0

Raphinha o 88 minut za późno.

0

Fati i Raphinha dziś zmarnowali akcję na 15 metrze bo się przewrócili...

0

@jedrek7000 Przecież to jakieś bzdury są, nie ma na ten temat kompletnie żadnej informacji a wchodząc na profil jego partnerki jakoś nie widać by chociaż była w ciąży.

0

Ale sędziowie dzisiaj nieźle ślepi, musiał wczoraj wejść czeska meta.
Faul na Gavim na żółtą, zagranie ręką na żółtą, żadnego nie widzieli.

4

@The_Man Co ty gadasz, przecież mi tu specjaliści mówili, że on jest super strzelcem a najlepiej wychodza mu strzały z dystansu i mam złe statystyki, że na niemal 40 strzałów ma tylko 1 bramkę zza pola karnego.

0

@Gitarkafcb Nie działa po prostu.

0

Mnie irytuje, że nie dajemy sobie szansy na ratunek wyniku, nie wchodzimy w pole karne, żeby tam się poprzepychać tylko wszystko kręcimy za polem karnym.
Przez to Real w tym sezonie dostał 8 czy 9 karnych, my tylko 1. Potrzebujemy takie mecze przepychać kolanem jak się da, my natomiast czekamy na tą jedną sytuacje.

0

@kylo12 Trzeba im powiedzieć, że bramka jest na środku

0

@GeraltzKatalonii Prawa fizyki jednak stanowią, że akcja = reakcja, więc tak mocno jak Gavi uderzył w nogę obrońcy, tak mocno noga obrońcy uderzyła w Gaviego. Więc gdyby to było bardzo mocne, to i Gavi miałby ból bo dostał nogą w klatkę piersiową.
Z resztą nie o to chodzi, dostał w udo, trzyma się za piszczel.

2

Patrzę na powtórkę faulu Gaviego, wślizg czysty, łapami go tam w udo uderzył a typ trzyma się za piszczel

0

@Janiama Ja nie znoszę Orłowskiego. Nie chodzi o samą merytorykę ma dziennikarzem jest dobrym, ale komentator z bardzo rzucającą się w oczy wadą wymowy to dla mnie nieporozumienie.

8

Uwielbiam te skakanie od skrajności do skrajności na La Bambie.
Obudził się stary Dembele bo po roku grania coś go w nodze zabolało...
To nawet nie wyglądało poważnie, dyskomfort mięśniowy, chodził normalnie. Być może to właśnie pokaz tego, że się zmienił i zamiast "rozbiegać" kontuzje stwierdził, że zejdzie zanim ją pogorszy.

0

Super płacić ponad 100 zł za pakiet sportowy C+ a potem oglądać na pirackich streamach bo C+ nie działa...

1

@The Game 10 Trzeba przyznać, że poziomem to był jeden z lepszych turniejów, ale zapewne z powodu odbywania się zimą gdzie piłkarze byli w formie.

8

@arasz1819 Jak zakończyć wojnę z ruskimi: poddać bezwarunkowo Ukrainę.
Świetny plan pomarańczowego księcia, bo innego nie ma.
Ale dalej będzie kult Trumpa, bo za jego kadencji Putin nie zaatakował i że niby to dlatego, że się Putin go bał...
Trump ani razu nie dotrzymał swojego słowa, ani jedna groźba która wypłynęła z jego ryja nie była prawdziwa a do tego zdradził Kurdów, którzy byli sojusznikami USA.
Wydarł tylko pape, że jak Turcja zaatakuje Kurdów, to ich Trampek zmiecie. Zaatakowali bez zastanowienia, i co się stało? Nic się nie stało, USA wdrożyła jakieś śmieszne sankcje które szybko wycofało, jak Turkowie już skończyli robotę.
Tyle warte słowo Trumpa.

2

@Emhyr Lewandowski jest tytanem pracy, wszystko co osiągnął zawdzięcza tylko swojemu wysiłkowi. Przezwyciężył wiele trudności i doszedł do wyśmienitej formy swoją profesjonalną pracą.
Owocem tych działań był dalszy rozwój pod wodzą i ze wsparciem największych nazwisk piłki nożnej.
Czy to trenerów, czy piłkarzy, czy profesjonalnego sztabu.
Potem przychodzi do reprezentacji i dostaje jakieś gówno zwane treningiem od leszczy którzy nie mają na koncie żadnego sukcesu, ilość sukcesów piłkarksich zerowa (bo nawet jakby liczyć Ekstraklasę jako coś istotnego, to wystarczyłby lekko uzdolniony trener, żeby te rozgrywki zdominować), ilość wychowanych piłkarzy też zerowa.
Polska myśl szkoleniowa praktycznie nie wykreowała żadnego piłkarza out-of-box, co by poszedł i grał świetnie. Pojedyncze głowy są scoutowane jako potencjalne, ceny śmiesznie niskie to biorą naszych grajków którzy dopiero za granicą uczą się grać w piłkę.

I taki Lewy, który widział więcej niż cały nasz sztab szkoleniowy reprezentacji zapewne wie dużo więcej o treningu niż oni i doskonale wie, kiedy coś jest słuszne a kiedy coś jest niepotrzebną marnacją zdrowia i siły.

0

Chyba mi się jakieś slow-mo włączyło bo tak wolna gra a obrońcy nie dali rady jej zatrzymać.

