0

@marcin62 On jeszcze w to brnie i próbuje mówić,że do takiej sytuacji nie powinno dojść na wyjeździe.
Szkoda chłopaka psycha może mu siąść po takim hejcie. Zresztą mógł to prywatnie załatwić oczywiście jeżeli to była by prawda. Sam sobie winny.

0

Ogólnie to krótki ten sezon na trawie.
Ciekawe dlaczego nie ma żadnej 1000-ki
skoro podobno trawa/,Wimbledon były pierwsze.

3

@NeroTFP1 Dla mnie jest najlepszy.
Małysz,Stoch,Mundial czy Olimpiada.
Smutno będzie jak zakończy.

2

@mekston Perma dostał? Albo tygodniówkę.

3

Jutro Niemcy-Wegry.
Troszkę bramek zapewnie wpadnie.

2

@NeroTFP1 Czyli Holandia mistrzem.
Wział przepis na zwycięstwo od Löwa.

0

@PatrychoO Ten balans,drybling,finezja.
Pięknie ogląda się Messiego w stroju Albicelestes. Klasa!

0

@LukaszFan Nie mówię o punktach tylko o stylu.

2

@PatrychoO To długo jeszcze pogra.
3/4 ZP musi zdobyć.
Może być ciężko,ale nie możliwe nie istnieje.

1

Taka Gruzja czy Turcja myślę,że są w stanie zaprezentować się lepiej od Czechów.
Gruzja ładnie i płynnie dzisiaj pykała.

8

@Kapitan hawk Jak to o czym myślę to pięknie!

0

Czechy takie mocne czy Portugalia słabo?
Niemcy czy Hiszpanie po pierwszym meczu dużo lepiej wyglądają.
Francji i Anglii nie oceniam nie ogladałam.

0

@Kuba_1 Nie widzę ich z taką grą w finale.

1

@MesQueUnClub_87 Smacznego.
Ja lubię twardy miąższ i jak nie są takie bardzo słodkie.
Kiedyś kupiłam i taka papa była,że trzeba było wyrzucić.

1

@Faro Ota menda.
Oczywiście bardzo szanuję Nicolasa.

1

@MesQueUnClub96 Mam nadzieję,że jak nie Włosi to Niemcy wygrają.

2

Niemcy chyba grają najlepszą piłkę.

1

@Rewolucja123 Ja myślę,żeby uważasz kogoś za najlepszego trzeba zagrać taki Mundial jak Maradona,Pele,Messi czy R9 może o kimś zapomniałam a nie jako dodatek.
To świadczy o wielkości jak zawodnik potrafi doprowadzić reprezentację na szyte a nie tylko jako dodatek.

1

@Aferzysta Ty wiesz co Messi wyprawiał na Mundialu? Skoro tak uważasz to spoko.
@AFA @mekston @PatrychoO @Lionel_Messi10
To już chyba nie ma o czym z nim dyskutować jak kolega twierdzi,że Ronaldo zagrał by taki Mundial w 2022 roku jak Messi.
Chyba to trolling.

0

@Aferzysta Najlepszy to może być Mbappe,Haaland,Kevin,Rodri czy Vini.

1

@Aferzysta Serio uważasz,że obecnie Ronaldo potrafił by zagrać jak na Mundialu Messi? Xd

0

@Aferzysta Jednym z najlepszych obecnie na świecie? Co ty bierzesz?

1

@Aferzysta Drybling i kreacje taka jak Messi?
@mekston @Lionel_Messi10 wiedzieliscie,że CR kreuje i robi dryblingi jak Messi z Holandia,Australia czy Chorwacja na MŚ?
Podeslecie mi highlightsy z tych zagrań? Bo chciała bym to zobaczyć.

1

@Aferzysta Obecnie? Bez podjazdu. Chyba nie powiesz,że Ronaldo umie w drybling,kreacje i sam potrafi pociągnąć zespół.
Przecież Ronaldo do Messiego obecnie nie ma żadnego podjazdu.

1

@PatrychoO Ja mówię o Bartusiu.
Tak szczerze to chyba tylko ślepy nie widzi,że Messi to obecnie dużo większy poziom niż Ronaldo.

1

@Aferzysta Kiedy dodałam post o Leo w MLS?
Zreszta co ty porownównujesz zawodnika,ktory ma drybling, pomysłowość i kreacje do zawodnika,który stoi tylko na ataku i czeka na okazję.

1

@Luciano99 ??? Czekam już miesiąc.
Tak chcesz zarobić?

1

@PatrychoO Dla niego Cristiano jest najlepszy bo strzela w Arabii.
Drybling,kreacja the best.

7

@Luciano99 Co z tymi oponami? Wymieniłeś?

7

@PatrykBarca Mam nadzieję,że to ironia.
Moim zdaniem Yamal ma większy potencjał i obecnie również jest lepszy a to dziecko jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?