0

Bayern powinien ich rozjechać jak się patrzy na mecz a PSG Garcia niemiłosiernie oby Bayern i Lewy ich wyjaśnili w dwumeczu

0

@dmcteam Heh Bayernu to jeszcze nie wyjaśnił. Bayern jak na razie to jego wyjaśnił w zeszłym sezonie

6

Jprd Paryż gówno gra a strzela Bayern co miał tych sytuacji multum

1

Dawaj Bayern jak nie Barca czy City to Bayern i Lewy niech walczą o LM

0

PSG obsra się w rewanżu

1

LFC jest w kryzysie od dłuższego czasu więc dla mnie to żadna niespodzianka wystarczy spojrzeć na miejsce w tabeli PL które miejsce zajmują.

0

Szkoda że City w grupie z Bayernem bo finał był by piękny

0

LFC jest słaby wystarczy popatrzeć na tabelę PL które zajmują miejsce.

0

@Klaudix No mam nadzieję,że to przejdzie bo też odczuwam ogólnie inny smak jedzenia

0

@busquets5 Ja chyba miałam covida bo przez dwa dni bóle mięśni i złe samopoczucie było do tego kompletny brak węchu.
To było w zeszłym roku we wrześniu jakoś a od dłuższego czasu mam obrzydzenie do jajek mają jakiś taki smak cebuli i metaliczny posmak.

1

@Ronaldinho10VB Nie no ale Bayern w gazie jest a poza tym chyba od 8lat albo lepiej kosi mistrza

0

@pele1282 To nie moje słowa :-)

0

@matirix20 Tylko nie chłop bo chłopem nie jestem :-)

0

@Murazor Barca powoli wychodzi na prostą mamy zdolne perełki i wszystko jak na razie podąża w lepszym kierunku.

1

@lukaszbarca15 A to wiadomo było na starcie że Bayern wygra ligę

0

Ja pierdziu to Juve jest w większym kryzysie niż Barca

2

Ja myślę,że Mbappe i Halland nie trafią do jednego klubu. Obaj mają parcie na szkło i obaj chcą być liderami

0

@Kamiloza91 Pobije to pobije nie to trudno

2

@Kamilos84 Szczęsny

0

@FC1899Barca Bez Lewandowskiego również mogą wygrać.
To samo można powiedzieć jak by wypadł Kimmich czy Muller

1

Noii rekord Mullera ucieka

0

@FC1899Barca To Mapet w takim razie tam nie przejdzie bo jeden i drugi będę chcieli być numerem jeden

0

@AmigoBlancos Nie trudno pokonać wynik El Fenomeno nawet Pikej ma więcej

0

@FC1899Barca Z Lewandowskim tak samo byłby dramat.
Nasza reprezentacja aktualnie czy z Lewym czy bez Lewego nie ma podjazdu

0

@FC1899Barca Od kiedy Morgi ma niby 3x złoto indywidualnie na IO?
Chyba wkradła Ci się pomyłka

0

@Katalonbar Pio Pio lepszy od Lewego w kadrze fakt nie opinia :-)

10

@mate92 Obiektywnie to Lewy na przestrzeni całej kariery nie ma podjazdu nawet do Crisa a co dopiero do Leo.

2

@socha A gdzie był do 83 min? Aaa samolot mu się spóźnił.

2

To teraz jeszcze Węgrzy muszą strzelić aby było według wzoru.

0

@socha Lewandowski zostawił formę w Bayernie w Polsce musi odpocząć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?