TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek A 22 latka jest na takim samym etapie życia co 29-latek? no niekoniecznie
0
Ktoś mi wytłumaczy logikę starych bab:
16 latka z 23 latkiem - nie okej (7 lat różnicy)
22 latka z 29 latkiem - ok (też 7 lat różnicy)
3
Dziś trening na czczo od rana, a siła na ławie była solidna, coraz bardziej się przekonuje do treningu bez jedzenia
0
Jak Barca nie weźmie Bernardo to będzie bardzo zła decyzja klubu
1
@FcPortoFan1999 pewnie że tak Oski
4
Jutro pasuje się wybrać na rozgrywki 8 Ligi Mistrzów, B-klasa w majówkę to może być coś pięknego, może i drużyna z mojej miejscowości ma ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów i bilansem bramkowym 23-72, ale zawsze daje wielkie emocje, piękne gole (dla rywala), ostre faule, kartki (zwykle czerwone), wyzywanie sędziego no i spaść i tak się nie da, bo C-klasy nie ma. Będzie meczycho
0
@gumaz bardziej teść mnie interesuje
0
Jaki macie cholesterol, ile mmol/l / mg/dl ?
3
@blakkudium brudnopis
0
@Zoker czasami tak
2
To ja jutro po siłce w południe
2
@Arden Ale tylko imigrant w Paryżu
3
@BojanKriKicz żadne
21
@Popitek12 w złotych tarasach, ale ześ się popisał
6
Normalna pogoda, w nocy -2, w dzień 21 #majówka
0
@Jakchcesz zdrowa dwója nie jest zła
1
Kawusia wjeżdża
0
@Sinirsey kurtke nosisz tylko w zimie? na jesień, wiosnę, chłodniejsze wieczory w lecie
1
@panczo produkcyjna
0
@Chimera Dzisiaj mi krew pobierali, nie mogę dziś ćwiczyć, wczoraj była i jutro będzie
0
@gumaz akurat tym razem kurtka, a nie suple
1
Miała mi dziś przyjść paczka Pocztą Polską.
Dostałem maila dziękujemy za odebranie przesyłki, a siedziałem w oknie cały czas i nic nawet nie podjechało od rana xD Co to ma być
0
@Bobo25 6,5% i nie od minimalnej :)
5
Wypłata w maju będzie piękna, podwyżka od kwietnia + premia kwartalna za Q1, cudo
0
@BojanKriKicz siłownia zdecydowanie polepsza samopoczucie jak i każdy inny sport
15
Dziadek wyląduje w klubie dziadków "Stara Dama". Pasuje idealnie. Adios.
2
Należy dokonać masowej imigracji Rosjanek do Polski. Która partia to zapewni - ma mój głos.
1
@Zoker Masz jaja, żeby tak pytać
1
@Kgorecki2500 A jadłeś? To spróbuj. Samego twarogu też bym całego nie zjadł, z dżemem luźno.
0
@Kgorecki2500 Przecież napisałem, że z dżemem, a nie sam.