Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego nowe Santiago kojarzy wam się z kibelkiem?
Jak już to góra wygląda jak deska sedesowa.
4
Xavi na kolejny sezon
Roberto również zostanie
Brakuje sprzedaży Yamla i Cubarsiego
Będzie miał Lapcio swoją potrójną koronę.
5
Echeverri ostatnio bardzo dobra forma.
Dzisiaj asysta a dopiero 20 minuta (grają z Boca ).
Ostatnio młody znakomita forma. Odkąd gra w 11 jest motorem napędowym pomocy.
@Lionel_Messi10 @mekston @AFA @FCBparasiempre
13
@mekston Dokładnie. Fajnie,że wspomniałes o CR. Kolega zapomniał,że Cris przechodził do najlepszej drużyny w lidze a z nim w składzie mają jakieś jedno trofeum i nie zapowiada się,aby był większy wynik w tym sezonie.
Leo tak jak mówisz poszedł do najsłabszej drużyny.
Jest duża różnica jak idzie się do najlepszej a najsłabszej drużyny.
Suarez bez kolan-szkoda,że nie wspomniał jaki Luis był w Gremio. Niby z niej wywodzą się największe talenty.
Czyli można wywnioskować,że słaba liga,ale talenty najlepsze.
7
@mekston On to zawsze szuka zaczepki jak chodzi o Leo albo Argentynę.
3
@AFA Dobrze mu idzie. Na początku sezonu była troszkę słabsza forma,ale teraz dobrze gra.
2
@Lionel_Messi10 Ciekawe czy będę dalej tak mówić po Copa.
4
@kigani Podpisuje się pod tym. Dibu jest znakomity w ostatnich sezonach. Oprócz karnych ma znakomite interwencje.
1
@HighestInTheRoom Podobno nie boli Cię Martinez a cały czas o nim piszesz.
Własnie takie gierki psychologiczne rozpraszają rywali.
Takie City na karne Martineza i dalej byli by w grze o LM.
To nie przypadek EMI często broni karne. Na Copa i MŚ,czyli na najważniejszych turniejach pięknie się pokazał.
0
@Emhyr Arsenal, City to z pewnością.
W Anglii gra się na intensywności i to jest 38 kolejek a nie jak LM 14 meczy.
Jest najlepsza i największą ma oglądalność.
0
@insp1re Wystarczy spojrzeć kogo mają w lidze LFC,City,Chelsea,Arsenal plus Tottenham,United,Aston Villa,Newcastle.
Przecież to są dużo lepsze zespoły niż te niszowe oprócz 3 z Hiszpanii.Oni tam mają swoją LM.
Masz całkowitą rację.
Taki Real czy Barcelona to nie wiem czy w 3 by byli na takiej intensywności.
Brighton,Fulham to dużo lepsze zespoły niż takie Getafe itp.
1
@Pawci023x Jak słabo jak 6 drużyn od 2019 roku było w finałach do 23 roku.
1
@daniel32778 No faktycznie mają takie Alexisa czy Enzo xd. Moim zdaniem wychodzą takie same talenty. Zresztą póki co to Argentyna na 3 finały raz wygrała i zajeła drugie miejsce.
Brazylia to długo nawet do polfinału nie wchodzi.
Dibu jeden turniej? On od 3 lat broni bardzo dobrze.
Myślisz,że dlaczego Aston jest w czołówce? Wystarczy obejrzeć mecz z Arsenalem jak bronił.
Jeden turniej? Na Copa jak bronił to już masz 2. Dibu jest solidnym bramkarze a w karnych najlepszy na świecie.
1
@HighestInTheRoom Argentyna od zawsze była w czołowce,więc co ty mówisz xd.
Faktycznie nic nie wygrywała przed Messim.
Maradona,Redondo,Tevez,Zanetti,Passarela,Batigol,Valdano,Kempes i wiele innych.
Z Leo wygrali 3 puchary a ogólnie mają 22 nie licząc tych.
2
@Ojciec5tkidzieci Dibu Martinez ma 3 estrellas conjunto a Obraniak nie.
