Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Noi pięknie Beltran 22 lata,więc młody chłopak być może wbije na większe obroty i do lepszego klubu,to chętnie zobaczę go w reprezentacji.
5
Buonanotte dzisiaj w pierwszym składzie.
Fajnie jakby podążył drogą Mac Allistera.
Odgrywa coraz większą rolę w Brighton.
Ma czas jeszcze w końcu ma 19 lat.
@Lionel_Messi10 @mekston @AFA
2
Najlepszy? No u kobiet to zdecydowanie Barcelona rządzi.
Obstawiam,że Barcą nawet by nie chciała tej zawodniczki. Po co się osłabiać skóra ma się lepsze zawodniczki.
2
@Lionel_Messi10 Mam nadzieję,że nie trafi do Realu bo oni lubią marnować młodych.
Najlepiej do drużyny gdzie będzie miał szansę gry np Benfica czy Aston Villa.
2
@FcPortoFan1999 Seryjnie to nikt nie wygrywa,ale powinna być w gronie faworytów.
To pokolenie obecne jak Alexis,Enzo i Ci młodzi ,którzy są na prawdę bardzo zdolni ma ogromny potencjał. Nie pamiętam tak zdolnej młodzieży (mówię o tej z ligi + Soule, Garnacho itp) dawniej Pratto i inne wynalazki a przecież taki Soule czy Varela (którym interesują się giganty ) jedzie na olimpiadę zamiast na Copa.
0
@FcPortoFan1999 Ile Polska miała by znakomitych zawodników,ten Zenón spokojnie do Polskiej kadry by się załapał.
Dybala,Zenón,Foyth,Hezze.
Koniec końców ja kibicuje Argentynie. Czy Leo będzie grał czy nie,zawsze ta reprezentacja będzie na pierwszym miejscu nie bez powodu śledzę i interesuje się tą ligą.
Można powiedzieć,że po LIO to MacAllister będzie idolo.
Co ostatnio chłopak wyczynia,Kloop jest nim zachwycony.
Aaa i żeby jasność była MacAllister po Mundialu stał się jednym z ulubionych nie po ostatnim wystrzale z formą.
1
@tristan87 Skróty obejrzę,niestety nie zawsze da się wszystko oglądać.
0
@FcPortoFan1999 Nie mam pojęcia dokładnie to ma Zenón.
Zapewne tak.
5
Za niespełna 4 godziny River Plate zagra z teoretycznie słabszą drużyna w Libertadores. Od początku powinien zagrać Echeverri. Niestety z tego co widzę Mastantuono ma kontuzję,ale przy korzystnym wyniku szansę może dostać Ruberto czy Subiabre.
Argentinos o 12 gra a tam w podstawowym składzie zagra Palacios (ten z MŚ U17) zresztą on od jakiegoś czasu jest podstawowym zawodnikiem.
Po jutrze gra Boca a tam Kevin Zenon,który się wyróżnia i myślę,że w niedalekiej przyszłości może trafić do Europy.
Warto również zwrócić uwagę na Jabesa Saralegui,którym interesują się Europejskie kluby.
@Lionel_Messi10 @AFA @mekston
1
@Kapitan hawk Teraz z ciekawości popatrzyłam bo nie interesuje się tą ligą to Ale Hilal robi co chce z tymi rozgrywkami.
Kogo oni tam mają Mitro i Savica plus Bono i ktoś tam jeszcze.
3
@Kapitan hawk Oj tam kapitanie kogo obchodzi jakaś pustyna liga.
Ani jeden mecz nie obejrzany.
Na początku tylko skróty z ciekawości,ale jak zobaczyłam poziom tych zawodników to uznałam,że nie ma sensu bo mogę sobie Ekstraklasę na wyższym poziomie obejrzeć.
0
@Benz Trent sympatyzował z Barcą i akurat to prawda.
0
@ElTomas Trent to fan Barcelony.
Ale jako zawodowiec sympatię odsuwa się na bok.
4
Ale Mac Allister złapał ostatnio formę.
Zbiera znakomite oceny.
@Lionel_Messi10 @mekston @AFA
3
@Popitek12 Dziękuję i również życzę Wesołych Świąt.
0
Gdzie mogę obejrzeć Pappilon/Motylek?
2
@HighestInTheRoom Już się wystraszyłam,że Barta porwali.
Jak Arab hardkorowy to może czas zacząć oglądać odcinki.
1
@Lionel_Messi10 Moim zdaniem Palacios powinien pojechać,bo przed kontuzją forma bardzo dobra.
1
@Lionel_Messi10 Nie no Soule i Garnacho dużo większy potencjał i umiejętności.
3
@Lionel_Messi10 Dokładnie,jeszcze Alana Varele za Guido czy kogoś słabszego.
3
@Comentateiro Musiala i Wirtz wielkie kocury.
4
Super,że debiut zaliczył Colo Barco.
Następny w kolejce Carboni.
1
@AFA Casemiro,Carlos Augusto,Militao i Gabriel z Arsenalu to kontuzja czy co,że nie powołani?
0
@DonMatteo901 Ile zrealizował? Chociaż z 10?
Pytam bo nie interesuje się polityką.
1
@Amidamaru Pogba co by nie mówić zrobił bardzo dobra karierę.
0
@takisobiektos Wszędzie trzeba wsadzić tą swoją nienawiść.
Może ktoś z Katalonii?
2
@Kamil689 Przecież każdy doskonale zna Tuska i jego obietnice.
Jeżeli chce się zmian to powinien być zupełnie ktoś nowy.
2
@Kamil689 Jak to było? 100 dni konkretów na 100 dni rządów.
Ile spełnili 10% chociaż?
Pytam bo nie interesuje się polityką.
2
@Tabaluga37 Wcześniej na Instagramie dodawała z nim co chwilę zdjęcia,chyba nawet z jego synem.
Można zakładać,że wcale między nimi nie było kolorowo tym bardziej,że samobója zrobił.
0
@Danny Gaucho jeszcze nie tak dawno Neymar chyba miał 9/10 straty do Lio.
Co go tak przecięło ?