0

@RosjaninBut Foden to nie crack czy Erling?
Wystarczy,że Anglia wygra LM i Euro to Phil to bierze.
Ewentualnie Belgia to De Bruyne.

0

@Rust_Cohle Noi?
Tak mi się poprostu wydaje,że Barcelona nie wygra LM dopóki będę w niej grać zawodnicy,którzy doznali kilku upokorzeń (7 lat z rzędu). Dziwnym trafem siada im psycha (już nie o pierwszych 3/4 latach,ale śmieszne jest to,że tyle wpierdzieli w ostatnich latach i nic się nie nauczyli.
Rozumiem jak by odpadali po zbliżonym wyniku a nie po takich upokorzeniach jak np z LFC czy 2 lata z rzędu nie wyjść z grupy.
Co do Argentyny... Nigdy nie ukrywałam,że jest mi bliższa. Nie wiem co w tym złego?1

0

@RosjaninBut Real co roku LM nie będzie wygrywał. Do tego są turnieje reprezentacyjne.

1

@Zoker No Phil ma świetny sezon jak by LM i Euro zdobył to chyba główny kandydat.
Nawet bez Euro,jeżeli zdobył by ktoś z Włoch,Chorwacji i Niemiec.

1

@HighestInTheRoom Szansę ma kilku zawodników.
Erling,Rodri,Saka,Jude,Mbappe może zapomniałam jeszcze o jakimś zawodniku.
Największym wyznacznikiem będzie Euro.

2

@kigani Fajnie jak by Włosi obronili a Copa Argentyna. Było by pięknie.

1

@pres Zawodnicy traktują to poważnie.

5

@LM10GOAT Guardiola.
Przecież my nie mamy słabego składu.
Na pewno lepszy od Leverkusen.
Taki Pep z Cubarsiego, Yamala,Balde,Araujo czy Gaviego zrobił by potworów.

Trzech zawodników o jakich marzę:
Wirtz,Haaland i Mac Allister.

0

@Emhyr Kto nim jest?
Chyba nie Zubimendi.

0

Ymbappe w tym roku 26 lat a żadnej nagrody indywidualnej jak ZP czy FIFA.
Do 34 roku musiał by wygrywać co sezon,aby dogonić Leo.
Jak miał 19 lat to człowiek zastanawiał się ile tych nagród nasieka.
Teraz jest Erlinga,Jude,Saka i inni,którzy będę mieli szansę na wygraną (Euro).
Może w przyszłości Yamal będzie kandydatem.

0

@kigani Niektórzy im kibicowali bo widziałam komentarze.
Też mają legendy takie jak Redondo.
Fani Realu z Argentyny to z pewnością za nią byli.

0

@P33ck Nie nudziło by się mu w PSG? Przecież on tak by lał wszystkie drużyny.
Skoro w najsilniejszej lidze zdobył tyle Mistrzostw to w takim PSG pewnie nuda była by dla niego.
Ciekawe czy do Realu by kiedyś poszedł bo tam też budżet wysoki.

0

@kigani Argentynie kibicowali też niektórzy Realowcy.
Ze względu na Redondo czy Di Marię.

0

Pepe Guardiola siedzi już tyle lat w City a dalej nie czuje wypalenia. Im dalej w las tym jego drużyna gra coraz lepiej.
Ciekawe co by było,gdyby został w Barcelonie na kolejne lata.
Tutaj raczej nie wróci bo mowił,że to zakończony etap w jego karierze.
Pewnie za kilka lat (chyba,że będzie chciał zostać w City "Fergusonem" ) wybierze się do Włoch. Ciekawe jaką drużynę by wybrał.
Inter,Milan czy Juve? Pewnie któraś z tych drużyn.

0

@kigani Niby dlaczego,skoro od tylu lat pasmo porażek a piendzy brak to co się zmieni?

