Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Filipfcb2000 Ta sytuacja pokazuje ze Socios to rak tego klubu i trzeba sie go szybko pozbyc
5
@Bartek22 Pisałem to wielokrotnie kibice tam sa na tym samym niskin poziomie co redakcja. Dno i kilomwtr mułu
23
@Rewolucja123 A co ma zarzad do tego ze nasi socios sie sprzedali? Tak mozna było tego uniknac ale czy mozna było sie spodziewac takiej kompromitacji naszych "Kibiców'?
Ja wiem ze łatwo przychodzi ci zwalanie winy na zarzad ale ta sytuacja wynika bardziej z winy socios niz zarzadu.
Z jedym natoniast sie zgodzic moge. Bilety imienne ju dawno powinny byc a nie teraz po tej klapie
67
Kompromitacja Socios to najłagodniejsze okreslenia. Co to sa za wsioki bez wstydu to nie mam pytan
6
@kinioo To ty sie kompromitujesz
3
Brawo panie Laporta i to jest konkret.
2
@bartas97 Fiolet :)
1
@Czajka90 Po ile wodka?
3
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 Biore leki których nie chce mieszac z alkoholem.
Wiesz antydepresanty etc
0
@Kvothe07 Podoba mi sie twoj tok myslenia.
@arasz1819 nie pijam alkoholu ostatnimi czasy. Czasem sobie ew 1 kieliszek golne do spania
1
Biała kiełbasa? Top.
Chyba z 8kg kupiłem i na jakis czas starczy :)
1
@kamyk_23 Socios to relikt przeszłosci,który obecnie szkodzi klubowi. Pozbyc sie tego na wzór PL i niech klub ma 1 własciciela. Nie miałbym nic przeciw gdyby był nim Laporta
1
@Transu96 Byc moze :(
2
@Pogba Stadionowa bo wynik jest akceptowalny
0
@Pilka_jest_okragla Raczej pech
5
@Pilka_jest_okragla Ta stacja to zawsze dno było
4
@Transu96 Zwolnic a nie sprzedac Niemcom to różnica. Znalezliby sie inni którzy takiej siary by nie zrobili
0
@Cule1234 Oby zrobił z tym porzadek
7
Tak duzy klub,tak piękne miasto a kibice to zwykli sprzdawczycy bo jak inaczej nazwac to co zrobili Socios?
Jeszcze ten foch kiedy Barca najbardziej ich potrzebowała...
Nie boli mnie wynik a kompromitacja na samym stadionie. To było upokarzajace bardziej niz 8-2.
0
@masq Mówi typ który pisze cos takiego.
"Ci socios utrzymuja ten klub jak ciebie rodzice" Brawo za hipokryzje lvl hard.
2
@Emhyr Nie sa. Tego trzeba sie pozbyc
0
@kamyk_23 Fakt. Ale szczerze to obecnie bez znaczenia xd
2
No nic jutro szybko o tym zapomne. Praca z koniami jest satysfakcjonujaca zwłaszcza jesli kon ci ufa.
Konie maja to do siebie ze sa bardzo empatycznymi zwierzetami i czesto zachowuja sie bardziej ludzko od ludzi. Super jest uczycie jezdzic na koniu który ci ufa.
0
@kuz No nie gadaj xd
0
@Kondziubarca Dla twoich postow tez.
5
Tym razem wynik nie jest kompromitujacy i dobrze.
Sedzia kawał gówna.
6
Fajna ta gra 11 vs 12 :)
2
Sedzia slepy jak Stepien z 13 posterunku
0
@Lisek Dlatego Socios to pomysł bez przyszłosci. Pogonic to towarzystwo