Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 Proszę oby Carboni zamiast Guido. Bardzo dobrze zagrał.
Barco pewnie IO bo jest jeszcze Acuna i Nikola.
0
@daniel32778 Ciekawe.
Tam każdy ma problem nawet Brazylia,Urugwaj czy Argentyna.
Maski tlenowe po zakończeniu niektórzy zawodnicy potrzebują.
Obawiam się,że Albania mogła by nie dograć.
0
@kigani Jak on napisał,że w Argentynie miał by pierwszy skład. Ha ha
On jest lewym pomocnikiem?
Czy lewym obrońca?
Jak lewym pomocnikiem to już widzę jak by wygryzł Mac Allistera czy nawet Lo Celso.
On by miał problem z Acuna i Tagliafico.
1
@agaFCB Taki tenisista to na rok pewnie z reklamami i wszystkim to z 50 mln na spokojnie zarobi.
0
@Rust_Cohle Myślę,że w Niemczech z pewnością.
0
Nicola miał by pierwszy skład we Włoszech?
2
@Kapitan hawk Zapraszam Europejskie zespoły na wysokość do Boliwi.
Ciekawe czy takich słabiaków jak to mówi kilku rozjeździe Boliwię.
Obawiam się,że tutaj maski tlenowe wchodzą w grę.
0
@MesQueUnClub96 Mocne 8/10.
1
@Aferzysta @Emhyr Napisał Ci już.
Na YouTube widziałam,ale nie radzę oglądać. Bardzo nieprzyjemny widok.
0
@VegetaPolska Zobacz sobie co robi Krokodyl.
3
@AFA @mekston @Lionel_Messi10
Co się dzieje z Foythem dalej kontuzja? Czy forma słaba?
3
@Sigma MŚ 2014
Odpadają w grupie: Hiszpania,Anglia,Włochy,Portugalia czy Chorwacja.
Pasuje do narracji czy nie?
Chyba gorzej przegrać i odpaść na Mundialu.
@Bagsik88 @Kapitan hawk
Teraz wyjaśniony jesteś Mundialem sprzed 10 lat.
Nie meczem towarzyskim.
3
@Kapitan hawk Ładnie wyjaśniony. :D
1
@Lionel_Messi10 Szkoda,że nie Barco.
To Guido może zagra raz,dwa ogony.
6
@Lionel_Messi10 Włochy,Niemcy,Francja,Hiszpania i Anglia 50 lat temu. To mistrzowie Świata.
Gdzie reszta potężnej Europy?
Nie ma to jak umniejszają państwa z Południowej Ameryki.
Włochy, Niemcy 4x MŚ
Francja 2x
Anglia czy Hiszpania 1x
Dla porównania
Brazylia-5x
Argentyna-3x
Urugwaj 2x tyle co Francja.
Gdzie potężna Belgia,Portugalia,Holandia czy Dania?
Wogole to śmieszy mnie to umniejszanie Ameryce Południowej.
Mówią o ostatnich latach posuchy krajów z Południowej Ameryki.
Zapominają wspomnieć o braku wyjścia Niemców z grupy,Dani.
Braku 2x pod rząd obecnych ME.
Za to nie pamiętają kto był w finale MŚ 10 lat temu. Urugwaju w półfinale. Kolumbi w 1/4.
Zapominają o Chile,które wygrało z ME.
Do tego ME przekopani przez zwycięzców CA. To w końcu jak to jest.
1
@Dosq Ja w niedzielę nigdy nie idę do sklepu bo nawet mi się nie chce.
Odpoczywam sobie.
Zresztą dlaczego urzędy nie są otwarte chociaż w sobotę? Już nie mówię o niedzieli.
0
@KlimO Myślę,że chodzi o to,że w sklepach mają najniższą krajową.
Nie wiem jak jest na stacji i kinach czy tak samo.
0
@Sysia11 ustatkuj*
0
@Arys Młodsza o wiele lat.
To ustatkuje się kolego bo później będziesz żałował.
0
@Emhyr Są tam młodzi z innych klubów? Wiem,że jest ten co dostał od Valverde.
3
@against_modern_football Czytasz ze zrozumieniem?
Napisałam,że słabiaków. Ty za to przedstawiłeś to zupełnie inaczej.
5
@AFA Argentyna też gra na bardzo dobrej intensywności. Szczęście,że to Scaloni stworzył takiego potwora.
Intensywność dużym kluczem do sukcesu.
3
@Lionel_Messi10 Wogole to Kolumbia,Edwador, Peru, Paragwaj itp to na miękko by porobiło slabiakow z Europy.
Myślę,że Polska to miała by problem z Boliwia wygrac.
Najlepsze jest to,że Niemcy z grupy wyjść nie mogą. ME 2 x pod rząd na Mundial nie pojechał.
Hiszpania słabo.
Dania z grupy nie wyszła.
Japonia grała lepiej od Hiszpanii,ale na szczęście wyjaśnili ich w karnych.
Ale tak najlepsze są reprezentację z Europy,szczególnie te,które dostały w tutok od Australia,Maroka, Japonii był ktoś tam jeszcze?
No a Ursusy nie wyszły bo Portugole wystawiły rezerwy.
4
@Lionel_Messi10 Kylian niech odda MŚ z 2018.
Zrobią podmianie z Włochami za Euro. Myślę,że Italia była by dużo bardziej zadowolona a i Mbappe był by zachwycony,że ma najważniejsze piłkarskie trofeum Euro.
0
@Michau98 Jaki moment?
Kobiety wygrały LM i szypiornisci.
To o nich wspomniał.
Nie tylko człowiek żyje piłką nożną.
Myślisz,że szczypiorniakow obchodzi piłkarska LM ich obchodzi tylko sukces w piłkę ręczną.
To,że słabo idzie im w piłce to inna bajka.
0
@Michau98 Skoro piłka nożna jest na słabym poziomie to cieszy się z innych sukcesów sekcji i tyle.
Nie wiem co w tym śmiesznego.
2
@mekston No dokładnie.
Ta sama Dania co nie wyszła z grupy z Australią.
Moim zdaniem Australia to lepszą drużyną od tych najsłabszych drużyn na Euro. Ja nie wiem,czy Polska by z nimi wygrała.
0
Oglądałam sobie powtórkę (skrót )finału AO Sharapova - Azarenka.
Publiczność chyba miała zatyczki w uszach.
0
@Linghunter88 Może i nie,ale Vini dla Brazyli jest jak Artur Melo dla Brazyli.
0
@takisobiektos To jeszcze bardziej niszowy i tyle. To,że Laporto nie umie zająć się najważniejsza sekcje to pretensje do cule. Najlepiej sprzedać i zastrzyk gotówki by był.