0

@FcPortoFan1999 Flick,Conte,Inzaghi (o ile by chciał ),Nagelsman czy De Zerbi.
De Zerbi mając dostęp do takich piłkarzy ja w LFC,mógłby zrobić doskonałą robotę. Tamten sezon to wspaniała gra Brighton.

2

@mientusek1407 Przecież oni grali do czerwonej kartki dobrze. Graj od 20 minuty w osłabieniu na takim poziomie.
To nie wina Barcy tylko Araujo,że odwalił.
Trzeba było dać strzelić tego gola na 1:1 i tak była by przewaga a nie granie w osłabieniu.

2

@Comentateiro Przeznaczenie tak jak Real "1/8 aż po grób".
Real czekał bardzo długo na LM,może Barcelona po tych kilkunastu latach również odpali.

0

@budel17 Enrique to grał w Realu 5 lat a później w Barcelonie.

0

@FcPortoFan1999 Na rynku jest dużo dobrych trenerów.
Odpowiedni trener,może wszystko poukładać.

0

@MichuZ44 Zarabia pewnie z 30 tysięcy na miesiąc. Faktycznie taka bieda,że 50 Euro wział?

0

@Rust_Cohle Wygrajcie LM za rok.
Chętnie zobaczę Alexisa z pucharem.
Bo Barcelona i tak odpadnie.

0

@czarnyMS To nie był wpierdziel.
Zawazyła czerwona kartka.
Skoro na ich stadionie wygraliśmy to myślę,że gdyby Araujo nie odwalił manualny byśmy wygrali.
Tym bardziej,że on dostał czerwoną na początku spotkania.
Graj 9 zawodnikami w polu i to prawie 70 minut na takim szczeblu.
Odpadli przez czerwoną kartkę i tyle.

0

Ale co Dembuś wczoraj zagrał za mecz.
Szkoda,że przez niego Barca odpała z LFC bo z Fotkami w finale powinna być spokojna wygrana.
Dostał podwyżkę to i od razu inne nastawienie.

0

@regatta52 Bogaty inwestor czy szejk rozwiązali by problemy Barcelony.

0

@Kidd Lautaro z pewnością jest lepszy od Roberta.
De Jonga z pocałowaniem ręki oddała bym za Mac Allistera
Echeverriego chętnie bym przygarneła bo chłopach ma duży potencjał.
Wiadomo,że Dibu jest słabszy od Ter Stegena,więc nie wiem skąd te śmieszki. Chłopak ma ostatnio znakomita formę i pokazał się z bardzo dobrej strony z Arsenalem.

0

Tutaj to chyba szejk albo bogaty inwestor pomoże.
Jeżeli Barcelona ma być lepsza to jestem na tak.
Romantyzm w futbolu to Ajax,który już jest historią swoich 3 LM z rzędu.
Niech tworzą tą Superligę przecież od każdego nie dostaną w trąbę.

0

@Bobo25 Jak Barca miała by wygrywać to chętnie przyjmę szejków.

0

@Hosh Myślę,że wcześniej. Real czekał 12 i dostaje z nawiązką. Może Barca pójdzie ta samą drogą. Dorosną dzieciaki plus jakiś bogaty inwestor i drużyna będzie na pewno lepsza.

1

@ElKamil Mi już odechciało się oglądać po porażce z Bayernem.
Moim zdaniem, Barcelona stanie się klubem historycznym jak Ajax,jeżeli nie przyjdzie jakiś szejk albo bogaty inwestor.
O ile jest łatwiej wygrywać mając nieskończoną kasę.
Tym bardziej,że klub jest zadłużony i nie ma kompletnie pieniędzy.
Yamal,Cubarsi pewnie odejdą. Jeżeli będę znakomitymi zawodnikami to będę chcieli osiągnąć coś w Europie.
Gavi kocha ten klub,ale jeżeli nic się nie zmieni to nie sądzę,aby taki dobry piłkarz chciał grać w takiej słabej drużynie i nie odnosić sukcesów na boiskach Europy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?