1

@Kidd Wszystkie mecze,które zaczynał w podstawowej 11.
Miałam dawać te co grał po 15 minut? Bez sensu. Niby kiedy w 15 min miał by tyle zrobić.

1

@Kidd No jak zaczynał z ławki to jak miał nabić np 4/5 czy więcej?
Pisałam liczby jak zaczynał mecz od początku.
@Lionel_Messi10 zresztą nie od razu grał od początku,więc dlatego ma zaniżone. On ogólnie robi dużo dryblingów i ma dobry procent.
Nie wiem,ale dla mnie zawodnik który wyróżnia się w tej lidze w tak młodym wieku i robi takie rzeczy to naprawdę ma potencjał na Wielkie granie.
Zresztą w Argentynie uchodzi za największą nadzieję młodzieży.

Jak mam być szczera to on ma lepszą technikę od Garnacho i wizję gry.

1

@Kidd Nie dla tego.
Ten chłopak ma oprócz dryblingu wizję gry,technikę,balans ciałem,podania i bardzo dobry strzał. Dlatego wyrozniał się na Mundialu i wyróżnia w River.
Zresztą on ma 18 lat w tym roku a jedzie na IO że starszymi o 5 lat.

1

@Kidd Instituto 6 dryblingów
Nacional 3/3
Rosario 8 na 10
Gimnasia 5
Rivadavia 4 na 6
Boca 2 na 3
Rosario 3 na 7

On jakoś od stycznia/lutego stał się zawodnikiem pierwszej drużyny. Nie od razu Rzym zbudowano.

Liczyłam mecze w pełnym wymiarze.
Oprócz Rosario to bardzo dobry wynik i skuteczność.

1

@Opta Kiedy to było w 2015 roku. Tak się zapowiadało. Martin w Realu był cieniem samego siebie to Arsenal zrobił z niego gwiazdę.
Nie bez powodu City wykupiło Echeverriego ma ogromny talent nie porównywalny do Traore (wystarczy zobaczyć co wyrabiał na młodzieżowym mundialu a co w River dorosłej drużynie).
Adama to u małolatów grał i w dorosłej z 2/3 mecze. Zresztą jak był taki nabity to nie dziwota,że ich taranował.
Echeverri ma znakomita technikę,drybling,balans i strzały.
Najważniejsze,że gra w dorosłej drużynie i jest jej motorem napędowym a co najśmieszniejsze,póki co to drobniutki chłopaczek a i tak potrafi nie jednego dryblasa ograć.

3

@ToWinaSedziego Zapomniałam o Yamalu oczywiście,chyba jest najlepszy z małolatów.
Ile Yamal z ciekawości ma skuteczności w dryblingu?

1

@Rust_Cohle Ojj Rust znowu mnie nabierasz. Myślę,że będzie drugi za Darwinem.

4

Echeverri kolejny znakomity mecz.
Może dostanie powołanie na IO.
Wcale się nie dziwię jeżeli za niedługo zagra w kadrze.
Drybling ma kozacki (co mecz mija rywali jak tyczki i zazwyczaj 80-100 procent skuteczności ). Dawno nie widziałam takiego małolata z takim dryblingiem.
@AFA @mekston @Lionel_Messi10 @FCBparasiempre

1

@Emhyr parasol mam polecam. Odporny na wichury.

1

@bartas97 Lubię. Garnacho dodał zdjęcie z Messim i napisał GOAT.
Ronaldo dla niego również jest the best i na nim się wzoruje. Kibicuje każdemu Argentyńczykowi,który gra w reprezentacji,ale również młodym jak Paz owi.
Okres Di Marii (najlepszy) przypada na Real i co mam go nie lubić? Własnie bardzo go lubię.
To tak jak bym miała Valdano nie lubić a znacznie przyczynił się do MŚ 86.
Nie wiadomo czy Argentyna by wygrała,gdyby nie jego gol.
Pewnie nie raz nie dwa w Realu zagra Argentyńczyk i jak będzie się przyczyniał do dobrej gry w Argentynie to jasne,że będę miała symapie.


1

@thorin Jaki problem taka ciekawostka i tyle. Po prostu śmiesznie by było,gdyby była taka odwrotność.

0

@VegetaPolska Rolnik szuka żony,albo chłopaki do wzięcia.
Branie będziesz miał duże. Do wyboru do koloru.

Tak wogole to dziwne,że nie możesz znaleźć sobie dziewczyny.
Przecież nawet takie przyczymance z chłopaków do wzięcia mają swoje potwory.
Na pewno nie jest tak źle. Może masz niską samoocenę. Czemu nie powiesz łasce która Ci się podoba prosto z mostu a nie jakieś dziecinne zachowania jak w gimnazjum.

