Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci I przyokazji wstyd. Z całym szacunkiem ale Raków z takim stadionem nie bedzie powaznie traktowany i musza ogarnac chociazby na 15 tys
0
@FCB24 To prawda ale cos ram wygrała
1
Ciekawe jakby Iga se radziła z Serena Wiliams.
Radwanska z nia szlema przegrała
6
@Danny Gaucho Czy chodzi o Beniza?
4
@Cvzx Dla kogo minus dlatego minus
0
@bartekvisca To niech idzie do burdelu a nie póka matki kolegow z druzyny o ile to prawda.
0
@Pogba Po tym cyrku to Pique niech szuka se klubu. Stracic Gaviego bo Pique nieposkromił kucki to byłby koszmar.
3
CVC to nie jest dobre rozwiazanie i Laporta i jego ludzie to wiedza.
Sprzedasz De jonga to podstawa oraz sprzedaz aktywow klubowych.
Na pewno bedzie to długie okno transferowe.
0
@Rocky_Bilbao Internet explorer?
0
@chudinhomc Twoja wola. Ja tylko udostepniam.
4
https://zrzutka.pl/r6vt79
Jesli ktos chciałby pomoc to zapraszam.
2
@Kurkmen kogo to gowno obchodzi :D
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11813064#comment-11813064
Zabawnie sie to czyta po tym co Argentyna zrobiła z makaroniarzami xD
0
Disney zrobił poki co rewelacyjna robote z Obi-wanem.
Niestety Amazon poszedł w innym tragicznym kierunku i raczej lotr serialowy bedzie klapa :(
7
Włosi rozsmarowani przez Argentynski walec.
Co oni za piłke graja... Scaloni? Top
Brawo Leo Messi!
Współczuje naszym kopaczom.
ps @FC1899Barca No na pewno polska łyknie taka druzyne xDD
1
@Kgorecki2500 Vader to sol tego serialu. Wytarł nim podłoge dosłownie xd
1
@FC1899Barca Pite było?
2
Włosi od euro kompletnie bezjajeczni. Kapitalna Argentyna. Swietnie punktuja ekipe Manciniego.
0
@trolownik Juz. Zapomniałem o tym
0
@Transu96 Miałes racje to co zrobili w 3 odcinku to jest arcydzieło. 4x przewijałem do finału
0
@Krzychuuuu14 To jest Vader jakiego ludzie potrzebowali. Agresja,mobilnosc,brutalnosc i potega. Co to jest za serial genialny.
0
@Sulimo To co zrobił Vader z Obi wanem to pierd arcydzieło. Wreszcie Vader w pełni swojej mocy
0
Uwaga mini spoiler dotyczacy serialu o Obi-wanie
0
@Transu96 Oo trzeba obejrzec
1
Kaminski wygrał nam ten mecz. Oby tam smigał w wolfsburgu bo ma duuzy talent.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/kontrowersje-po-spotkaniu-igi-swiatek-amerykanie-rozwscieczeni-oszustka-to-dlatego-jej-nie-lubie/189415-n
Ból dupy amerykanow xD. Ale przyznac trzeba ze sedzia sie pomylił.
W ogole jak mozna pisac ze Iga to oszustka jak ona chyba 1 raz cos takiego zrobiło i zgaduje ze tez nie celowo a pod wpływem emocji mogło jej to umknac.
0
@Transu96 za co skazali bezimiennego ?
2
Łebski Harry to była dopiero bajka xD.
2
https://cdnb.artstation.com/p/assets/images/images/004/401/579/small/patricia-casarrubios-patcas-nazgul.jpg?1483444015
Kozak tapeta na telefon :)
0
@barcelonaLM Czcze pogróżki czy realna grozba?