Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ratamahatta Ich całkiem posrało za przeproszeniem, mszczą się za dawne czasy niewolnictwa chyba.
Jak nie pasuje to kto broni im wrócić w rodzinne strony i niech tam sobie przekładają swoich a nie białasów
1
@4drian0 srał pies tą Superligę, co to ma być,że kluby członkowskie nie będę spadać z tej ligi?
Mogli to lepiej dopracować to by nie było marudzenia
0
Nie wiem na co ta Barca czeka powinni jak najszybciej ogłosić decyzję o odejściu bo sankcję będę czekały
0
@itmustbejoke możliwe że nie chce na razie podpisać na więcej bo dużo zależy od tego jak ta drużyna będzie wyglądać w tych sezonach na plus czy na minus.
0
@AmigoBlancos Może co 500setny.
Mam kibicować Realowi bo plan Pereza nie wypalił. Mogli wszystko dopracować zresztą nie wyobrażam sobie tych rozgrywek bez Bayernu.
0
@LR9 z tym świętym to mam nadzieję, że to jakieś jaja są.
Idąc tym tokiem myślenia to powinni uświęcać wszystkie osoby które zostały zamordowane.
0
@BARCA_FOR_EVER Messi za młodu tak samo miewał kontuzje.
Zresztą Ansu już kiedyś miał rok przerwy.
Ja tam w niego wierzę.
1
@masq Jeszcze nic nie jest stracone Messi za młodu też miał kontuzję
0
Albo wszyscy albo nikt proste. Dlaczego ma zabraknąć Bayernu czy PSG są to ogromne marki.
0
@maroon Perez to wymyślił to niech on się tłumaczy Laporta z tego co mi wiadomo to głosu jeszcze nie zabrał
1
@MesQueUnClub96 to już nie można napisać ironicznie? XD
0
Lepiej niech Barca opuszcza ta super star bo nałożą i na nas sankcje.
0
@takisobiektos Czy najbardziej ogladalny no nie wiem
0
@FanRamosa Nie zapomni tak samo jak o pucharze miast targowych. Za 50 lat te rozgrywki będę odbierane jak te najważniejsze z poprzedniej epoki. Puchar miast targowych to było coś jak LM i co teraz prawie nikt o tym nie pamięta
1
@MaTt_BarcaFan Ciekawe czy fani Realu pamiętają co to puchar miast targowych kiedyś najważniejsze trofeum a dzisiaj prawie nikt o nim nie pamięta
0
@FanRamosa LM dalej będzie funkcjonować możliwe że rekordy będę kogoś innego.
4
@messiandiniesta No nie będzie i Liga Mistrzów stanie się zapomniana jak puchar miast targowych.
Czyli co zaczynamy wszyscy od zera
5
Dziwnie to będzie wyglądało jak za 50 lat rekordzistą LM będzie Ajax lub Sevilla
0
Skoro stoi za tym Florek to Real tutaj też będzie rekordzistą pod każdym względem? :-)
1
@michaleu tą Superligę to wątpię aby ktoś wygrywał pod rząd są tak mocne zespoły,że nie będzie to takie proste
0
Szkoda tylko że ligi ucierpią bo taka Valencia,Sociedad zostaną daleko w tyle i w ligach będę liczyć się drużyny które będę szastać kasą z tej Superligi.
Nie będzie już takiego zaskoczenia jak z Lester.
Ale uwaga może Legiunia albo Lech pokusza się o LM :-)
1
@FcBarcaVamosMyClub zapewne tak będzie czyli możliwe że za jakieś 30 lat rekordzistą LM będzie Granada albo Ajax lub drużyny z drugiej półki
0
@masq Kiedyś puchar miast targowych czy jakoś tak był ważny a zapewne niektórzy myślą że te rozgrywki to o dupę rozbić, więc się nie zdziwię jak LM za jakieś 30 lat też tak będzie brane pod uwagę.
5
Messi Messi Messi jest najlepszy
0
@fcmsn1899 Grajcie dalej Antkiem może będzie ten puchar króla co prawda trafi zanim trafi gola to zazwyczaj zawsze spartoli ale na jedno trofeum starczy.
0
@norbi77 Ty również możesz
0
@chavez to zobacz jakim "Wielkim" strzelał
0
Pierwszy ważny gol Antka w tym sezonie. Wow
0
To jest śmieszne jakie kontrakty mają Ci zawodnicy, każdy ważny mecz w tym sezonie zawodzą na całej linii.
1
Ten mecze przegramy tak mi się wydaję, na tyle okazji nic nie strzelić.
Każdy ważny mecz w tym sezonie to lipa