblsosVRdvFSQVTnZhmu21r2ziXiihRP9yifHnPP-JZyF57-itQ/s1284/Erta%20Ale%20Tomasz%201.jpg
Jezioro lawowe wulkanu Erta Ale w Etiopii.
1
@Kgorecki2500 No nowa trylogia to syf ale seriale dobre robia