Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Masz po prostu ból 4 liter,że kilka osób kibicuje innej reprezentacji jak Polska i tyle.
1
@97ketrab Wypowiada się ten,który najbardziej atakuje Argentynę od kilku dni. Podobno masz ich w nosie.
0
@MesQueUnClub96 No tak jak Otamendi coś odwali to głaskam go po głowie.
Co mam pisać jak odwali? Nic nie pisze bo po co mam pisać negatywne komentarze na gościa,któremu kibicuje.
Obiektywizm? Dla mnie Dibu (od 2 sezonów)jest bardzo dobrym bramkarzem dla Ciebie może być średniakiem.
Według Ciebie Hurkacz jest znakomity a według mnie jeden z wielu dobrych i tyle. Każdy ma swoje zdanie.
Nie mogę sobie napisać,że ktoś ma talent? To jest brak obiektywizmu?
0
@MesQueUnClub96 Pisałam o Dibu i co z tego?
Ty piszesz cały czas o Hurkaczu i również mogę powiedzieć,że mu szkodzisz.
Nie zrozumiesz tego. Dla mnie Argentyna to nie tylko Messi ale i inni zawodnicy. Gdyby zależało mi tylko na Leo to bym nie śledziła poczynań takich zawodników jak Lautaro,Soule,Ezeqiel i masę innych.
Każdy ma prawo kibicować komu chce.
0
@MesQueUnClub96 Dla Twojej informacji nie jestem ambasadą Argentyny i nie promuje Argentyny.
Pisze o nich bo lubię a jest tu paru użytkowników,którzy również sympatyzują z tą reprezentacją.
Jak ktoś pisze o City,Realu Madryt czy polityce itp to może?
Strona jest dla wszystkich i każdy może pisać o czym chce.
Rozśmiesza mnie to ciągłe pisanie (szkodzenie Messiemu).
Niby w jaki sposób można mu szkodzić?
Lautaro, Alexis czy Molina (pisanie o nich czy lidze Argentyńskiej szkodzi?
Młody ty piszesz cały czas o Hurkaczu.
Ambasada Argentyny- to wy nas tak nazywacie a nie my siebie.
2
@97ketrab Nie zaprzeczam,że nie jestem,ale skoro ty jesteś taki idealny a lajkujesz takie posty to nie świadczy o twojej wspaniałości.
Zrozum,że ja nie zaprzeczam. Owszem napisałam tak,ale nie robię z siebie świętoszka w przeciwieństwie do Ciebie.
1
@97ketrab Kto się gubi? Ja nie zaprzeczam,że nazwałam Cię gościu.
Natomiast ty robisz siebie człowiekiem prawym i bez wad.
1
@AFA Jakie plecy wyrobione.
Widać,że siłownia 6 razy w tygodniu.
1
@Hindus Kiedy pisałam bezpośrednio o Leo Messim?
Jego wielkości,golach itp? No pokaż.
Doinformuj się a później pisz.
4
@mekston Najlepsze jest to,że pisze o Leo a ja częściej pisze o innych zawodnikach.
Tak jest jak ma się ból 4 liter. Nie chcę,albo nie widzi.
1
@Hindus Śmieszny jesteś. Lizodupy Messiego. Xd Kiedy pisałam o Leo?
Jak coś to Argentyny a nie jednego zawodnika.
Obecnie to częściej wspominam o innych zawodnikach niż Leo.
2
@Arden 38 lat a wygląd na 50 lata. Czas nie oszczędza jak Pol napisał.
Kolejny raz nowe włoski... Niech mu się przyjmą z pewnością będzie wygladał dużo mlodziej.
2
@Zoker Ja bym dała Wirtzowi oczywiście jeśli byłby kluczowy na Euro.
1
@97ketrab Nie dowidzisz- nie twierdzę,że nie dowidzisz. Napisałam to w kontekście wczorajszego postu. Czarno na białym było pokazane. Tylko o to mi chodziło.
Gościu to zupełnie inny poziom niż typiara.
Zresztą to jest tylko strona internetowa.
1
@97ketrab Ja Ciebie obrażam?
