Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kismeth Chyba sobie żartujesz. Setien to beton od jednego rozwiązania, on nie potrafi grać niczego innego i wystarczy, że rywal mu się dostosuje albo zagra lepiej technicznie i masz załatwioną stratę punktów, bo chłop nie potrafi w ogóle reagować na wydarzenia boiskowe.
Jak Villarreal zacznie grać dobrze, to rywale się dostosują, zaczną stawiać autobus i tyle z tego będzie a Setien nawet nie spróbuje się dostosować.
Był to schemat przerabiany już w Betisie, każdy kolejny sezon zamiast się rozwijac to Betis się zawijał i najpierw skończyli na 6. potem na 10. a potem na 15. pozycji w lidze.
Setien to trener jednego pomysłu i jak ten pomysł nie działa to go nie zmieni.
1
@kuz W defensywie nie ma obligatoryjnej ręki za jakiekolwiek dotknięcie. Tam była kontakt który nie zmienił niczego, akcja miała swój dalszy bieg, poszło podanie i strzał na bramkę po czym sedzia odwinął ile się dało, żeby to złapać.
A przypomnę, że według nowych wytycznych ma nie być karniątek dzięki czemu np. my zremisowaliśmy z Rayo bo pozwolono na zapasy z Lewandowskim.
To, że dotknięcie ręki było to nie ulega wątpliwości, dyktowanie karnego w takiej sytuacji to inna sprawa.
3
Nie ma karniątek, więc ręka obrońcy która nic nie zmieniła a akcja zakończyła się strzałem na bramkę będzie teraz karnym xD
I potem zdziwienie, że teorie spiskowe o Realu są, jak oni dostają 2x więcej karnych niż druga pod tym względem drużyna w lidze a Barcelona dostała w tym sezonie tylko jednego karnego xD
0
@Peciak gdybysmy nie byli Barceloną to przeciwnicy by się nie murowali w każdym meczu, a problemem Setiena jest to, że on nic innego nie umie i jak rywal dobrze rozpracuje ich grę to są w czarnej dupie i będą walić głową w mur.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Oczywiście, że ma znaczenie w wymiarze politycznym. Jeżeli jeden z największych klubów Hiszpanii nie ma na boisku żadnego Hiszpana to pokazuje jak słaba jest obecna generacja zawodników a z drugiej strony powinno zamknąć ryj płaczkom, którzy narzekali, że to połowa Barcelony pojechała na mundial a z Realu prawie nikt.
0
@against_modern_football Jak na główny zespół królestwa Hiszpanii przystało
0
Ciekawe czy jakby Lahoz sędziował Realowi to czy Vinicius wyleciałby po 10 minutach meczu czy nie dostałby żadnej kartki.
0
Niedawno włączyłem, czemu gramy bez Lewego?
Przecież będzie miał wiele czasu żeby odpocząć.
0
Nie ma nic dziwnego w tym, że się nie odzywa, nawet jeżeli to kłamstwo.
Po pierwsze, nie ma co rozdmuchiwać sprawy na cały świat, po drugie można powiedzieć coś czym sobie człowiek zaszkodzi
0
A czy przypadkiem to nie prawdziwy sąd zawiesił wykonanie tej kary a nie jakaś organizacja?
2
@Joe_Pesci Może w tym roku a może nie. CDPR ma problem zrobić obecnie cokolwiek.
0
@koziar Zasłania opaskę.
4
@Sawik_10 Czym te usta zamknęli?
1
Śmieszne jest te IQ piłkarzy.
Trzeba było widzieć ten faul? Czy typ sobie zdaje sprawę, że ludzie przed telewizorami widzieli ten faul i to wielokrotnie i z różnych ujęć a on nie?
Tak, może to nie było wejście na bezpośrednią czerwoną, ale było to nierozważne i niebezpieczne, brak jakiejkolwiek próby ominięcia Lewandowskiego zakończony kopnięciem w głowę.
Żółta karta regulaminowa a dla tego pana to byłaby druga.
2
@AduŚ07 Oczywiście, że odpowiada. Na każdym meczu masz obserwatorów.
