Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PodkarpackiKibic Bo on sam innych prowokuje xd
0
Kieliszek wódki i oliwka z chili top.
Nie moge pic alko w duzych ilosciach ale czasem musze sobie golnac nawet tak niewielka ilosc.
0
@BART97 Zdarza sie. Leo w karnych wybitny nigdy nie był.
Ale ktos ich tam wprowadził a gdyby nie indolencja Higuaina to miałby na koncie MS...
39
@Kapitan hawk Zaraz powie ze jakim prawem xd
0
@koksik2700 To przy hejcie jaki sie wylał po przegranych finałach w CA to nic. Dostawało mu sie z kazdej strony mimo ze robił co mógł by te finały wygrac.
To nie był zwykły hejt a lincz bo utoższamiali porazke kadry z Messim mimo tego ze to on ich do finałów poprowadził.
Zreszta nie przypominam.sobie by rzucił i podeptał opaske kapitanska jak terrorysta z madery
0
@koksik2700 Porzucenie? A jak był traktowany przez rodaków? Był non stop hejtowany wiec miał prawo miec dosc. A jakis czas potem poprowadził kadre do wygrania CA.
Litosci ludzie... Widze w modzie jest dopier sie do Messiego.
17
@masq "Bronie obiektywizmu"
Po czym w ciagu roku wysrałes na forum kilka skrajnie nieobiektywnych postów o Messim...
Facepalm.
34
@masq Obrażam? Stwierdzam fakty. Nie jestes i nie bedziesz obiektywny. Juz pokazałes klase w poscie o dziecku Neymara.
Co post o Messim to wieksza kompronitacja z twojej strony
15
Komentarz usunięty
5
@BART97 Autyzm czy nie powinien dostac po dupie za to.
Złosc złoscia ale wylewac frustracje na kibicu i to do tego młodym to zwykłe skur..
0
@anxted Ale to trzeba byc gnida by sie tak zachowac i to jeszcze w stosunku do autystycznego dziecka...
1
https://www.meczyki.pl/newsy/policja-prowadzi-dochodzenie-ws-zachowania-ronaldo-chlopiec-z-autyzmem-zostal-zaatakowany-przez-pilkarza/186106-n
Powiedzcie ze to fejk...
1
@PatrychoO Dziwi cie to? Mnie ani troche
3
Ciekawostka
Czy wiecie ze Sauron prawdopodobnie celowo zostawił odsłoniete wejscie do Orodruiny?
Zrobił to ponieważ był pewny ze zadna istota w sródziemiu nie miałaby odp silnej woli by oprzec sie pierscieniowi.
I co warto dodac miał racje do pewnego stopnia.
Ani Isildur ani Frodo nie zdołali sie oprzec a jedynie Bombadil nie robił sobie nic z mocy klejnotu.
Zreszta patrzac z perspektywy orkòw to Sauron musiał byc całkiem nie głupim władca.
Orkowie jak głupi by nie byli musza przeciez miec co jesc czy pic. A to Sauron zapewniał podobnie jak uzbrojenie.
Do tego zadbał tez o odpowiednie zabezpieczenia Mordoru chociaz tez nie do konca ale mnieksza o to.
Saurona zgubiła pycha ale był dosc dobry władca patrzac z perspektywy orka czy innego scierwa :)
2
@Peszko07 Kokosy pewnie trzepie xd
0
@clyde Prawie 39 ;(
1
@P33ck To tak jakby porównac grzybiare do ekskluzywnej damy lekkich obyczajów xd
0
Pany jak zbic temperature bez paracetamolu etc? Na złosc wzieło mnie jak apteczka pusta xd
10
@FC1899Barca Nie było w historii lepszego PO. Jako człowiek tez top.
0
@masq Nie znalazłem nic ciekawego i absurdalnego
0
Czy warto obejrzec autostopem przez galaktyke?
1
@HighestInTheRoom Pewnie z chlebkiem bo bez chlebka to.sie nie najesz xd
1
@HighestInTheRoom Nie no po prostu nie lubie gotowanych ale np frytki jem chetnie :)
1
@Kinginiesta Ja robie dosc czesto gdyz ja ziemniakow nie lubie.
Wiekszosc rzeczy robie z makaronem
1
Watrobka z cebulka i makaron...
Moge umierac xD
0
@qubson12345 De jong Pedri Gavi jesli juz. Nico odstaje obecnie
1
@marcin62 Wisły w sumie tez. Z dwoja złego wole chyba Legie
1
@Freudysta Oj kolezko Wisełki nic nie uratuje. Szykujcie sie na derby krakowa ale w 1 lub 2 lidze ;).
Jutro sami wydacie na siebie wyrok
2
@Pilka_jest_okragla Bystry chłopak. Jestem fanem jego talentu ;)
0
@kamilo0066 No a nizej ktos miał o to pretensje do kibicow Lecha xD