1

@Khajio ja studiuję od zeszłego roku

0

@Transu96 Wolę płakać jak nie przyjdzie z powodu tego że nic nie wygramy niż się cieszyć z jego przyjścia i ewentualnych trofeów.

1

Jeszcze tylko kilka dni i oficjalnie nie będzie Neymara w Barcelonie, nie mogę się doczekać, szczególnie placzu dzieci na tej stronie.

0

@Darshan1010 Być może, tyle tych miejscowości że nie pamiętam każdej xD

0

@HansLanda Kurczę, to w takim razie te na których byłeś muszą się różnić od tej na którą ja chodzę, u nas w grupie jest super atmosfera, świetne prowadzenie, świetni ludzie, myślę że po prostu zależy to w dużej mierze od grupy i ludzi na jakich trafisz.

0

@HansLanda Przejdź się i sam się przekonasz.

1

@olav Zgadzam się z tym co napisałeś :D

2

@ChampionLW Dziękuję pięknie, ale dla mnie - 20 latka to nic wielkiego, gratulacje należą się osobom 60+, bądź rodzicom, którzy przykładowo w naszej grupie zabrali czteromiesięczne dziecko :)

6

@Visca el Barca !! Dla mnie transfer Neymara to pierdoła.

17

9 dni praktycznie od rana do wieczora na nogach, ponad 230 kilometrów, Tarnów--->Częstochowa. Piesza Pielgrzymka Tarnowska już za mną, nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia. Polecam każdemu katolikowi, nie ma lepszej okazji na oczyszczenie własnej duszy, na odnowienie własnej wiary. Dla mnie, to co roku najlepsze dni w ciągu roku. A satysfakcja - nie do opisania.

0

@TheMugShot 8, Brzesko

0

@Triv44 Brzesko

4

@IronSanHybrid Piesza pielgrzymka Tarnowska jest 17-25 sierpnia także nic za późno mordo

0

@Kredon tak, bo to jak koncert, głośny bas i słychać

8

Muszę jutro wstać o 5 na drugi dzień pielgrzymki, a we wsi obok jakies dożynki czy inny syf i najpierw był Weekend, teraz tymka puszczają i jak tu spać

0

@Maximus2 Oddać go PSG

0

@VenoM Dobre pytanie

0

Ponawiam pytanie bo był szok w związku ze składem:
Jeśli ja będę oglądał na swoim komputerze na player.pl meczyk Barcelony, to da się żebym puścił ojcu na innym laptopie meczyk Bayernu z tego samego konta?

0

Jeśli ja będę oglądał na swoim komputerze na player.pl meczyk Barcelony, to da się żebym puścił ojcu na innym laptopie meczyk Bayernu z tego samego konta?

0

Cou poza kadrą, no nie mogę, on serio odchodzi...

3

Na koncie zostało 5,83 zł, ale cóż, Barca najważniejsza, Eleven jest, czekamy do 21 i lecimy. Vamos Barca!

0

@QUNJ to był żart także luzik mordo

0

@Jacu327 To i tak jeszcze parę lat grania na poziomie.

2

Ale mi się marzy Firmino tak za rok-dwa na następcę Suareza.

6

@Encore Za darmo nie pracuje także nie sądzę że nieliczni, ja bym się np. podjął.

1

Ruszyła maszyna

1

@format1977 Wszystkie zniosę, ale jak ktoś napisał że najlepszy jest Tortex to aż mną wstrząsnęło, ten glut (bo ketchupem bym tego nie nazwał) to najgorszy ściek jaki próbowałem, smakuje jak woda z jakimś zgniłym pomidorem wymieszana.

6

@matkep Pytałem o Barcę a nie rezerwy PSG

1

Dobra panowie, typujemy wynik i strzelców bramek meczu z Athletic, ja stawiam 2-0, Griezmann i Pique.

0

@BarcaInfo To niezłe własne źródło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?