1

@Lionel_Messi10 jest już podany oficjalny skład?
Kto wypada a kto wpada?

1

@Lionel_Messi10 Im więcej talentów tym lepiej.
Moim zdaniem Argentyna od dawna nie miała tyle młodych talentów.
Taki Beltran nie łapie się do kadry a kiedyś Pratto grał w podstawie. (Beltran bez.porownania lepszy ).
Niech to świadczy o tym,że Argentyna ma naprawdę bardzo zdolną młodzież.

1

@MichuZ44 CRa bardziej bym dała na najlepsze triki,bo dryblerem Top3 w historii to na pewno nie był.

1

@Lionel_Messi10 Aaa to supcio a co z Ezeqielem?

1

@Lionel_Messi10 Wiadomo kto dochodzi a kto odchodzi?

0

@Mario96w Nie ma co porównywać.
Cori na 11 spotkań ma tylko 1 wygrane.
Iga vs Rybka 2:4,więc jaki kat?
Sabalenka ma z Iga bilans 3:7 a również nie pasuje mówić,że Iga jest katem Saby.
Cori rozumiem bo tu jest ponad 90% porażek na tyle spotkań.

3

Brawo IGA!

1

1

Macie jakiegoś streama do Igi?

1

Dzisiaj Światek vs Gauff.
Na 10 pojedynków Cori wygrała tylko raz.
Iga dawaj dzisiaj po finał.

0

@FcPortoFan1999 Djoko w tamtym sezonie miał z nim problem.
Tam nie było tie breakow w każdym secie.
Myślę,że jakby serwował jak rok temu to z Alcatrazem i Sinnerem by wygrał.
Jak to mówią Servbot.

0

@Kengo Na Wimbledonie ma największe szanse.
Tam samymi serwami nadrabia.

1

@Lionel_Messi10 Noi super.
Jak Porto to znaczy,że Varela kolejny krok w karierze.

3

@FcPortoFan1999 Widziałam przecieki,że podobno Fernandez z Boca ma być wiązany z Porto.
Wiesz coś o tym? Możesz potwierdzić czy zdementować?
@mekston @Lionel_Messi10 @AFA wiecie coś?

1

@97ketrab Gdzie ZP Leo w 16/17?
Miał 20 g/a więcej od drugiego.
@Lionel_Messi10 zapomnieli o tym.

2

@mekston On nie jest rocznik 98?
No to będzie miał prawie 36.
Zobaczymy,ale też nie sądzę,żeby ta Francja Mundiale kosiła.

2

@Lionel_Messi10 Kylian tak na dobrą sprawę będzie miał jeszcze 2 okazje.
2026 rok i 2030.
Na kolejny nie wiem czy się załapie bo będzie miał już 36 lat a on głównie bazuje na szybkości.
Zresztą nie wiadomo czy we Francji wyłowią się kolejni znakomici gracze.


2

@97ketrab Tacy solidni grajkowie,że nie zdarzyło zadebiutować jeszcze.
Solidny grajek to jest to jest Fernandez czy Medina a nie dzieciaki,które nie zaliczyły debiutu.
Tyle właśnie wiesz...
@kigani tyle właśnie wie.

1

@97ketrab Tak tak śledzisz a nawet nie wiesz kto to Diablito,Ulises Gimenez,Mariano Gerez czy Palacios.
Jak byś sledził to byś wiedział,że mają bardzo utalentowane pokolenie.
Jest różnica jak grasz Lucasem Pratto a nawet obecnie Lucas Beltran nie ma miejsca w kadrze,który jest lepszy od Pratto.

2

@97ketrab Tak im odjedzie jak na Mundialu.
Środek Argentyny a Brazyli to przepaść.
Skończy jak Greenwod a to dobre.
Nie ma o czym dyskutować. Śledzisz ligę? Nie. To skąd możesz wiedzieć jaką w przyszłosci będę mieli kadrę.
Argentyna była i będzie jedną z najlepszych.

5

@kigani Zresztą nie ma co mu tłumaczyć jak Varela,Soule itp to według niego tacy sobie zawodnicy.
Najpierw żeby się wypowiadać trzeba śledzić ich ligę a nie mówić ni z gruchy ni z pietruchy.
Echeverri,Mastantuono i inni młodzi zawodnicy zapowiadają się na prawdę dobrze.

3

@97ketrab To się zdziwisz.
Argentyna co jakiś czas ma znakomitych zawodników. To pokolenie przyszłe zapowiada się świetnie.

8

@97ketrab Nieźle średniaki co mają 3 mundiale i 22 puchary.
Enzo,Alexis,Romero,Lisandro (bez kontuzji),Alvarez,Lautaro może o kimś jeszcze zapomniałam.
Plus Garnacho,Soule.
Bardzo dobry: Molina,Varela czy De Paul i Dibu.
Argentyna ma bardzo utalentowane pokolenie młodych i z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że dawno takiego nie miała.
Najpierw trzeba oglądać i śledzić losy zawodników a później się wypowiadać.
Chyba nie muszę mówić jaka kluczową rolę odegrał na Mundialu Cuti,Alexis,Enzo,De Paul i Julek.
Średniak to może być Serbia czy Szwajcaria.
@mekston @Lionel_Messi10 @AFA

3

@97ketrab Średniakiem?
Ma innych wspaniałych zawodników.
Argentyna od lat jest znakomita a każdej drużynie zdarzają się gorsze lata.
22 pucharów chyba o czymś świadczy.
Leo ma 3 z reprezentacją a reszta?
Znakomita drużyna narodowa.
@mekston @AFA @Lionel_Messi10

1

@Stinger_ Oczywiście,że obrona MŚ przez Argentynę z Leo czy bez niego.
Soule,Enzo,Garnacho,Diablito,Alexis i ogień.

0

@Encore Już jedzie na oparach.
Ciekawe ile Djoko jeszcze wytrzyma bo porównywalny wiek.

0

Oglądam powtórkę Hurkacza i Nadala.
Komentator powiedział,że druga runda to będzie bardzo dobrze a 3 to już znakomity wynik.
Widać,że zbliża się koniec Rafy w światowym tenisie.

0

@DonCarletto Zależy czy dożyje chłop ma prawie 80 lat. To i tak ładny wiek jak na dzisiejsze czasy,gdzie ludzie nie dożywają 60 siatki.

0

@RivaldoVitorBorba On naciąga majty i poprawia włosy jeszcze.

1

Hurkacz przy Nadalu ma bardzo skromny repertuar zagrań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?