Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@NaFazieHitman A ty myslisz ze sankcje przyniosa skutek od razu? To potrwa miesiace bo Rosja posiada rezerwy złota.
0
Po tak obfitym w jedzenie dniu nie ma nic lepszego od lodowatego prysznica.
Bardzo fajne orzezwienie :)
1
@AmigoBlancos Jak 90% uzytkownikow kafejki
5
Dziwne nicki LR
@ChoryPastor
@majtkowanie1
@maszTojakWBanku
@marszczyserano
@BIGCULES
@dredowawrozka
@RudaBestia
@messilamus
@superkoksu11
@penetrator69
1
@Messibestplayerintheworld Co za hipokryci. Sami robia to samo. Nie da sie tego klubu lubic
1
@Rust_Cohle U mnie do 20
1
Biała kiełbasa i chrzan? Top
1
@Dzemik55 3/4 na banicji wiec powoli mi sie koncza :)
0
@Gavinho Zaraz bana wyłapiesz
0
@Dzemik55 Tajemnica :)
10
Fajne te newsy z tyłka
4
Dziwne nicki LR
@NieOddamyCesca
@czopek_wirtuoz
@gumowysteryd
@zwaldii
@Dawkaamfy
@pogromcaprostakow
@BOSKIzigolak
@LubiePlacki i Barce
@FakajSie
@pedzace_kombinerki
0
@D44H Podoba mi sie tok twojego mysleia
0
@PatrychoO Nie polecam. Na półke zdecydowanie 3 ksiazki wydawnictwa Amber. Fajne ilustracje maja od Alana Lee
9
Lech liderem i z całej mocarnej trójki ma chyba najlzejszy terminarz. Oby w koncu mistrzostwo trafiło do Poznania
1
@Essos Nie mógł. Ale film to mimo wszystko luzna interpretacja ksiazki.
1
Ciekawostka
Pod koniec powrotu króla Aragorn miał walczyc z cielesna postacia Saurona. Został on jednak zastapiony trollem. Sama idea o ile byłaby ciekawa tak sensu nie miała w ogole bo Aragorn mimo bycia najpotężniejszym z ludzi nie miałby szans w starciu z niemal boskim bytem. Sauron podobnie jak Gandalf był Majarem czyli pomniejszym boski. bytem,którzy słuzyli Valarom lub w przypadku Saurona Morgothowi.
1
@Rust_Cohle Ragnar i jego kobitka oraz Floki
1
@Gavinho No i popsułes :(
7
Umyj jajka,upiecz babke,złap zajaca,kup sikawke,bo Wielkanoc juz nadchodzi,wiec sie bawic nie zaszkodzi. Lecz uważaj tez na kaca bo we wtorek czeka praca.
Wesołych swiat LaBambo :)
3
@marcin62 Jestem ateista ale to juz wyzszy poziom zidiocenia xd
3
@OsamaDembele Ale to ty dzwonisz
1
Chomikuj to jednak cudowna strona. Szukałem pewnej rzeczy wszedzie i przypadkiem znalazłem tam gdzie sie tego nie spodziewałem xd
2
@Faun No i to jest jakis argument
0
@tristan87 A na co komu post :(
1
@adi7adi8 W teorii robi to co do niego nalezy a z drugiej bywały dyskusje gorsze od takiego spamu
1
@clyde I zawsze na noc nie? Bol zeba czy dziasła to najgorsze cholerstwo bo spac nie daje.
0
@adi7adi8 A o co chodziło? Mozesz strescic?
1
@masq No lepsze to niz robienie z siebie posmiewiska na kazdym kroku próbujac umniejszac Messiemu i robiac wszystko by zniechecic do niego kibicow Barcy.
@masq I to ja kur mam problemy ?
Ciagle piszesz o tym ze nie mam zycia ze mam wrazenie ze sam go nie posiadasz i próbujesz przy tym w sposob obezydliwy patrz wczoraj mi to udowodnic.
Sliski z ciebie typ
0
@adi7adi8 Ooo mozesz podrzucic linka?