Dlatego problemem jest szerszy, bo to nie jest kwestia tego, że sędziowie są słabi, problemem jest cała liga która całkowicie to akceptuje, bo naprawdę trudno przypomnieć sobie sytuacje w której sędzia po tak karygodnym meczu dostaje jakąkolwiek karę.
0
@Peciak On już wypaczył mecz w następnej kolejce.
Nie zagra Alba, który dostał dwie żółte z niczego. Zagrają za to 2 cepy z Esponyolu które zagrać nie powinny.
Ogólnie ten mecz powinien skończyć się 11v8 bo u nas większość kartek niezasłużona. Piszesz o drugiej dla Ferrana ale chyba nawet Lahoz by się nie odważył wywalić gościa z boiska gdy pierwszą kartkę dostał za patrzenie się na niego.
Za to espaniolczycy już czerwoną powinni dostać w pierwszej połowie. Ten typ co zrobił taktyczny na Fatim chwilę później dostał kartkę, powinien zrobić out ale Lahoz nie uznaje OBLIGATORYJNYCH kartek za faule taktyczne.
Plus ta anulowana czerwona kartka... Typ nie próbował zrobić niczego, żeby na Lewego nie nadepnąć, omal nie stanął mu korkami na głowie, na szczęście skończyło się tylko na kopnięciu w łeb, ale widać w piłce nożnej Lahoza można kopać leżących po łbie.
To co się wydarzyło było tak obrzydliwe, że Lahoz zapewne w ramach kary za tydzień dostanie kolejne spotkanie do sędziowania.
1
Wjazd z kilometra tylko po to, żeby wejść w nogi Dembele i to żółta tylko xD
0
Czemu Dembele jest w środku a Lewy zamyka bok w rezultacie nie mamy nikogo w środku pola karnego?
1
@_Adek_02_ 4 wystarczą, przecież korzystny wynik.
0
Pamiętajcie że jest umowa z klubami, że nie można się odwoływać.
Nawet jeżeli sędzia zrobi ci taki śmietnik.
0
@koziar Ciepło, plaża, zero potrzeb, fajna zabawa w tym cyrku czy toskyczni naziści w zapyziałym, ponurym Monachium?
0
A gość który po pierwszej połowie powinien nie grać ale nie dostał kartki za faul taktyczny na Fatim dalej jest na boisku xD
0
@SelloutCrowd Gra z kontry na tym polega. Atakująca drużyna jest w większości na twojej połowie, wrzucasz piłkę za obrońców i ścigasz się z przerzedzoną obroną.
Rzecz tylko taka, że musisz wpuścić przeciwnika pod swoją bramkę a to sprawia, że my mogliśmy mieć już 3 bramki a oni 1.
0
Typ dusi Gaviego, dajmy kartkę obu xD
1
No i właśnie tak to działa, Lewy za coś co nawet nie było faulem taktycznym dostał żółtą kartkę co w konsekwencji dało mu potem czerwoną, teraz idzie kontra, jest faul taktyczny, ciągnięcie za koszulkę i nie ma kartki choć to jest obligatoryjna kara.
A potem zdziwienie, że Barcelona ma w dupie jakieś umowy i poszła do sądu cywilnego.
0
@kuz Czyli Barcelona się ośmieszyła, bo kluby się umówiły że nie idą do sądu cywilnego i muszą przyjmować na klatę najbardziej chore idiotyzmy jakie władze ligi podejmą i to nawet w sytuacji gdy trwa otwarty konflikt władz ligi z klubem? xD
0
Co się stanie jak Lewy dziś dostanie czerwoną kartkę?
0
@norbi77 Co jest niesmakiem i smrodem?
1
@lucca87 Uczciwie, choć nie pokazali nic specjalnego i nie mogli nic zrobić do póki Valladolid nie dostało klasycznie wylewu czyli głupiego karnego i czerwonej za obrazę sędziego.
Potem się wszystko posypało.
0
Powrót króla bo przez cały mecz nie potrafił nic trafić nawet z najlepszej sytuacji ale dostał karnego.
Real mistrzowski zdobywa bramki w ostatnim kwadransie jakby to była ich zasługa, że typy nie potrafią pilnować rąk.
Gdybym tylko słuchał tylko komentarza to bym myślał, że biali grają jakiś ultra mecz co miejsca nie ma.
Na tym polega właśnie problem stronniczego komentarza.