Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ibarbo69 Patrząc na to jak załatwili sobie ten mundial to podejrzewam, że mogą być lekkie popchnięcia w stronę wyjścia z grupy.
4
@michal26 Ta decyzja była po prostu skandalem i tyle. Hamiltona idealnie podsumował Alonso, on nie potrafi jeździć nigdzie poza liderem i każda sytuacja koło w koło to zawsze spięcie i nie ważne z kim, bo nie było roku żeby w kogoś tak nie wjechał. W tym roku przecież to nie jego pierwszy wybryk, dokładnie tak samo od zewnętrznej nie zostawił miejsca Alonso i po prostu w niego skręcił tak jak w Brazylii w Verstappena.
Co do werdyktu sędziów, to nie da się go zrozumieć. Verstappen został ukarany na podstawie wróżby, że za szybko jechał i by się dalej w zakręt nie zmieścił. Tylko nie doszło do takiej sytuacji, bo wcześniej Hamilton nie zostawiając miejsca skręcił prosto w niego...
Z resztą tak samo osądzono Monzę 2021, gdzie werdyktu nie rozumie kompletnie nikt bo w werdykcie jest, że Verstappen za szybko wjechał w zakręt T1, ale wypadek był w zakręcie T2 spowodowany znowu zamknięciem drzwi przez Hamiltona a sędziowie po prostu pierd**nęli idiotyzm, bo jak można wjechać za szybko w zakręt i się w niego zmieścić? Odpowiedzi brak. I tak samo brak było tutaj, ukarano Verstappena na podstawie przypuszczeń co by było gdyby, ale to gdyby nigdy nie nastąpiło.
Fani Mercedesa i Hamiltona się nie zgodzą, antyfani Verstappena się nie zgodzą bo brakuje wyobraźni by zrozumieć, że takie werdykty zażynają ten sport robiąc z niego wyścigi aut turystycznych. Jeżeli kierowcy będą widzieć, że za samo przypuszczenie, że zrobią coś niebezpiecznego już można dostać karę, to nie będą ryzykować i wykastrujemy całkowicie sport do wyprzedzania na przycisk na prostych...
0
@MESSIah16 Ale nad posłem Dałnem nawet nie ma się co zastanawiać. Wystarczy prześledzić jego karierę a zwłaszcza jego wypowiedzi o Ukrainie na przestrzeni lat. Pamięć polityczna niestety to pamięć złotej rybki, ale jak ktoś się interesuje, to łatwo znajdzie i połączy kropki.
W 2014 roku, jeszcze przed wyklarowaniem się sytuacji na Ukrainie Braun nalegał, że Ukraina powinna nie iść w stronę zgnilizny zachodu, nie łączyć się z UE i NATO. Powinna iść własną stroną i połączyć się z Polską poza UE.
Skrajność tamtych poglądów była taka, że nawet propagował otwarte granice z Ukrainą i łączenie się z naszymi wschodnimi braćmi.
Gdy obalono i wygoniono kacapów oczywiście zdanie się zmieniło i nagle Ukraina to fikcyjne państwo a teraz to już nasz wróg którego nie powinniśmy wpuszczać do kraju, pomagać ani współpracować.
Jego opinia wymawiana wielką polszczyzną dziwne zawsze zgoda z ruskim językiem była i jest.
Więc jak dla mnie, mimo że nieparlamentarne to nazywanie obślizgłej ruskiej onucy ruską onucą jest jak najbardziej na miejscu, bo to nie jest tylko "inne zdanie". To jest zdrada a poseł Braun jest zdrajcą. Z resztą jak każdy, kto jakikolwiek interes ma w kulturze rosyjskiej, narodzie bandytów.
0
Po tym meczu jakbym miał komuś z czystym sumieniem dać powołanie to jedynie Skorupskiemu. I to głównie dlatego, że nie da się zagrać na turnieju gorzej niż Szczęsny.
