TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN no dlatego śmiem wątpić w prawdziwość tych zdjęć
0
Ciężko mi uwierzyć, że ktoś tu mógł poważnie swoje zdjęcia realne zamieścić
4
@Eklerek Nie no takich gaci na dupie to nigdy nie nosiłem
0
Check Engine, Awaria systemu wtrysku ehh
Oby nic poważnego, może kuna przewód przegryzła
2
@APTAPT Oni tak grają od 15 lat, tylko wygrywali tytuły wrzutkami xd
2
Kibice Realu: "Spokojnie, w tym sezonie skupiamy się na Mundialu"
0
Kto jest większym madridistą, Gil Manzano czy Soto Grado?
2
Mbappe chodzi z tym Expósito z Espanyolu?
4
Estrogenowy Huijsen mój ulubieniec z Realu M.
1
GIL z nosa Manzano juz chciał coś dla Srealiku wydrukować ale go z VARU upomnieli xDD
1
Szklanka się połamał
1
@MirusAmisz Pewnie nie ma to nic wspólnego z tym, że polskie dzieci tyją najszybciej w Europie. Na pewno nie ma.
1
@NeroTFP1 @Bogan To jasne Panowie, przykład idzie z góry.
0
@maroon To na pewno.
4
@Bykunn no to swoją drogą, dzieciaki bez głupiej karty rowerowej jeżdżą po jezdni nie mając pojęcia o zasadach ruchu drogowego, trzeba na nich uważać zarówno jako kierowca auta jak i roweru
6
Wróciłem sobie z gravelka. Jedna rzecz mocno mi się rzuciła w oczy: młodzi ludzie, nastolatkowie, zamiast jeździć na rowerach, spacerować, to jak się poruszają? Na hulajnogach. Jeden za drugim, jedna obok drugiej. Z takiej aktywności to raczej kalorii się nie spali. A potem dziwota, że małolaci otyli, problemy na wfie mają. Mój dziadek, który ma 80 lat jeździ na takim wózku elektrycznym bo go nogi bolą to wiadoma rzecz, a zdrowe młode dzieciaki, żeby się nie zmęczyć przypadkiem to też muszą się wspomagać xD
0
@takisobiektos Ferran to jest topka*
1
@DanielPlainview No trzeba uważać, nawodnienie, ochrona głowy to podstawa.
1
@MateS aktywnie, na sportowo, tak jak lubię :D
0
Siłka od rana dziś była, lekki trening nóg - deload, teraz ogromna porcja spaghetti z kurczakiem i potem trzeba coś pokręcić na gravelku z jakąś pięćdziesione
1
Kogoś mi przypomina
2
Banan to Mickiewicz naszych czasów. Chłop powinien pisać książki.
3
Właśnie czytam na pewnej stronie, że to nic dziwnego, że mamy majstra bo mamy lepszego trenera i uwaga: lepszą kadrę xd a przed sezonem jak mekambe i inny ogurras przychodzili to oni mieli kadrę na LM
1
@Azazel_Pazuzu de jong leosia?
2
@Adran360 Z Twoją siostrą
0
@July_6_BcN nie psuje, jest ok
1
Pinsa z przyprawami, sosem pomidorowym, serem mozarella, kukurydzą i salami na oliwie z oliwek, topka
0
@Aragorn33 Wymową "r"
0
Grill dziś wleciał jak złoto, kiełba, boczek, piwko zero. Teraz spacerek, żeby trochę kalorii spalić i przewietrzyć się w tę piękną pogode
0
@Aragorn33 Do logopedy z nim