1

@Eklerek A 22 latka jest na takim samym etapie życia co 29-latek? no niekoniecznie

0

Ktoś mi wytłumaczy logikę starych bab:
16 latka z 23 latkiem - nie okej (7 lat różnicy)
22 latka z 29 latkiem - ok (też 7 lat różnicy)

3

Dziś trening na czczo od rana, a siła na ławie była solidna, coraz bardziej się przekonuje do treningu bez jedzenia

0

Jak Barca nie weźmie Bernardo to będzie bardzo zła decyzja klubu

1

@FcPortoFan1999 pewnie że tak Oski

4

Jutro pasuje się wybrać na rozgrywki 8 Ligi Mistrzów, B-klasa w majówkę to może być coś pięknego, może i drużyna z mojej miejscowości ma ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów i bilansem bramkowym 23-72, ale zawsze daje wielkie emocje, piękne gole (dla rywala), ostre faule, kartki (zwykle czerwone), wyzywanie sędziego no i spaść i tak się nie da, bo C-klasy nie ma. Będzie meczycho

0

@gumaz bardziej teść mnie interesuje

0

Jaki macie cholesterol, ile mmol/l / mg/dl ?

3

@blakkudium brudnopis

0

@Zoker czasami tak

2

To ja jutro po siłce w południe


2

@Arden Ale tylko imigrant w Paryżu

3

@BojanKriKicz żadne

21

@Popitek12 w złotych tarasach, ale ześ się popisał


6

Normalna pogoda, w nocy -2, w dzień 21 #majówka

0

@Jakchcesz zdrowa dwója nie jest zła

1

Kawusia wjeżdża

0

@Sinirsey kurtke nosisz tylko w zimie? na jesień, wiosnę, chłodniejsze wieczory w lecie

1

@panczo produkcyjna

0

@Chimera Dzisiaj mi krew pobierali, nie mogę dziś ćwiczyć, wczoraj była i jutro będzie

0

@gumaz akurat tym razem kurtka, a nie suple

1

Miała mi dziś przyjść paczka Pocztą Polską.

Dostałem maila dziękujemy za odebranie przesyłki, a siedziałem w oknie cały czas i nic nawet nie podjechało od rana xD Co to ma być

0

@Bobo25 6,5% i nie od minimalnej :)

5

Wypłata w maju będzie piękna, podwyżka od kwietnia + premia kwartalna za Q1, cudo

0

@BojanKriKicz siłownia zdecydowanie polepsza samopoczucie jak i każdy inny sport

15

Dziadek wyląduje w klubie dziadków "Stara Dama". Pasuje idealnie. Adios.

2

Należy dokonać masowej imigracji Rosjanek do Polski. Która partia to zapewni - ma mój głos.


1

@Zoker Masz jaja, żeby tak pytać

1

@Kgorecki2500 A jadłeś? To spróbuj. Samego twarogu też bym całego nie zjadł, z dżemem luźno.

0

@Kgorecki2500 Przecież napisałem, że z dżemem, a nie sam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?