Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 Dzięki. :-)
0
@Stinger_ No jest póki co słabe,
Kolumbia czy Peru za to są mocniejsze niż w pozostałych latach.
0
@Stinger_ Ja nie mówię,że CR jest słaby,bo jest jednym z najlepszych w historii. Chodzi mi o to,że Ronaldo miał dużo łatwiej niż Messi o gole.
@AFA wyżej już Ci wytlumaczył z jakiego powodu.
Tam najwyższy wynik był bodajże 4:1 w kwalifikacjach.
Zresztą ta dyskusja tyczyła się słynnego Bartusia,który stwierdził,że MŚ jest słabszym turniejem.
0
@Stinger_ Logiczne,że tamte lata.
Ekwador tych chłopców do bicia z Europy czy Boliwia spokojnie by pokonali. Zresztą ładnie dla oka grał Ekwador.
1
@NeroTFP1 Kolego ty jesteś ogarnięty w tych sprawach. Wiesz może,gdzie mogę obejrzeć wszystkie turnieje WTA czy ATP?
Bo niestety nie transmitują wszystkiego w Polsat Sport czy Eurosporcie.
0
@Stinger_ Ronaldo 2 razy finał Euro
Messi 2 x finał MŚ.
Nie wspomnę o drugich miejscach czy olimpiadzie,która stoi tak jak te towarzyskie Liga Narodów.
0
@Stinger_ Ja się nie śmieje. Niby gdzie?
Napisałam tylko,że mieli puchar konfederacji.Argentyna nie będąc MŚ wygrała że zwycięzcami Euro.
Francja też nie miała możliwości wygrać ani Finalissimy ani Konfederacji.
Powiesz,że Argentyna teraz mogła by grać taki turniej. No okej.
To zwycięzca Euro,oni i Afryka.
Ze zwycięzcami Euro już wygrali, MŚ to oni to może Afryka ich by pokonała.
0
@Linghunter88 Ale dalej silniejsze niż Gruzja,Rumunia i reszta tych drużyn do bicia.
Kanada,Kostaryka te drużyny pokonały by chłopców do bicia z Europy.
Jedynie Katar czy Arabia Saudyjska tutaj nie wiem kto by przewazał.
0
@Eziusz Australia powiadasz. Ta która wyszła kosztem Dani?
0
@Eziusz Tunezja,Kostaryka,Ghana,Australia to drużyny lepsze od Rumuni,Gruzji.
Australia ograła Danię.
0
@Stinger_ Nie wygrał finału,ale ile zajał drugich miejsc?
Copa czy 3x finał
Vice mistrzostwo świata.
Ile ma CR finałów oprócz tych wygranych?
0
@AFA Oni twierdzą,że Euro jest trudniejsze od MŚ.
Tylko szkoda,że nie wiedzą iż na MŚ grały wszystkie najlepsze reprezentację z Europy Plus Polska i Walia.
Ale tak trudniejsze,bo na Euro jest Gruzja,Ukraina,Rumunia zamiast Argentyny,Brazyli,Maroko,Japonii.
0
@Stinger_ Tylko wtedy rozgrywana puchar konfederacji,więc miał szansę. Grały tam 4 drużyny. Mistrzowie z każdego kontynentu i z Chile przewaliło.
@Kapitan hawk
0
@Eziusz Ty dalej nie rozumiesz,że na MŚ grały wszystkie drużyny z Europy te topowe? Przecież nawet Polska czy Walia się dostały.
Nie powiesz mi,że Argentyna,Brazylia,Maroko są słabsze od Gruzji,Ukrainy itp.
Na MŚ nie pojechały drużyny takie jak Czechy,Austria,Ukraina i tym podobne.
0
@mekston Różnie może być,ale kolega pisze,że Portugalia finał easy. Zobaczymy czy tak Easy.
Kogo oni mogą mieć w 1/4?
0
@Aferzysta To ty umniejszałes Argentynie a ja podałam Ci przykład Portugali i to ty napisałeś,że się ślizgali nie ja.
Wygrali puchar a Argentyna zdobyła srebro. Tyle w temacie.
Dobrej nocy Bartku.