0
18 el 12, 2022
Faltan 100 minuto' y ya no tengo voz
El cuerpo que no aguanta, quiere ser campeón
Le hablamos al cielo y nos la trajo (Dio', oh)
Dibu Martinez con la 23 (La 23)
Acuña por la banda, y no lo ven (No lo ven)
Cuti Romero con la 13 (La 13)
Recupera la bocha para el 10 (Para el 10)
Como Tagliafico, tengo tre' (Tengo tre')
22, 78, 86 (86)
El pase de Lionel para Nahuel (Para Nahuel)
El Toro en el penal rompió la red
Z okazji kolejnej miesięcznicy.
To miało około 100 milionów wyświetleń jak nie więcej,ale usunęli mu bo dodał treści Fify.
1
@Firestone Mniejsza z tym... Wiem,że wcześniejszym komentarzem chciałeś sobie ze mnie posmieszkowac.
Tak szczerze to co jest śmiesznego w tym,że oglądam sobie Ligę Argentyńska i śledzę losy młodych zawodników?
Każdy ma inne zainteresowania.
Ty śledzisz losy młodych z Barcelony, ktoś Ryoyu a inni Zakse.
2
@HighestInTheRoom śmieszna ta nazwa ambasada. Xd
Twoja pewnie nazywa się "przegrywów" wiadomo z jakiego względu.
1
@MesQueUnClub96 @Firestone
Napisałam,że Argentyna jest u mnie na pierwszym miejscu. Nawet jak Garnacho, czy jakiś inny zawodnik z Argentyny będzie grał w Realu to będę zyczyła mu dobrze. Gdzie napisałam,że mam w dupie Barcelonę? Kolejne kłamstwo.
Drugi kolega to ma problem,że ktoś się interesuje liga Argentyńską.
Ty jak Polska oglądasz to dobrze jest. Przynajmniej Argentyna jest 2 poziomy wyżej od śmiesznej Ekstraklasy.
1
@HighestInTheRoom Widziała bym go w karnych za Ter Stegena.
0
@Rust_Cohle LFC gra w LE i jesteś na pewno podekscytowany bo to twój klub.
Życzę wygranej,ze względu na mojego ulubionego zawodnika Mac Allistera.
4
@Rust_Cohle Co mam płakać?
Cieszy mnie jego forma.
Jest najlepszym bramkarzem w karnych i to fakt.
Wali mnie to czy w konferencji. Ważne,że na MŚ bronił karne w najważniejszym meczu swojego życia.
0
Dibu ostatnio bardzo dobra forma. Pięknie bronił z Arsenalem.
Mam nadzieję,że utrzyma formę do Copa.
0
@HighestInTheRoom Argentyny to rozumiem czemu nie lubisz.
Ale Aston to super drużyna.
6
Dibu najlepiej broniący bramkarz karne na świecie.
Taki Dibu a Caballero to przepaść.
1
@wojopancer Uważam,że City gra najlepsza piłke i jest obecnie najlepsze.
2
@norbi77 Mourinho idealny autobus by postawił.
Lamine na jednym skrzydle na drugim Bolt (jakiś struś pędziwiatr pokroju szybkości Mapeta) i jazda.
LM gwarantowane.
Zresztą to nie głupi pomysł zamurować się w 11 na polu karnym i liczyć na karne.
0
@AlwaysBlaugrana Przecież ten sezon jest przegrany.
Większe szanse Barcelona będzie miała w lidze,kiedy wejdzie nowy format LM bo będzie znacznie więcej meczy i Real będzie bardziej wymęczony.
0
@T^L Grało by 21 drużyn kiedyś prezes Ligue1 powiedział,że chętnie by przyjął.
A w kolejnych sezonach było by już 20 i normalna sytuacja.
Tym bardziej o ile wzrosło by zainteresowanie Ligue1.
0
@JohnA To jest co innego. Oni nie identyfikują się z Hiszpania i mają własny język.
Myślisz,że Francja by na to nie poszła?
Przecież o ile zainteresowanie tą ligą wzrosło.
Czy czasem kobiety z Realu nie grały od razu w pierwszej lidze?
Ogólnie to życzę im odłączenia bo są bogatym terenem i spokojnie by sobie poradzi nie płacąc podatków Hiszpanii.