4

@Kapitan hawk Pycha kroczy przed upadkiem a ich fani to gówniane Midasy czyli jest dokładnie odwrotnie niż uważają.
Po każdej ich porażce w lidze czytałem wylew komentarzy, że my jeszcze punkty stracimy a oni nas dogonią by chwilę później pisać to samo po kolejnej porażce xD

4

Real 14 punktów straty w lidze, mocny oklep w LM z pierwszą drużyną która w momencie meczu znajdowała się przynajmniej w TOP 5 swojej ligi.
Wygranie Superpucharu UEFA z Eintrachtem który też nawet nie miał formy z poprzedniego sezonu no i ten pogardzany przez dekadę puchar pocieszenia zwany pucharem króla, który przecież nie jest kompletnie istotny ;)

A już jest kręcenie, że to nie był kompromitujący sezon, tylko nie zawsze się wygrywa i co z tego, że nie mieli nawet 1/50 problemów Barcelony, która to już się skompromitowała wygrywając tylko jakiś superpuchar Hiszpanii i nic nie znaczącą La Ligę ;)

7

Największy sukces madrycioków w tym sezonie, to fart w losowaniu, że trafili na najgorszy Liverpool i Chelsea od lat, którzy nawet w lidze sobie nie radzą i w przyszłym sezonie nie zagrają w LM.
Oni tak gównianie grają cały czas i gdyby trafił im się ktoś w lepszej formie to by do tego półfinału nie doszło

2

@Marcello No przecież mają finał. Finał sezonu, za 10 minut wakacje.

2

Jak to szło? Militao, od mema do ultra mema? xD

3

Wiecie czemu Vinicius w LM jest taki grzeczny a w La Liga tyle lat nie było z nim problemu i dopiero niedawno się zaczęły?
Bo on dopiero co nauczył się hiszpańskiego, angielskiego albo nie zna w ogóle albo na tyle słabo, że nie jest w stanie pyskować.

0

O, łysy znalazł kartki w kieszeni.

6

I czemu Militao bez kartki? Przecież to był faul taktyczny.

2

Kompletny brak zgrania w tych prostopadłych piłkach za obronę. Tak jakby City pierwszy raz w życiu grało w ten sposób.

3

Spokojnie, białasy mają już wyjaśnienie na nieudolność swojego złotego dziecka, dwa dni temu pisali że ma problemy fizyczne.

1

Na mundialu Marciniak by pomachał łapą do Militao żeby wstawał i nie udawał

0

Real bez Czibo nie wygrałby niczego w ostatnich latach.

1

Real znowu podaje przez środek pod własnym polu karnym i znowu piłka ląduje na nogach City. Jakby tu padłą bramka, to ciekawe jak daleko by odwijali powtórki, by udowodnić, że to wina sędziego xD

2

Oby wygrał, wywołał ból dupy i odszedł z tej ligi.

0

Czemu jeszcze nikt nie wezwał pogotowia na La Ramble? Przecież tu ludzie będą sobie kręgosłupy łamać, żeby teraz się wykręcić jak tydzień temu obrażali Almenyego, że słaby i dobrze, że odchodzi a teraz muszą go witać kierownika kochanego xD

12

@MesQueUnClub96 Złożenia rezygnacji

0

Teraz niech Cruijff powie, że zostaje a Alemny że jednak odchodzi.
Byłoby śmieszne, ale mniej śmiesznie jest, że w tym cyrku to jest możliwe.

0

@Kitek1640 Są warte tyle samo.

2

@ptrx Nie trzeba czekać do wyborów, wystarczy wejść na jego Twitter albo Youtube każdego dnia by zobaczyć kolejną stertę idiotyzmów. Tylko trzeba mieć IQ normalnego człowieka, by zrozumieć o czym mówi i czemu bredzi.
Najjaskrawszy przykład z wczoraj


Korwin wykrył spisek bo nie rozróżnia mapy topograficznej od heatmapy i powiela fake sprzed roku.
Czy chociażby mądrzył się ostatnio na YT, że król Anglii nie miał koronacji zaraz po śmierci Elżbiety bo się mediom to opłacało w ładną pogodę zrobić, pomijając że od wieków królowie Anglii mają koronacje nawet do półtora roku po śmierci poprzednika bo chodzi o żałobę xD

I to nie tylko on, Bosak zanim sobie porobił kursy z PRu to też sypał idiotyzmami raz za razem.
Braun to nawet szkoda gadać, ale sekciarzom łatwo zapomnieć, jak dopiero co kradł choinkę z budynku sądu.
Oni nawet z głównego profilu partii wstawiają głupoty i kłamstwa jak chociażby to, że tylko w UE zabronią sprzedaży aut gdy część stanów USA też już to wprowadziła a nawet Chiny się do tego szykują, na razie przymuszając ludzi do kupna aut elektrycznych.

