3

Pliskova to znakomita tenisistka więc tym bardziej wielki podziw dla Igi za taki wynik.

1

Iga to może być Nadal mączki

2

@Vebrol No to co przecież każda runda dla Parka nie wiem gdzie ten Kasjo niby miał wygrać

1

@Piotr,1985 Ja ostatni raz kupiłam szkoda na takie cyrki wydawać

0

@ElKamil Ja to samo pieprzę takie cyrki mają swoich lizusów.

5

Norman go cisnął cały czas atakował,przecież nawet z tym odjetym punktem na spokojnie zwycięstwo.
Najbardziej to mi się śmiać chciało jak ten Kasjo powiedział,że 4 rundy dla niego.
Chłop nie potrafi przegrywać a federacja się ośmiesza.
Norman w Mma w 20 sekund by go poskładał a w koronnej dyscyplinie Kasja wypunktował go jak amatora.

2

@Piotr,1985 To samo z Lil Masti zwagowali jej pas bo za dobra

2

Haha 4 rundy przegrał no co za chłop.

5

Niech ludzie przejrzą na oczy przecież Norman go cisnął co za chłop nie potrafi przegrywać

0

Brawo Norman cisnął go zasłużył

4

Norman go cisnął

0

@draxidox ujowo mieli naprawić i co mi to już wogole prawie nie chodzi. Dobrze że premium wykupione to jutro obejrzę ale następna gale to srał pies

1

@kuz Ma łep do interesów trzeba mu to przyznać tyle młodych ludzi go ogląda i się na nim wzoruje. Szczerze mówiąc Norman powinien to wygrać ale podobno Kasjo był kiedyś dosyć dobrym zawodnikiem.

1

Nie mam nic do Kasjo ale fajnie jak by Stormin nauczył go pokory.

0

@Peszko07 Ja się nie szczepię,no chyba,że kiedyś wszystkich zmuszą i nie będzie wyboru.

2

@Kwasiak98 Jak już coś to obudziłaś* marzenia nie bolą

2

@Kwasiak98 Tak w LFC się wypalił a co jak co ale zespoły to on potrafi budować do chwały

1

Oddajmy Dembele za Sancho i dopłacamy z 30/40 milionów.

3

Lewy wcześniej skończył trening, czyżby jakiś uraz.
Miałby pecha najpierw ZP a teraz rekord na wyciągnięcie ręki.

6

@mekston Tyle hajsu na chłopa poszło a on w 4 sezony ledwie 30 goli

1

Dajesz Atleti po mistrza,Barca sobie nie zasłużyła

3

@SinMistico Noi dobrze niech Atleti leci po mistrza

3

@BARCA_FOR_EVER Japierdziele 200 meczów różnicy ale deklasacja

0

@zwyklykibic93 Każdy by go chciał marketing a poza tym Leo w beznadziejnej drużynie wykręca takie liczby to co by dopiero w takim City wyprawiał mając kozaków w pomocy.
Guardiola zna go od podszewki i potrafi go ustawić.

0

@Dundersztyc Wolę walki żadnej?
Po tym zdaniu to już reszty nie trzeba czytać.

1

Ciekawe czy jak City wygrało by LM to czy Leo by się skusił przejść do nich obniżając pensję.

2

@John_Doe Wiadomo,że nie ale gościu co dopiero tworzy tam projekt i jak na razie wszystko mu wypala to dlaczego miałby odchodzić?

0

@John_Doe Już widzę ją Tuchel idzie po pół sezonie do Barcy gdzie odbudował Chelsea i zapewne ma co najmniej z 2/3 lata projektu w Londynie

11

@Pilka_jest_okragla Jak dla mnie to tylko Messi powinien zostać ze starej gwardii reszcie należy podziękować łącznie z Busim na czele.

2

@MatiFCB2000 No ale dać pograć Ilaxowi,Rikiemu czy nawet Collado kosztem starszyzny nic nie zaszkodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?