0
@Aferzysta Nie widzę abym umniejszała Maradonie.
Dobra dyskusja z Tobą nie ma sensu.
Dla Ciebie MŚ jest łatwiejsze od Euro,więc nie było tematu.
Myśl,pisz co chcesz.
Argentyna jest słabsza od Gruzji,Malty itp.
Argentyna jest najlepsza na świecie!
Obecnie jest Mistrzem Świata, Mistrzem Ameryki Południowej i mistrzem pojedynku ze zwycięzcą Euro.
Dziękuję dobranoc.
1
@Aferzysta No puchar jest,ale czemu Argentynie zmniejszasz srebra skoro cieszysz się z ślizgania Portugali. Sam tak powiedziałes.
Portugalia wygrała Euro a Argentyna była vice mistrzem świata. Tyle w temacie.
0
@Aferzysta Gdzie ja Ciebie obrażam.
Napisałam,że z Kozą (zwierzę) ma szansę wygrać puchar.
Gdzie tu obraza idola? Nawet nie wspomniała.
Kolega wyżej napisał GOAT a z tego co kojarzę to jest koza?
Skoro koza w składzie to grają o pastwisko?
0
@Aferzysta Jednak 3 drużyna nie wychodziła z grupy na Mundialu.
0
@Sigma Koza z nosa? Czy koza wpadła do woza?
No cóż może Portugalia z Kozą w składzie wygra puchar pastwiska.
0
@Aferzysta Był najlepszy,najskuteczniejszy.
City gra lepsza piłke,ale liczy się skuteczność.
Nie musisz grać ładnie,aby wygrywać.Na szczęście Argentyna jest fizyczna i gra bardzo ładnie dla oka.
0
@Aferzysta Ha Ha Ha
Jak byś wiedział Argentyna w ostatnich 3 Mundialach była 2 x w finale ile była Portugalia razy?
0
Komentarz usunięty
0
@Kuba_1 Oni rozjadą Holandię i Francję? O czy ty piszesz.
Od razu będę grać tylko finałowy mecz bo po co mają grać aż tyle.
To Bartuś,ten od Danii co Argentyna miała polecieć.
0
@Aferzysta Przypomina,że z Maroko Portugalia odpadła.
Zobaczymy czy pokonają Francję,Holandię itp.
No nie wiem czy Top3 drużyn świata.
Francja,Argentyna,Anglia mają mocniejsze zespoły.
Portugalia może mieć problem nawet z Chorwacją a przypominam,że polecieli z Belgia na poprzednich zawodach.
Ty albo trolujesz,że rozjadą wszystkich do finału,albo jesteś jakimś fanboyem.
Nawet kibice Argentyny mieli pokorę i nie pisali,że rozjadą tylko,że liczą na wygraną. Ty natomiast jesteś tak pewny wszystkiego. Pisałeś,że Portugalia rozjeździe wszystkich na MŚ. Wiemy jak to się skonczyło.
0
@Aferzysta Zobaczymy czy z Holandia/Francją będzie tak łatwo.
0
@Kuba_1 @ w 1/8 mogą trafi na Francję,Holandię . Czy ja wiem czy tak łatwo.
4
@Kapitan hawk Padłam.
Argentynie strzeli z pewnością,ale z Europejskimi gigantami może mieć trudniej.
Szkoda,że nie wie kto jest mistrzem świata.
3
@Kapitan hawk Nie rozumiem jeszcze jak można twierdzić,że Euro jest lepsze od MŚ.
Oni tłumacza,że w Europie jest więcej drużyny dobrych. Okej.
Na MŚ pojechały wszystkie drużyny najlepsze w Europie plus Serbia,Polska i Walia. Włochy same sobie winne.
Na MŚ nie załapały się Austria, Czechy itp.
Więc jak można mówić,że turniej Europejski jest lepszy od MŚ,skoro grają tam wszystkie drużyny z Europy (najlepsze) plus Polska i te 2 pozostałe.
Co? Grecja,Austria,Ukraina to lepsze drużyny od Argentyny,Maroka,Urugwaju,Brazyli,Japonii itp?
Nie rozumiem ich myślenia.