1

O właśnie i o taki immunitet chodzi. Dogrywka, końcówka meczu, Nacho może sobie przeczłapać przez całe boisko choć stał przy linii i miał obowiązek tam zejść.
I co? I nic.

0

Co mnie irytuje, to czemu Real ma immunitet na brudną grę.
Vinicius od pierwszej połowy powinien być poza boiskiem za obrzydliwie oczywiste nurkowanie nawet bez kontaktu. Nie przypominam sobie by dostał kiedykolwiek kartkę za to.
Odkopywanie piłki, jakieś przepychanki, dyskusje z sędzią, nigdy nic.

1

Ciekawe ile jeszcze lat będzie się ciągnąć za Atletico mit żelaznej defensywy Cholo. Dać się ograć gówniarzowi z rezerwy w taki sposób to zbrodnia.

0

Vinicius już powinien wylecieć z boiska bo to drugi oczywisty nur bez kontaktu nawet.

2

Obrońcy położysz rękę na plecach to jest faul.
Napastnikowi obrońca sprzedaje sztukę w plery i to czysty odbiór bark w bark.
Nie znoszę tego.

1

Oho będzie teraz pierdololo, że Dembele w weekend nie wyłapał czerwonej.
Będzie porównywanie teraz bezpośredniego wejścia korkami na kostkę do Dembelowego uderzenia bokiem stopy w ochraniacz

2

@Sulimo Gdyby tylko te dziady i "spece" cokolwiek interesowali się piłką nożną a nie tylko wymądrzaniem się "bo oni kiedyś", to by wiedzieli, że polska defensywa była jedną z najgorszych na mundialu.
Nasz super defensywa była bodajże 3 drużyna która dopuściła do największej ilości akcji bramkowych i strzałów.
Michniewiczowi mecze ratował Szczęsny, on i tylko on.

0

@KlonaZepan Choćby surowym FFP, bo to w wersji UEFA działa tak, że PSG z dochodami na poziomie Sevilli wydaje w 2 lata 500 milionów na dwóch napastników a śledztwo jest umarzane z zakazem ponownego wszczęcia.
Potem przedstawiciel PSG trafia do komisji FFP a następnie jakiś związek klubów pod przewodnictwem PSG ustala, że za przekroczenie FFP grożą jedynie kary finansowe.

A jak dołożysz sobie do zmian w FFP jeszcze zmiany sędziowskie jak np. pełna transparentność podejmowanych decyzji to masz LM tylko że lepsze.

10

Oczywiście, że Pena. Równie dobrze moglibyśmy cały rok grać Ter Stegenem, tylko wtedy się nie dziwić, że nie mamy nikogo na bramkę bo nawet słabiaki jak Neto nie będą chciały cały czas grzać ławy.
On powinien grać cały turniej aż do finału o ile do niego dojdziemy, inaczej nie było sensu z nim umowy przedłużać, bo po co.

0

W normalnych warunkach to powinna być czerwona, ale w Hiszpanii nie ma normalnych warunków i sędziowie sami sobie utrudniają życie.
Ten sędzia chciał podostrzyć, dawał grać faulem, pozwalał na nieczyste zagrania, dawał nawet przyzwolenie na faul bez piłki, to potem trudno egzekwować co do słowa pierwszy przypadkowy faul który wyglądał brzydko ale nie okazał się groźny.
Z resztą sędziowanie to nie tylko jeden mecz a wypadkowa całego sezonu i różnych podejść i interpretacji, jakby pracowali sumiennie i nie byłoby spotkania bez kontrowersji to można z czystym sumieniem powiedzieć, że była zła decyzja, ale jeżeli sędzia jako instytucja w jednym miesiącu pozwala wjechać wyprostowaną nogą od tyłu bez walki o piłkę to potem trudno podjąć dobrą decyzję, gdy zdarzy się sytuacja mocno pomarańczowej ale przypadkowej sytuacji.

0

@prokofiew Funkcja domniemania niewinności nie istnieje w opinii publicznej, to przymiot tylko i wyłącznie prawny, w opinii publicznej kompletnie nieistotny i jeżeli zostaniesz posądzony o bronienie gwałciciela a gwałciciel nie zostanie oczyszczony z zarzutów, to masz kwas warty miliony euro na akcje PRowe a Barcelonie ostatnie czego teraz brakuje to milionów euro i dobrego PRu.

A Laporta wszechmocny nie jest, z resztą nawet nie musza niczego wiedzieć, przecież sprawy stają się oczywiste.
Jak były dwie wersje to bronili Alvesa, potem wypłynęło, że zeznanie Alvesa nie pokrywa się kompletnie z zeznaniami świadków oraz z monitoringiem, co więcej potrzeba, żeby po prostu odciąć klub od śmierdzącej sprawy która go nie dotyczy?

0

@prokofiew A co i czemu Barcelona miałaby wiedzieć więcej? Klub od kopania balona a sprawa karna która nie dotyczy nawet zawodnika tej drużyny.
Powychodziły nowe fakty, był PRowy nacisk na jasne stanowisko zgodne z obecną wiedzą i tyle.
Łatwiej będzie przeprosić Alvesa albo żyć z tym, że się go wystawiło gdy potrzebował wsparcia, jeżeli się okaże że jest niewinny, niż naprawiać PR po obronie gwałciciela.

0

@Goh 3 w nocy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?