Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jankes94 Oni mogą mieć kogo chcą dla nich 100 mln to jak kupno malucha.
2
@Deviler Ten król strzelców Euro to trochę napisałeś na wyrost. Z tego co pamiętam to 3 gołe chyba z karnych.
1
@AmigoBlancos Allegri go nie chciał, szkoda,że nie idzie do Czerwonych.
0
@Encore Dlatego napisane "nie wiem czy to prawda" ktoś wstawiał jakieś źródło i tyle.
0
@Cwaniak4 Nie wiem czy to prawda ale ktoś tu wstawiał jakieś źródło,że niby Pep nie jest zachwycony tym transferem.
0
@GeraltzKatalonii Sam sobie też może heh chodziło mi o trio że fajnie się będzie prezentować
6
@Kapitan hawk Kibice Juve wkoncu odetchnął a nie zdziwię się jeżeli zaliczą piłkarze Juve progres
0
Messi ale będziesz miał asyst Ney-Haland-Messi.
Dla PSG te 50 mln prowizji to jak nic oni są bogaci to mogą sobie pozwolić .
1
@Kgorecki2500 Noi super ja wierzę w Ansu Fatiego, zresztą co rok pojawia się nowa gwiazda więc nic straconego.
Liczy się cała 11 wolę zgrana drużynę jak Chelsea niż 2 gwiazdy a reszta przeciętniaków.
0
@MontelQ Halanda wezmą tak czuję Ruchi taki średni jest
0
@Ghotti PSG Haland zdziwię się jak wezmą Richarlisona.
1
@Bogan Zobaczymy ten sezon pokaże Messi już kiedyś miał schodzić a pokazał,że dalej jest królem.
Strzelał mało bo on tworzył tylko okazje teraz ma dużo lepszy zespól to zobaczymy.
2
@POLAK12345 Dobrze prawisz najsłabsza Barcelona od lat Real niby taki znakomity a poziomem są bardzo blisko i nawet Mbappe tego nie zmieni,bo gra cała 11 a nie jedno ogniwo.
Chyba że ich treneiro zrobi z Vinciusa Sterlinga, Modric będzie miał 25 lat a obrona będzie skała jak Rubens Dias.
Zresztą wraca Ansu ja z nim wiąże duże nadzieje i jest Pedri.
0
@Objectivo Zobacz sobie na Instagramie
1
@PJ1985 wymówki a Barca grała bez napastnika cały sezon i w niektórych meczach juniorami i co a na obronie grały kapiszony w postaci Lenglet.
1
@POLAK12345 widzisz te jego porównania o składzie haha SP klasę lepsza no uśmiałam się ostro Pedri i Frenkie pokaże im gdzie raki zimują.
Niech sobie pisze ja tam uważam,że kadra bardzo zbliżona do naszej.
4
@PJ1985 Każdy ma swoje zdanie ja uważam że Modric czy Kross schodzą już powoli bo najlepsze lata mają za sobą.
Hazard i nim nie ma co wspominać a Vini jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Moim zdaniem PSG ma lepszą kadrę od Realu i Bayern to samo.
7
@POLAK12345 Vini,Asensio,Carvajal,Nacho nie ma co najlepsi.
36 letni Modric i 31 letni Kross to też już nie młodziaki i mają wachania
Ich kadra nie jest blisko City,Chelsea,Bayernu czy PSG
6
@PJ1985 Każda pozycję? Może dla Ciebie my możemy mieć odwrotne zdanie.
Ja tam dalej twierdzę,że wasza kadra jest gorsza od Chelsea,Bayernu,PSG czy Manchesteru City.
0
CR7 czasem nie mówił,że media rozprzestrzenią fałszywe informacje i,że nigdzie się nie rusza?
Mężczyzna zmiennym jest
0
@Mocher91 Co hah z Realem? Przecież oni mają kadrę dużo słabsza niż Bayern,City,PSG czy Chelsea nawet z Mbappe będę mieli porównywalna kadrę do naszej.
Przecieniasz ich a nas nie doceniasz.
6
@Patrykl145 Noi co z tego Mbappe i tak by tam przeszedł prędzej czy później.
Nie martw się Real wcale nie będzie taki mocny bo jeden zawodnik nie gra a cała drużyna.
Barca ma dużo młodych graczy w których jest nadzieja.
0
@BarcaKings965212 Haha dobre oklep od Chelsea znowu dostaną jeden zawodnik nie gra.
0
@DaPidejpi Spokojnie Haland do nich nie trafi, to jest coś jak Messi a Ronaldo jeden chce być lepszy od drugiego.
1
@fart Nawet z Mbappe nie wygrali, ja uważam,że z Leosiem mają duże szanse na zwycięstwo szczególnie,że się wzmocnili.
0
@DaPidejpi Jakie galacticos? Przecież nawet z Mbappe nie będę w gronie faworytów do LM.
Chelsea,PSG,City czy nawet LFC mają lepszy skład
0
@mkord Chodzi mi o dzisiejszy mecz
0
Raków to takie mini Atleti ale Polskie więc całym serduchem
1
@VegetaPolska A czy ja mam problem z tym,że tu przebywacie nie.
Ale te posty co 3 minuty o tym samym po co pisać?
Kija nie mam może ty masz ale z przodu bo gościem jesteś :-)
0
Strona niby o Barsie a co 3 post kolegów z Madrytu.
Przynajmniej fajna stronę mamy szkoda tylko,że chomiki czasem dostają zadyszki