3
Przegrywamy taktycznie, fizycznie, technicznie. Nie ma pola na którym mielibyśmy przewagę, nie mamy żadnych argumentów przeciwko drużynie, która przegrała 9/10 ostatnich meczów. I to my jedziemy na mundial za tydzień.
1
@draxidox Ważna jest konsekwencja
0
@ArterkHD Ruscy w ślepym zmasowanym ataku zbłąkaną rakietą trafili w Polskę, zabijając 2 osoby. Jest to poważna tragedia dla rodzin i ogromny skandal dyplomatyczny wymagający ostrej reakcji.
A co my mamy zrobić? Zejść na zawał z przerażenia czy ubrać się na czarno i geście żałoby? Nie mamy nic poza śmieszkowaniem, zdając sobie jednocześnie sprawę z powagi sytuacji.
6
@Peszko07 Zapewne pilnowała ważnych miejsc a nie kawałku pola.
0
@Jankes94 No właśnie o tym materiale mówię bo w mediach latał.
0
@chavez Wiem, że nie ma jaj i będzie go to dużo kosztować bo już w Lidze Narodów było widać jak Ronaldo jest nie tyle bezproduktywny co przeszkadzający w grze bo tracił każdą piłkę nawet w najlepszej sytuacji a mimo to rozegrał 90 minut a drużyna przegrała z Hiszpanią choć wydawali się mieć więcej argumentów.
0
Już są ploteczki kadrowe, że Bruno Fernandes chyba trochę został dotknięty potężnym meltdownem potężnego mentala. Ciekawe ile w tym prawdy a ile medialnego kręcenia Małysza, ale jeżeli to prawda to Cristiano konsekwencje mogą dosięgnąć nawet tam gdzie nie za bardzo tego chciał.
1
@SteuerFreiMoney Wiem, zorientowałem się, tylko miałem takie WTF.
0
@antymadridista100 Nie żartuj, Tel nie ma kompletnie wspólnych punktów ani z Thurmą ani nawet z Ronaldo, który przed mundialem zaliczył przynajmniej zgrupowanie z reprezentacją, reprezentując poza tym dobry poziom gry i przed mundialem miał już nabite kilkanaście bramek w profesjonalnej piłce i pierwszy skład a ty wyskakujesz z Telem bo strzelił w całej karierze 4 bramki z czego jedną trzecioligowcowi i dwie w meczach w których Bayern i tak zgwałcił rywali.
To z czym do ludzi.
2
@Comentateiro Jak nie mówi? O następcy tronu Wielkiej Brytanii to od wieków się mówi, gdy jego dane adresowe to ejakulat.
0
@antymadridista100
Chwila, mówisz że dziwi cię brak powołania dla Mathysa Tela a nie wierzysz w wynalazki jak Bellingham, gdzie Anglik ma na koncie już 17 występów w reprezentacji a do tego gra świetny sezon w BVB będąc jednym z kluczowych zawodników a ten Tel w całej swojej karierze nie rozegrał nawet 500 minut w dorosłej piłce? xD Czy wy bierzecie te nazwiska z listy wonderkidów FM-a?
1
@SteuerFreiMoney Chwilę się zastanawiałem, co w tym niezwykłego, że prowadził stopą zanim dotarło do mnie, że kieruje się rękoma xD
0
@Ojciec5tkidzieci Z rzeczy jakie znaleziono przez ruskich dowódcach był mapy z lat '50, Zambia powstała dopiero w latach '60 więc jest duża szansa, że ruscy nie wiedzą o istnieniu takiego kraju.
0
@Aragorn33 W świecie bez kacapów jest jak najbardziej miejsce dla dwóch mocarstw, Xi zapewne patrząc co potrafią Ukraińcy przy użyciu tylko części narzędzi NATO zrobił kupę w majtki, zwłaszcza wiedząc, że jego potęga militarna jest gorsza od kacapskiej.
I dla świata to dobrze.
