Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kapitan hawk Pycha kroczy przed upadkiem a ich fani to gówniane Midasy czyli jest dokładnie odwrotnie niż uważają.
Po każdej ich porażce w lidze czytałem wylew komentarzy, że my jeszcze punkty stracimy a oni nas dogonią by chwilę później pisać to samo po kolejnej porażce xD
4
Real 14 punktów straty w lidze, mocny oklep w LM z pierwszą drużyną która w momencie meczu znajdowała się przynajmniej w TOP 5 swojej ligi.
Wygranie Superpucharu UEFA z Eintrachtem który też nawet nie miał formy z poprzedniego sezonu no i ten pogardzany przez dekadę puchar pocieszenia zwany pucharem króla, który przecież nie jest kompletnie istotny ;)
A już jest kręcenie, że to nie był kompromitujący sezon, tylko nie zawsze się wygrywa i co z tego, że nie mieli nawet 1/50 problemów Barcelony, która to już się skompromitowała wygrywając tylko jakiś superpuchar Hiszpanii i nic nie znaczącą La Ligę ;)
7
Największy sukces madrycioków w tym sezonie, to fart w losowaniu, że trafili na najgorszy Liverpool i Chelsea od lat, którzy nawet w lidze sobie nie radzą i w przyszłym sezonie nie zagrają w LM.
Oni tak gównianie grają cały czas i gdyby trafił im się ktoś w lepszej formie to by do tego półfinału nie doszło
2
@Marcello No przecież mają finał. Finał sezonu, za 10 minut wakacje.
2
Jak to szło? Militao, od mema do ultra mema? xD
3
Wiecie czemu Vinicius w LM jest taki grzeczny a w La Liga tyle lat nie było z nim problemu i dopiero niedawno się zaczęły?
Bo on dopiero co nauczył się hiszpańskiego, angielskiego albo nie zna w ogóle albo na tyle słabo, że nie jest w stanie pyskować.
0
O, łysy znalazł kartki w kieszeni.
6
I czemu Militao bez kartki? Przecież to był faul taktyczny.
2
Kompletny brak zgrania w tych prostopadłych piłkach za obronę. Tak jakby City pierwszy raz w życiu grało w ten sposób.
3
Spokojnie, białasy mają już wyjaśnienie na nieudolność swojego złotego dziecka, dwa dni temu pisali że ma problemy fizyczne.
1
Na mundialu Marciniak by pomachał łapą do Militao żeby wstawał i nie udawał
0
Real bez Czibo nie wygrałby niczego w ostatnich latach.
1
Real znowu podaje przez środek pod własnym polu karnym i znowu piłka ląduje na nogach City. Jakby tu padłą bramka, to ciekawe jak daleko by odwijali powtórki, by udowodnić, że to wina sędziego xD
2
Oby wygrał, wywołał ból dupy i odszedł z tej ligi.
0
Czemu jeszcze nikt nie wezwał pogotowia na La Ramble? Przecież tu ludzie będą sobie kręgosłupy łamać, żeby teraz się wykręcić jak tydzień temu obrażali Almenyego, że słaby i dobrze, że odchodzi a teraz muszą go witać kierownika kochanego xD
12
@MesQueUnClub96 Złożenia rezygnacji
0
Teraz niech Cruijff powie, że zostaje a Alemny że jednak odchodzi.
Byłoby śmieszne, ale mniej śmiesznie jest, że w tym cyrku to jest możliwe.
0
@Kitek1640 Są warte tyle samo.
2
@ptrx Nie trzeba czekać do wyborów, wystarczy wejść na jego Twitter albo Youtube każdego dnia by zobaczyć kolejną stertę idiotyzmów. Tylko trzeba mieć IQ normalnego człowieka, by zrozumieć o czym mówi i czemu bredzi.
Najjaskrawszy przykład z wczoraj
Korwin wykrył spisek bo nie rozróżnia mapy topograficznej od heatmapy i powiela fake sprzed roku.
Czy chociażby mądrzył się ostatnio na YT, że król Anglii nie miał koronacji zaraz po śmierci Elżbiety bo się mediom to opłacało w ładną pogodę zrobić, pomijając że od wieków królowie Anglii mają koronacje nawet do półtora roku po śmierci poprzednika bo chodzi o żałobę xD
I to nie tylko on, Bosak zanim sobie porobił kursy z PRu to też sypał idiotyzmami raz za razem.
Braun to nawet szkoda gadać, ale sekciarzom łatwo zapomnieć, jak dopiero co kradł choinkę z budynku sądu.
Oni nawet z głównego profilu partii wstawiają głupoty i kłamstwa jak chociażby to, że tylko w UE zabronią sprzedaży aut gdy część stanów USA też już to wprowadziła a nawet Chiny się do tego szykują, na razie przymuszając ludzi do kupna aut elektrycznych.
