Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bayern powinien ich rozjechać jak się patrzy na mecz a PSG Garcia niemiłosiernie oby Bayern i Lewy ich wyjaśnili w dwumeczu
0
@dmcteam Heh Bayernu to jeszcze nie wyjaśnił. Bayern jak na razie to jego wyjaśnił w zeszłym sezonie
6
Jprd Paryż gówno gra a strzela Bayern co miał tych sytuacji multum
1
Dawaj Bayern jak nie Barca czy City to Bayern i Lewy niech walczą o LM
0
PSG obsra się w rewanżu
1
LFC jest w kryzysie od dłuższego czasu więc dla mnie to żadna niespodzianka wystarczy spojrzeć na miejsce w tabeli PL które miejsce zajmują.
0
Szkoda że City w grupie z Bayernem bo finał był by piękny
0
LFC jest słaby wystarczy popatrzeć na tabelę PL które zajmują miejsce.
0
@Klaudix No mam nadzieję,że to przejdzie bo też odczuwam ogólnie inny smak jedzenia
0
@busquets5 Ja chyba miałam covida bo przez dwa dni bóle mięśni i złe samopoczucie było do tego kompletny brak węchu.
To było w zeszłym roku we wrześniu jakoś a od dłuższego czasu mam obrzydzenie do jajek mają jakiś taki smak cebuli i metaliczny posmak.
1
@Ronaldinho10VB Nie no ale Bayern w gazie jest a poza tym chyba od 8lat albo lepiej kosi mistrza
0
@pele1282 To nie moje słowa :-)
0
@matirix20 Tylko nie chłop bo chłopem nie jestem :-)
0
@Murazor Barca powoli wychodzi na prostą mamy zdolne perełki i wszystko jak na razie podąża w lepszym kierunku.
1
@lukaszbarca15 A to wiadomo było na starcie że Bayern wygra ligę
0
Ja pierdziu to Juve jest w większym kryzysie niż Barca
2
Ja myślę,że Mbappe i Halland nie trafią do jednego klubu. Obaj mają parcie na szkło i obaj chcą być liderami
0
@Kamiloza91 Pobije to pobije nie to trudno
2
@Kamilos84 Szczęsny
0
@FC1899Barca Bez Lewandowskiego również mogą wygrać.
To samo można powiedzieć jak by wypadł Kimmich czy Muller
1
Noii rekord Mullera ucieka
0
@FC1899Barca To Mapet w takim razie tam nie przejdzie bo jeden i drugi będę chcieli być numerem jeden
0
@AmigoBlancos Nie trudno pokonać wynik El Fenomeno nawet Pikej ma więcej
0
@FC1899Barca Z Lewandowskim tak samo byłby dramat.
Nasza reprezentacja aktualnie czy z Lewym czy bez Lewego nie ma podjazdu
0
@FC1899Barca Od kiedy Morgi ma niby 3x złoto indywidualnie na IO?
Chyba wkradła Ci się pomyłka
0
@Katalonbar Pio Pio lepszy od Lewego w kadrze fakt nie opinia :-)
10
@mate92 Obiektywnie to Lewy na przestrzeni całej kariery nie ma podjazdu nawet do Crisa a co dopiero do Leo.
2
@socha A gdzie był do 83 min? Aaa samolot mu się spóźnił.
2
To teraz jeszcze Węgrzy muszą strzelić aby było według wzoru.
0
@socha Lewandowski zostawił formę w Bayernie w Polsce musi odpocząć