0
@DonAndresFCB Jakby trafił do City to Guardiola raczej by nie czuł mocy jego mentalu i nie zrobiłby z niego gwiazdy numer 1 zespołu, więc za słabą formę zapewne grzałby ławę od samego początku. Ronaldo już jest ciężarem dla drużyn w których gra a jego dobre wyniki indywidualne były kosztem reszty drużyny co udowodnił w Juventusie który po bardzo dobrym sezonie zaliczył zjazd, tak jest i z United które miało bardzo dobry okres do przyjścia Ronaldo.
1
@Rl9k1nG Jestem przeciw, bo cudowny rząd pana TFU Morawieckiego, jego poprzedniczki i zwierzchnika karakalnego sprawił, że kasa na te największe wydatki będzie pochodzić z drukarki NBP, czyli pchać nas w dalszy kryzys gospodarczy.
10
@mekston Minął rok a ten dalej odklejony.
Cała końcówka sezonu wyglądała jak drukowana pod to, żeby Hamilton dogonił punktami Verstappena a ostatni wyścig to było praktycznie już drukowanie pod Mercedesa, gdzie największy burdel wyniknął z faktu, że najpierw próbowano z niewyjaśnionych przyczyn nieoddublować aut przez co później zrobiło się zamieszanie jak chyba doszli do wniosku, że by przesadzili.
Gdyby cały wyścig w Abu Dhabi był uczciwy, to Hamilton dostałby 10 sekund kary za ścięcie szykany i wyprzedzanie poza torem a oddublowanie miałoby miejsce 2 okrążenia wcześniej.
0
Potężny meltdown wielkiego mentala...
1
@Destroyer_of_Worlds Może i bym brał pod uwagę taką możliwość, gdyby nie to, że już latem próbował odejść i kompletnie nikt go nie chciał a wtedy jeszcze miał za sobą jakiś argument w miarę dobrego wyniku strzeleckiego. Skąd nagle w środku zimy miałby się pojawić ktoś, kto weźmie już takie próchno po pół roku bez regularnej gry? Chyba, że gdzieś z Azji albo USA.
0
Analiza telemetrii przejazdu Pereza podczas kwalifikacji w Monako, widać wyraźnie, że na drugim okrążeniu kopnął w pedał gazu.
Wychodzi na to, że może być prawdą to, że specjalnie się rozbił widząc, że nie poprawia czasu.
Czyli by wyszło, że obaj siebie warci.
2
@yoodash Nie obrażaj. Verstappen jeździ zajebiście i nie dał się wyprzedzić gościowi, który by go nie dał rady wyprzedzić bez polecenia zespołowego. Ronaldo zaliczył potężny meltdown nie nie może się pogodzić z tym, że po prostu jest już za słaby i ma zły wpływ na drużynę.
0
@mekston A już nie pamiętam co tam dokładnie było.
1
@Ptasior Dokładnie jak mówi @mekston chodzi o próbę porawnia Buttona
https://www.theguardian.com/sport/2010/nov/07/jenson-button-armed-attack-sao-paulo
Na porządku dziennym są tam napady na turystów, kierowców, obsługę toru. Uzbrojone bandy często czekają przy wyjściu z toru, żeby napadać na pracowników F1 czy jakieś gwiazdy.
Felipe Massa po przegranym mistrzostwie musiał uciekać w przebraniu z toru bo bał się, że mu za to zrobią krzywdę.
W tym kraju nie powinno organizować się niczego organizować, do póki nie ogarną przestępczości.
1
@Ptasior Szkoda tylko, że Brazylia to syf w którym nie powinno się urządzać żadnych światowych wydarzeń sportowych... W historii tego GP były nawet sytuacje, że próbowano porwać kierowcę.
1
@Vampir707 Chyba żartujesz, jakby to był jakikolwiek wyznacznik, to żadnego mistrza nikt nie zapamięta.
0
@Volk Stawiaj albo Hamilton albo Russell niestety. Red Bull przez sprinty znowu nie dokręcił ustawień bolidu i zżera opony.