Napisanie Gościu to jest obraza?
Albo,że ktoś niedowidzi?
3
@mekston Mowił,że nie pisze prawie o zawodnikach z Argentyny a w każdym dniu o kimś wspomina.Niby śledzi ligę Argentyńska a starego dziadka nazwał talentem i perspektywicznym.
Lautaro to jeden z najlepszych napastników na świecie.
1
@Klejnot_Nilu Jeden z najgorszych bramkarzy? Xd Na Mundialu z Australią, Chorwacją,Meksykiem bronił bardzo dobrze.
Przypominam,że w finale z Francją Otamendi odwalił babola. Druga bramka kto pokrył Mbappe?
Trzecia bramka to znowu karny ręką Montiela. To gdzie zawinił?
Francja 2 karne miała i Dibu jeden wyczuł i nie dużo brakło.
Najważniejsze,że przy karnych bronił znakomicie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kapitan hawk Ale odklejus.
1
@97ketrab Mi chodzi o jego statystyki,że był najlepszy.
Czarno na białym jest napisane.
Niech sobie wybierają oficjalnie kogo chcą.
Dla mnie liczy się tylko forma Dibu.
Bez odbioru.
1
@97ketrab Jeszcze,żeby grał w lidze Argentyńskiej.
1
@97ketrab Typie a nie widzisz na grafice co jest napisane.
Masz podane statystyki za co.
1
@97ketrab Jak tam ten młody talent.
@Lionel_Messi10 znawca ligi a pisał o starszym zawodniku,że dobrze prosperuje xddd.
Śmiech,a będzie się wypowiadał na tematy związane z ligą typ co nawet nie wie kto to Valentin.
1
@Emhyr Oprócz Realu Madryt drużyny z LaLiga nawet się nie umywają.
Tam Real nie mówiąc o Barcelonie mieli by ciężko o mistrzostwo.
Przepaść sportowa, pieniężna i zainteresowanie ogromne.
1
@Lionel_Messi10 Najlepsi obrońcy w LL a w PL się nie umywają do najlepszych.
No no PL dużo większy poziom od LL. Tak wychodzi.
Najlepsze jest to,że jest grafika pokazana,że we wszystkim był najlepszy. Widocznie miał dużo więcej strzałow na bramkę a dzięki komu?
Pau,Końskie i flopowi Lengletowi.
Na grafice jest jasno pokazane,że był najlepszy.
Masz coś czarno na białym a i tak Ci sami co mają boldupienie dalej swoje.
2
@Lionel_Messi10 Noi bardzo dobrze.
Więcej nie ma co dyskutować.
Dla hejterow słynne mmm puuu prosto od Dibu Martineza.
1
@FCB_dimiC To jakim flopem jest Ter Stegen,który obronę ma duża lepszą. Też tak sądzisz?
Odsyłam do grafiki powyżej za co jest w 11 sezonu. Myślę,że Ci którzy tym się zajmują wiedzą lepiej.
5
@takisobiektos Masz na grafice jest pierwszy we wszystkim czyli bronił najlepiej w lidze.
Dalej płaczcie,że jest w 11 PL.
Ślepi jesteście co jest na grafice?
Wyraźnie pokazane za co.
@Lionel_Messi10 jest jak byk pokazane,że był najlepszy mają statystyki a Ci dalej swoje.
Olać ich!
Trzeba się cieszyć formą Dibu!
Do hejterow niech płynie ta słynna cieszynka.
3
@Lionel_Messi10 Bardzo dobrze i pisanie,że "wina kolegów".
Przecież czarno na białym widać na tej grafice,że Dibu praktycznie wszystko na pierwszym miejscu.
Zapraszam Marca czy Tibo do takiej drużyny i zobaczymy czy będę tak bronić jak w obecnych klubach.
8
@FCB_dimiC Zobacz kto gra na obronie w Aston.
Kolega wyżej dał statystyki.
Przecież masz pokazane na obrazku.
Jego wina,że koledzy dopuszczają do grona sytuacji.
Ta grafika świadczy o jego wielkości.