1
@LS Mogliście ale nie musieliście. Może baba ci nie ufała, może nie ogarnia pisania oświadczeń i jej mąż ma obawy, że coś popieprzy w protokole albo ty coś nakombinujesz. Albo masz auto służbowe, albo ona ma w leasingu.
Powodów jest milion dla których ktoś może nie chcieć z tobą niczego podpisywać i ci ufać.
Ja dla przykładu jak w kogoś wjadę, to ten ktoś jak nie wezwie policji to ma przypał a jak ktoś we mnie wjedzie to z miejsca dzwonie na policje, ponieważ jeżdżę autem służbowym i ja nie mogę przedstawić oświadczenia a ty jak będziesz je przedstawiał to możesz mieć problem z wyegzekwowaniem odszkodowania od ubezpieczyciela.
Powinieneś być zły na siebie, że po 20 latach masz złe maniery na kierownicą a nie na to, że ktoś wezwał policję do szkody jaką wyrządziłeś.
4
@LS Czyli spowodowałeś zagrożenie, twoje auto stoczyło się na cudze, uszkodziłeś czyjąś własność i masz pretensję, że dostałeś za to mandat?
4
@cris2706 Bo to są sekciarze lubujący się karmić populizmem, bo tak łatwiej, gdy nie trzeba myśleć tylko karmić się tym co ładnie brzmi.
Dlatego po 4 latach w sejmie w końcu pokazali JEDNĄ ustawę dotyczącą gospodarki, oczywiście okazuje się bublem prawnym który wymaga masy poprawek, ale tyle wystarczy, żeby jak mantrę powtarzać, że im chodzi o gospodarkę.
A jak coś będzie niezgodne z tezą, to powiemy że dawno, wyrwane z kontekstu a Tusk z Kaczyńskim to bla bla bla...
1
@goldmetaxa Z tymi kindybałami jest jak z rosyjskim przedmiotem do świecenia w dupie. Nie świeci i nie mieści się w dupie.
Owszem, są one hipersoniczne, mają ogromną prędkość i nie da się ich zestrzelić w fazie przelotowej.
Ale faza przelotowa trwa bardzo krótko, później ta rakieta musi zwolnić żeby była w stanie trafić w cel a wtedy jest podatna na atak jak każda rakieta.
1
@Kapiczek Nie ma żadnego nagrania ani żadnego dowodu na to, że Ukraina straciła choćby jedną baterię Patriotów a zaraz minie doba od kiedy ruscy mówią, że coś trafili.
4
@Kondziubarca I ma rację. Błaszczykowski przespał moment na pożegnanie się z kadrą, powinien zakończyć karierę po mundialu.
Teraz robimy hucpę ze sparingiem który nie służy kadrze, żeby pokopał piłkę ktoś, kto ostatni raz grał w piłkę w 2021 roku a nasza reprezentacja tym sposobem traci jeden z bardzo cennych terminów na bezsensowny teatrzyk.
Błaszczu to zasłużony zawodnik kadry, ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść a on nie wiedział.
21
Sprzeciw wobec antyfutbolu to prosta sprawa:
1. Zatrzymywany czas gry
2. Bardzo surowe karanie gry na czas niezależnie od minuty meczu
3. Rozliczanie co do sekundy bramkarza z przetrzymywania piłki, bo te 6 sekund to martwy przepis
4. Karanie gracza za dotknięcie piłki gdy stały fragment jest przeciwko jego drużynie.
Punkt 2-4 da się ogarnąć bez zmiany w przepisach a już by dały DUŻO w kwestii antyfutbolu.
To co proponuje Henry jest niewykonalne i po prostu głupie, bo wtedy sędzia mógłby naszą grę przerywać bo za dużo klepiemy.
0
@macio_944 Wstawiali co mieli więc wyciąganie jakichkolwiek wniosków z tego co się ukazało nie ma większego sensu, niestety GTA weszło już w taki kult, że co tydzień wychodzą nowe newsy o grze o której nie wiemy kompletnie nic, nawet czy będzie się to nazywać GTA 6.
3
@macio_944 Należy sprostować: Nie było żadnego wycieku wczesnej wersji gry.
To był wyciek deweloperskich materiałów z testów poszczególnych funkcji które nawet mogą nigdy w grze się nie znaleźć, swoiste eksperymenty nie wiadomo czego, nawet modele i obiekty pochodziły z GTA V.
1
@Essos Skoro sprawa jest w toku to skąd wiesz gdzie i kiedy zostanie ukarany? I ile czasu w toku musi być sprawa, w której masz poszkodowanego, masz winnego i masz jego przyznanie się do winy?
0
Właśnie mija 36 dni od kiedy bandyta Valverde po przegranym meczu zaatakował piłkarza rywali pod stadionem.
Sprawca przyznał się do winy ale do tej pory nie otrzymał kary.