4

@NaFazieHitman A ty myslisz ze sankcje przyniosa skutek od razu? To potrwa miesiace bo Rosja posiada rezerwy złota.

0

Po tak obfitym w jedzenie dniu nie ma nic lepszego od lodowatego prysznica.

Bardzo fajne orzezwienie :)

1

@AmigoBlancos Jak 90% uzytkownikow kafejki

1

@Messibestplayerintheworld Co za hipokryci. Sami robia to samo. Nie da sie tego klubu lubic

1

@Rust_Cohle U mnie do 20

1

Biała kiełbasa i chrzan? Top

1

@Dzemik55 3/4 na banicji wiec powoli mi sie koncza :)

0

@Gavinho Zaraz bana wyłapiesz

0

@Dzemik55 Tajemnica :)

10

Fajne te newsy z tyłka

0

@D44H Podoba mi sie tok twojego mysleia

0

@PatrychoO Nie polecam. Na półke zdecydowanie 3 ksiazki wydawnictwa Amber. Fajne ilustracje maja od Alana Lee

9

Lech liderem i z całej mocarnej trójki ma chyba najlzejszy terminarz. Oby w koncu mistrzostwo trafiło do Poznania

1

@Essos Nie mógł. Ale film to mimo wszystko luzna interpretacja ksiazki.

1

Ciekawostka

Pod koniec powrotu króla Aragorn miał walczyc z cielesna postacia Saurona. Został on jednak zastapiony trollem. Sama idea o ile byłaby ciekawa tak sensu nie miała w ogole bo Aragorn mimo bycia najpotężniejszym z ludzi nie miałby szans w starciu z niemal boskim bytem. Sauron podobnie jak Gandalf był Majarem czyli pomniejszym boski. bytem,którzy słuzyli Valarom lub w przypadku Saurona Morgothowi.



1

@Rust_Cohle Ragnar i jego kobitka oraz Floki

1

@Gavinho No i popsułes :(

7

Umyj jajka,upiecz babke,złap zajaca,kup sikawke,bo Wielkanoc juz nadchodzi,wiec sie bawic nie zaszkodzi. Lecz uważaj tez na kaca bo we wtorek czeka praca.

Wesołych swiat LaBambo :)

3

@marcin62 Jestem ateista ale to juz wyzszy poziom zidiocenia xd

3

@OsamaDembele Ale to ty dzwonisz

1

Chomikuj to jednak cudowna strona. Szukałem pewnej rzeczy wszedzie i przypadkiem znalazłem tam gdzie sie tego nie spodziewałem xd

2

@Faun No i to jest jakis argument

0

@tristan87 A na co komu post :(

1

@adi7adi8 W teorii robi to co do niego nalezy a z drugiej bywały dyskusje gorsze od takiego spamu

1

@clyde I zawsze na noc nie? Bol zeba czy dziasła to najgorsze cholerstwo bo spac nie daje.

0

@adi7adi8 A o co chodziło? Mozesz strescic?

1

@masq No lepsze to niz robienie z siebie posmiewiska na kazdym kroku próbujac umniejszac Messiemu i robiac wszystko by zniechecic do niego kibicow Barcy.

@masq I to ja kur mam problemy ?
Ciagle piszesz o tym ze nie mam zycia ze mam wrazenie ze sam go nie posiadasz i próbujesz przy tym w sposob obezydliwy patrz wczoraj mi to udowodnic.

Sliski z ciebie typ

0

@adi7adi8 Ooo mozesz podrzucic linka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?