0

@Ojciec5tkidzieci I przyokazji wstyd. Z całym szacunkiem ale Raków z takim stadionem nie bedzie powaznie traktowany i musza ogarnac chociazby na 15 tys

0

@FCB24 To prawda ale cos ram wygrała

1

Ciekawe jakby Iga se radziła z Serena Wiliams.

Radwanska z nia szlema przegrała

6

@Danny Gaucho Czy chodzi o Beniza?

4

@Cvzx Dla kogo minus dlatego minus

0

@bartekvisca To niech idzie do burdelu a nie póka matki kolegow z druzyny o ile to prawda.

0

@Pogba Po tym cyrku to Pique niech szuka se klubu. Stracic Gaviego bo Pique nieposkromił kucki to byłby koszmar.

3

CVC to nie jest dobre rozwiazanie i Laporta i jego ludzie to wiedza.

Sprzedasz De jonga to podstawa oraz sprzedaz aktywow klubowych.

Na pewno bedzie to długie okno transferowe.

0

@Rocky_Bilbao Internet explorer?

0

@chudinhomc Twoja wola. Ja tylko udostepniam.

4

https://zrzutka.pl/r6vt79

Jesli ktos chciałby pomoc to zapraszam.

2

@Kurkmen kogo to gowno obchodzi :D

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11813064#comment-11813064

Zabawnie sie to czyta po tym co Argentyna zrobiła z makaroniarzami xD

0

Disney zrobił poki co rewelacyjna robote z Obi-wanem.

Niestety Amazon poszedł w innym tragicznym kierunku i raczej lotr serialowy bedzie klapa :(

7

Włosi rozsmarowani przez Argentynski walec.

Co oni za piłke graja... Scaloni? Top

Brawo Leo Messi!

Współczuje naszym kopaczom.


ps @FC1899Barca No na pewno polska łyknie taka druzyne xDD

1

@Kgorecki2500 Vader to sol tego serialu. Wytarł nim podłoge dosłownie xd

1

@FC1899Barca Pite było?

2

Włosi od euro kompletnie bezjajeczni. Kapitalna Argentyna. Swietnie punktuja ekipe Manciniego.

0

@trolownik Juz. Zapomniałem o tym

0

@Transu96 Miałes racje to co zrobili w 3 odcinku to jest arcydzieło. 4x przewijałem do finału

0

@Krzychuuuu14 To jest Vader jakiego ludzie potrzebowali. Agresja,mobilnosc,brutalnosc i potega. Co to jest za serial genialny.

0

@Sulimo To co zrobił Vader z Obi wanem to pierd arcydzieło. Wreszcie Vader w pełni swojej mocy

0

Uwaga mini spoiler dotyczacy serialu o Obi-wanie

0

@Transu96 Oo trzeba obejrzec

1

Kaminski wygrał nam ten mecz. Oby tam smigał w wolfsburgu bo ma duuzy talent.

0

https://www.meczyki.pl/newsy/kontrowersje-po-spotkaniu-igi-swiatek-amerykanie-rozwscieczeni-oszustka-to-dlatego-jej-nie-lubie/189415-n

Ból dupy amerykanow xD. Ale przyznac trzeba ze sedzia sie pomylił.


W ogole jak mozna pisac ze Iga to oszustka jak ona chyba 1 raz cos takiego zrobiło i zgaduje ze tez nie celowo a pod wpływem emocji mogło jej to umknac.

0

@Transu96 za co skazali bezimiennego ?

2

Łebski Harry to była dopiero bajka xD.

0

@barcelonaLM Czcze pogróżki czy realna grozba?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?