1

@LS Mogliście ale nie musieliście. Może baba ci nie ufała, może nie ogarnia pisania oświadczeń i jej mąż ma obawy, że coś popieprzy w protokole albo ty coś nakombinujesz. Albo masz auto służbowe, albo ona ma w leasingu.
Powodów jest milion dla których ktoś może nie chcieć z tobą niczego podpisywać i ci ufać.
Ja dla przykładu jak w kogoś wjadę, to ten ktoś jak nie wezwie policji to ma przypał a jak ktoś we mnie wjedzie to z miejsca dzwonie na policje, ponieważ jeżdżę autem służbowym i ja nie mogę przedstawić oświadczenia a ty jak będziesz je przedstawiał to możesz mieć problem z wyegzekwowaniem odszkodowania od ubezpieczyciela.
Powinieneś być zły na siebie, że po 20 latach masz złe maniery na kierownicą a nie na to, że ktoś wezwał policję do szkody jaką wyrządziłeś.

4

@LS Czyli spowodowałeś zagrożenie, twoje auto stoczyło się na cudze, uszkodziłeś czyjąś własność i masz pretensję, że dostałeś za to mandat?

4

@cris2706 Bo to są sekciarze lubujący się karmić populizmem, bo tak łatwiej, gdy nie trzeba myśleć tylko karmić się tym co ładnie brzmi.
Dlatego po 4 latach w sejmie w końcu pokazali JEDNĄ ustawę dotyczącą gospodarki, oczywiście okazuje się bublem prawnym który wymaga masy poprawek, ale tyle wystarczy, żeby jak mantrę powtarzać, że im chodzi o gospodarkę.
A jak coś będzie niezgodne z tezą, to powiemy że dawno, wyrwane z kontekstu a Tusk z Kaczyńskim to bla bla bla...

1

@goldmetaxa Z tymi kindybałami jest jak z rosyjskim przedmiotem do świecenia w dupie. Nie świeci i nie mieści się w dupie.
Owszem, są one hipersoniczne, mają ogromną prędkość i nie da się ich zestrzelić w fazie przelotowej.
Ale faza przelotowa trwa bardzo krótko, później ta rakieta musi zwolnić żeby była w stanie trafić w cel a wtedy jest podatna na atak jak każda rakieta.

1

@Kapiczek Nie ma żadnego nagrania ani żadnego dowodu na to, że Ukraina straciła choćby jedną baterię Patriotów a zaraz minie doba od kiedy ruscy mówią, że coś trafili.

4

@Kondziubarca I ma rację. Błaszczykowski przespał moment na pożegnanie się z kadrą, powinien zakończyć karierę po mundialu.
Teraz robimy hucpę ze sparingiem który nie służy kadrze, żeby pokopał piłkę ktoś, kto ostatni raz grał w piłkę w 2021 roku a nasza reprezentacja tym sposobem traci jeden z bardzo cennych terminów na bezsensowny teatrzyk.
Błaszczu to zasłużony zawodnik kadry, ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść a on nie wiedział.

21

Sprzeciw wobec antyfutbolu to prosta sprawa:
1. Zatrzymywany czas gry
2. Bardzo surowe karanie gry na czas niezależnie od minuty meczu
3. Rozliczanie co do sekundy bramkarza z przetrzymywania piłki, bo te 6 sekund to martwy przepis
4. Karanie gracza za dotknięcie piłki gdy stały fragment jest przeciwko jego drużynie.

Punkt 2-4 da się ogarnąć bez zmiany w przepisach a już by dały DUŻO w kwestii antyfutbolu.
To co proponuje Henry jest niewykonalne i po prostu głupie, bo wtedy sędzia mógłby naszą grę przerywać bo za dużo klepiemy.

0

@macio_944 Wstawiali co mieli więc wyciąganie jakichkolwiek wniosków z tego co się ukazało nie ma większego sensu, niestety GTA weszło już w taki kult, że co tydzień wychodzą nowe newsy o grze o której nie wiemy kompletnie nic, nawet czy będzie się to nazywać GTA 6.

3

@macio_944 Należy sprostować: Nie było żadnego wycieku wczesnej wersji gry.
To był wyciek deweloperskich materiałów z testów poszczególnych funkcji które nawet mogą nigdy w grze się nie znaleźć, swoiste eksperymenty nie wiadomo czego, nawet modele i obiekty pochodziły z GTA V.

1

@Essos Skoro sprawa jest w toku to skąd wiesz gdzie i kiedy zostanie ukarany? I ile czasu w toku musi być sprawa, w której masz poszkodowanego, masz winnego i masz jego przyznanie się do winy?

0

Właśnie mija 36 dni od kiedy bandyta Valverde po przegranym meczu zaatakował piłkarza rywali pod stadionem.
Sprawca przyznał się do winy ale do tej pory nie otrzymał kary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?