0

@July_6_BcN no dlatego śmiem wątpić w prawdziwość tych zdjęć

0

Ciężko mi uwierzyć, że ktoś tu mógł poważnie swoje zdjęcia realne zamieścić

4

@Eklerek Nie no takich gaci na dupie to nigdy nie nosiłem

0

Check Engine, Awaria systemu wtrysku ehh

Oby nic poważnego, może kuna przewód przegryzła

2

@APTAPT Oni tak grają od 15 lat, tylko wygrywali tytuły wrzutkami xd

2

Kibice Realu: "Spokojnie, w tym sezonie skupiamy się na Mundialu"

0

Kto jest większym madridistą, Gil Manzano czy Soto Grado?

2

Mbappe chodzi z tym Expósito z Espanyolu?

4

Estrogenowy Huijsen mój ulubieniec z Realu M.

1

GIL z nosa Manzano juz chciał coś dla Srealiku wydrukować ale go z VARU upomnieli xDD

1

Szklanka się połamał

1

@MirusAmisz Pewnie nie ma to nic wspólnego z tym, że polskie dzieci tyją najszybciej w Europie. Na pewno nie ma.

1

@NeroTFP1 @Bogan To jasne Panowie, przykład idzie z góry.

0

@maroon To na pewno.

4

@Bykunn no to swoją drogą, dzieciaki bez głupiej karty rowerowej jeżdżą po jezdni nie mając pojęcia o zasadach ruchu drogowego, trzeba na nich uważać zarówno jako kierowca auta jak i roweru

6

Wróciłem sobie z gravelka. Jedna rzecz mocno mi się rzuciła w oczy: młodzi ludzie, nastolatkowie, zamiast jeździć na rowerach, spacerować, to jak się poruszają? Na hulajnogach. Jeden za drugim, jedna obok drugiej. Z takiej aktywności to raczej kalorii się nie spali. A potem dziwota, że małolaci otyli, problemy na wfie mają. Mój dziadek, który ma 80 lat jeździ na takim wózku elektrycznym bo go nogi bolą to wiadoma rzecz, a zdrowe młode dzieciaki, żeby się nie zmęczyć przypadkiem to też muszą się wspomagać xD

0

@takisobiektos Ferran to jest topka*

1

@DanielPlainview No trzeba uważać, nawodnienie, ochrona głowy to podstawa.

1

@MateS aktywnie, na sportowo, tak jak lubię :D

0

Siłka od rana dziś była, lekki trening nóg - deload, teraz ogromna porcja spaghetti z kurczakiem i potem trzeba coś pokręcić na gravelku z jakąś pięćdziesione

1

Kogoś mi przypomina


2

Banan to Mickiewicz naszych czasów. Chłop powinien pisać książki.

3

Właśnie czytam na pewnej stronie, że to nic dziwnego, że mamy majstra bo mamy lepszego trenera i uwaga: lepszą kadrę xd a przed sezonem jak mekambe i inny ogurras przychodzili to oni mieli kadrę na LM

1

@Azazel_Pazuzu de jong leosia?

2

@Adran360 Z Twoją siostrą

0

@July_6_BcN nie psuje, jest ok

1

Pinsa z przyprawami, sosem pomidorowym, serem mozarella, kukurydzą i salami na oliwie z oliwek, topka

0

@Aragorn33 Wymową "r"

0

Grill dziś wleciał jak złoto, kiełba, boczek, piwko zero. Teraz spacerek, żeby trochę kalorii spalić i przewietrzyć się w tę piękną pogode

0

@Aragorn33 Do logopedy z nim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?