0

@JimMorrisonFCB Wspieram wszystkich Argentyńczyków nie ważne jaki klub. Życzę każdemu dobrze.
Di Maria super gracz i jego najlepsza forma przypada na Real.

0

Jedną z pierwszych osób rządzących późniejszym Realem był Juan Padrós Rubio – Katalończyk, główny pomysłodawca stworzenia profesjonalnej drużyny piłkarskiej. Zalegalizował działalność klubu po dwóch latach.
Proszę to Real zapoczatkował Katalończyk.
Realowcy więcej szacunku do Katalonii w końcu to jej człowiek zapoczatkował profesjonalną drużynę i zalegalizował jej działalność.
Ale chichot losu.
Chyba bym yebła jak Barcę założył by człowiek z Madrytu.
Ale z tego co kojarzę Gamper to Szwajcar.

1

@MesQueUnClub96 Ciekawe jaką?
Masz może i rację,bo Hurkacz nic znaczącego nie wygrał.

1

@MesQueUnClub96 Problem z nami bo umieszczamy posty o Argentynie?
Ty co chwilę walisz frazesy o Hurkaczu i co dobrze jest?
Ktoś pisze o skokach inny o bilardzie a ty o Hurkaczu.
Mnie to nie interesuje,więc nie czytam i proste... Czy mam problem,że o tym piszesz? Nie
Ty więcej piszesz o dziurkaczu,niż my o ARG. Czy ktoś Ci mowił,abyś założył Hubi.pl? No własnie.


0

@clyde Gdzie tak napisałam?
Napisałam " Moja drużyna wygrała..." i w dalszej części zdania widać o kogo mi chodziło... mianowicie o reprezentację.

Zresztą co to ma do rzeczy,że Barcelonę mam pierwszą napisaną? Bez sensu.

0

@ToWinaSedziego Kiedy ja powiedziałam,że Argentyńscy bramkarze są lepsi.
Marc jest lepszy od Dibu.
Martinez z pewnością lepiej broni karne.
Costa z Porto np jest utalentowany.

1

@MesQueUnClub96 No 1,5 na komentarz to dużo jak chodzi o twoje komentarze. Zrobisz wszystko.
Czy ja na ramble narzekam?
To wy się czepiacie.
Jakoś nikomu nie przeszkadza,że pisze się tu o F1,koszykówce,bilardzie itp.
Tylko wieczny problem o ARG bo wygrała MŚ.

1

@MesQueUnClub96 Tak jak ty dla poleceń wszystko zrobi.
Zresztą wali mnie to przynajmniej moja drużyna zdobyła ostatnio potrójną koronę (ARG). To,że wy macie problem,że ktoś ma jakąś pasję to nie mój problem.
Wolę oglądać i interesować się ligą ARG niż ta kopaniną z Polski.

0

@Rust_Cohle Rust to nie ty błagałes o ostatnią szansę (perma).
Ktoś tu nie może żyć bez poleceń i La bamby.
Wystarczyło założyć nowe konto tylko polecenia tysięczne by zniknęły.

0

Jestem ciekawa co Vini będzie wyprawiał na Copa. Tam grają tak ostro,że chłopak już całkiem postrada zmysły.
Ponadto tam sędzia sobie nie pozwoli na podskakiwanie tylko czerwo od razu.
Biedny Vini jr.

4

Yamal będzie jednym z najlepszych na świecie.
Pytanie czy będzie chciał zostać w takiej słabej drużynie.

1

Vini na Copa oby taki celownik był.

0

Jak taki placek jak vazquez strzela to wiedz,że obrona jest tragiczna.
Placek Cancelo w obronie

0

@VegetaPolska Nie mam nic do niego po prostu dziwię się,że w Realu gra taki placek.
Reprezentacja Hiszpanii nic nie osiąga bo właśnie w niej gra kilka takich placków.

1

Taki placek jak Vazqez czasem gra w pierwszym składzie Realu.
Przecież ten placek w reprezentacji Hiszpanii to jeden z największych dziadów.

1

Na miejscu zawodników zeszła bym z boiska. To nie ma sensu.
Walić ta LL. Ligue1 z otwartymi rękami by przyjęła nawet prezes ligi się tak wypowiadał.

2

Jak będzie możliwość pójścia to Ligue1 to nawet się nie zastanawiać.
LL to dno i metr mułu.

1

To nie mają powtórek?
Rozwiązać ta gównianą ligę.
Francuska dużo lepsza technicznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?